kāpēc skrienot sāp apakšstilba kauls?

Maverick      Tas visticamāk pirmās dienas, no nepierastas slodzes. Pēc nedēļas pāries.

non_grata    1 visticamāk ka problēmas ar apakšstilba kaulu

riks086      Kauls nesāp. Tas varētu būt arī kaula plēves iekaisums plus, kā jau Maverick saka no nepierastas slodzes (svars, distance, dažkārt pārāk lēns, smagnējs vai vienkārši nepareizs solis), un tas var būt ne tikai iesācējiem. Vienkāršākie risinājumi:
1) izlaist kādas nodarbības (atpūtas posmā var pamēģināt Krievijā ražotu sildošu gēlu sacīkšu zirgiem, tāds oranži-rozā krāsā) un tad pakāpeniski atsākt skriet, ieklausoties savš sajūtās;
2) ja man taisnība par asfaltu. tad iespēju robežās pāriet uz skriešanu pa grantētiem celiņiem vai meža taciņām. Pēc tam atkal varēsi mēģināt pa asfaltu.
Veiksmi !!! :)

dzei_er_juings  1 2 Nekas traks- tikai kaulu tuberkoloze, bū, ej pie ārsta, nevis uzklausi oho amatiervetārstu viedokļus.

Ariel  1 2 nopērc normālus skrienams apavus!

briedis    1 Kaulu plēves iekaisums. Var rasties gan no triecieniem, gan apaukstēšanās skrienot vējā slapjām kājām. Pāris nedēļas neskriet, vai skriet mierīgi, ar garām biksēm (vai getrām) , un pa mīkstu segumu. Uz asfalta vispār nelīst. Mīkstu, biezu zoli. Nejautāt diletantiem skrienamos apavus (viņi piedāvās agresīvas maratona čības), bet pašai ar īkšķi izspaidīt, un ņemt kārtīgus spilvenus.
Ja ielaidīsi iekaisumu, visu ziemu mocīsies.
Pferde balzams var būt arī zaļš. Labs muskuļiem , bet ar niecīgu ietekmi uz kaulu plēvi.

elsa      Maverick (2012-08-29 20:56) viedoklis
Tas visticamāk pirmās dienas, no nepierastas slodzes. Pēc nedēļas pāries.

Par slodzi piekrītu, bet var arī nepāriet. Es pāra gadus atpakaļ arī sadomāju skriet. Saprotams, ka ne ar vienu nekonsultējos un katru vakaru pa 7 - 10 km pa mežu novicoju. Pēc nedēļas sāka nejēgā sāpēt apakšstilba kauls. Rtg neko neuzrādīja, bet tā kā celis sāpēja ar vien trakāk, traumatologs nosūtīja uz MR , kad rindas kārtībā pienāca pēc 3 mēnešiem.
Es divas nedēļas ar ortozi uz kruķiem nolēkāju, kamēr piegrizās un kruķus iemetu kaktā. MR uzrādīja, ka nolauzta apakšstilba liela tibias galviņa. Pēc 3 mēn . operēt jau bija par vēlu. Bet celis uz laika svārstībām sāp joprojām. Vecums ,laikam.:DDD

elsa      Ak, jā. Tas saucas noguruma lūzums. Jo kauls pie slodzes nav pieradis, tāpēc vnk piekusa un slodzi neizturējis, salūza.;)

briedis  1   Fantastiska pieredze! Pēc 50 km bija jājūtās, kā saplīsušai stikla burciņai. Bet te tikai viena kaula drupačiņa:)

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu