4 dienu workout programma

Nepieciešama 4 dienu workout programma masas un muskulatūras "uzdzīšanai" ...Zāle tiek apmeklēta patstāvīgi, bet problēma ir tur, ka jāiet četrus vakarus pēc kārtas un pārslogot sevi nav ne mazākās vēlēšanās. ..Ir split programmas, bet tās man neder ...Ir kāda ideja kur var atrast kaut ko tādu?
Jautā The_Game 2016-01-04 19:45

daimond (2016-01-04 22:09)  1 3 Massa varbūt ir lietderīga kādu cilvēku iespaidošanai ar izskatu, bet fiziskajam spēkam(F=m*a) un ´caursišanas´ spējai(E=m*V*V/t) galvenais ir- cik ātri tie spēcīgie muskuļi kustas, un massa kā tāda ir nepieciešama tikai tik, cik tā dabiski pieaug gribot vai negribot(skatīt Brūsu Lī, var arī skatīt Melvin Manhoef, Badr Hari, Remy Bonjasky, Fyodor Emelyanenko...;) Es ieteiktu atsperīgus palēcienus no piesēdiena, nevis ar svaru stieni plecos stenēt, ātru atspiešanos no grīdas ar ´atrāvienu´ nevis stenēt spiežot stieni...

PatiesibasKalns (2016-01-05 13:27)      Kā jau daimond teica ja trenējies spēkam un ātrumam, izturībai, tad labāk veikt akrobatiskus sava svara vingrinājumus, un ja šķiet ka esi pārāk spēcīgs savam svaram tad iekarini liekus 25 kg ejot pievilkties pie stieņa.

Bet mūsdienās ir populāri arī vienkārši dzīt masu ārā. Ja esi vairāk bodybuilders nekā atlēts. Tad Tev nemaz nedrīkst katru dienu trenēties. Vajag dahujā kaloriju un ļaut muskulim sadzīt.

Skaties, Rich Piana youtubē, džekam ir tas komplekss un viņš darīs visu lai sasniegtu savu mērķi. Pat atklāti runā par steroīdu lietošanu.

Masu neuzdzen 4 dienas zaudējot kalorijas un traumējot vēl nesadzijušus muskuļus, drīzāk pazaudēsi muskuļu masu..

Līdzīgi jautājumi
Muskuļu uzaudzēšana (20 atbildes)Fitnesa instruktora sertifikāts (4 atbildes)Georgs 5 fitnesa klubs, atsauksmes (6 atbildes)Fitness mājās (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu