Ko mēs darīsim Latvijā bez sava nacionālā sporta veida - hokeja?

Šovakar Rīgas Dinamo aizvada sezonas pēdējo spēli un kā baumo arī vispār pēdējo spēli kluba pastāvēšanas vēsturē, jo par pēdējām vietām pēdējās sezonās tikšot izslēgts no KHL
Kur gan citur spēlēs mūsu Dārziņš un Rēdlihi, ja nebūs RD? Balkrievijas vai Čehijas līgā? Nu, piedodiet .. :D Nerunājot, nemaz par pārējiem, atskaitot, Indraši. Nedomāju, ka tiem vieta atrastos pat Čehijas līgā ..
Un tad nu man radās tāds jautājums no fantastikas sērijas - Cik jūs katrs būtu gatavs ziedot kluba glābšanas pasākumā, ja tāda akcija tiktu izvesta? (Nu, līdzīgi, kā kādreiz tauta saziedoja Brīvības piemineklim.) Es dotu 10 EUR! "Ja ikviens tik zemē sētu, vienu graudu veselu.." :)

edding (2018-03-01 21:13)    2 Gan jau kaut kā izdzīvosim.

DanaL (2018-03-01 21:28)    4 Tad nu gan traģēdija!
Un priekš kam reanimēt, ja pat Čehijas līgai neder?

Ziedoju savu līdzjūtību.

Bazhix (2018-03-01 21:43)  1 9 Cik gan stulbam ir jābūt, lai Latvijas hokeju asociētu ar Dinamo. Dinamo, patiesībā, ir viens no hokeju gremdējošiem pasākumiem.
Varu derēt, ka Tu neesi bijis ne uz vienu Latvijas vietējā čempionāta spēli. Tur cīņas ir daudz interesantākas un aizraujošākas. Plus Kurbads (gan jau nezini, kas tā par komandu) Eiropas līgā pat ļoti labi nocīnījās - tikai drusku pietrūka līdz final4. Un tā ir komanda, kura regulārajā sezonā palika tikai 3. vietā.
Būtu labāk onanējis- tas Tev noteikti sanāk labāk, nekā spriest par hokeju.

Tinte (2018-03-01 22:06)    2 Neinteresē hokejs. Neko neziedotu. Vajadzēja labāk trenēties un spēlēt, tas ir viņu darbs.

Bazhix (2018-03-01 22:41)  2 3 Tak teicu - onanē, nevis spried par hokeju.
Ko dod viens klubs, kur puse ir piekusuši, bet otra puse ir ar traumām. Un uz izlasi nav nekādas konkurences. Plus klubs cīnās par priekšpēdējo vietu khl? :) Pat uz olimpiādi netikām.
Latvijas izaugsmi radīs spēcīgs vietējais čempionāts. Sadalītu Dinamo pa 4 komandām un čaļiem nāktu pacīnīties vienam ar otru. Iegūti visi - gan paši čaļi, jo sportistiem nepieciešams pierādīt, ka esi labākais, gan skatītāji ar aizraujošām cīņām. Jā, šobrīd līmenis būtu nedaudz zemāks, nekā KHL, bet pēc pāris gadiem būtu DEL līmenis. Un kas ir DEL, to redzējām olimpiskajās spēlēs.. :)

lailux7 (2018-03-01 22:42)    8 Kopš čekistu projekta "Dinamo" radīšanas Latvijas valstsvienības rezultāti nav uzlabojušies ne par kapeiku. Mani tas tik ļoti neinteresēja, bet šajā sakarā paskatījos statistiku.
Protams, esmu bijusi uz pāris spēlēm - nekā tāda nav ne Igaunijā, ne Lietuvā, ne Tuvajos Austrumos. Bet tas ir falši. Bez alus tur nebūtu ne puses jautrības. Tas viss kalpo krievu šovinismam. Personas, kas ar to saistītas - Savickis, Kalvītis, Ulmanis utt. - ir krievu pakalpiņi.
"Dinamo" nodara milzīgu ļaunumu. Tas izmanto mūsu valsts karoga krāsas Krievijas propagandai. Jums ir prieks dziedāt valsts himnu "Dinamo" spēlēs? Muļķīši. Tikpat reižu "neatkarīgās" Latvijas galvaspilsētā izskan okupantu valdsts - PSRS himna. Spēlēs skan okupantu valoda. Tie, kas jebkādi atbalsta "Dinamo", atbalsta pārkrievošanu un Putina režīmu.
Par hokejistiem neko neteikšu - ja viņiem maksā savās mājās, viņi pieņem tos līgumus. Vai ceļš ir uz savas komandas iedabūšanu Vācijas līgā, vai Latvijas meistarsacīkšu stiprināšanu - katrs no šiem risinājumiem ir labāks par zemošanos aziātiem.

Vaukskis (2018-03-02 08:33)    3 Laikam es neziedotu- ne jau tikai tāpēc, ka vienaldzīgs, bet arī ģeopolitisku apsvērumu dēl !

WYWH (2018-03-02 09:14)    4 KHL ir protams pietiekoši augsts hokeja līmenis, bet diemžēl tai pat laikā pārāk daudz politikas. un RD gadījumā būšana KHL pilnīgi nekādi nav saistīta ar komandas sniegumu.
ja austrumzemē izdomās, ka tiem vajadzīga šī kaut kāda nebūt ietekmes zona caur hokeju, tad naudu dos un RD būs. izdomās, ka nevajag un naudu nedos un RD izbeigsies.
visi šie Medvesčak, Slovan, Lev, RD, Red Star, pat Jokerit ir tīrā politika. nevis bizness (kā NHL), bet iedota nauda, lai komandas būtu
nu labi, štrunts ar politiku, it kā nav jau slikti, ka tiek spēlēt augstāka līmeņa hokeju. bet no otras puses, ja visu laiku pa apakšu un kā peramais zēns, tad varbūt i nafig to nevajag

Drole (2018-03-02 14:51)      Kameer LV pieklaajiigaa liimenii nespeelees futbolu, varees turpinaat gausties, ka Eiropaa (un ne tikai) nevienam par taadu Latviju intereses nav.

Maybex (2018-03-02 16:20)    2 Man pietrūkst labu Dinamo spēļu. Jau vairākus gadus pietrūkst. Vairs neeju klātienē skatīties un uzskatu, ka biļetes uz šāda "līmeņa" spelēm būtu jādala par velti vai jāpārdod par simbolisku samaksu.
Ja par spēlētājiem, tad......samaksai vajadzētu būt par ieguldījumu nevis atkarībā no mēles veiklības vienojoties. Tad, iespējams, būtu labāki rezultāti.
Ziedot Dinamo atdzimšanai gan negrasos. Gana daudz ziedoju savulaik maksājot par biļetēm.
Mans ieguldījums pašlaik ir U14 hokejistā. UN kas zin, varbūt uzspēlēs kādreiz arī kādā atpazīstamākā līgā. :)

kuks10 (2018-03-02 18:04)    1 Ieteiktu sarīkot Nacionālās bēres un punkts..ja nav govij piens,tad nahren uzturēt!

marmorakaraliene (2018-03-02 19:47)    1 Latvijas hokeja saimniecībā nav kārtības! ja puišiem līdz 17-18 gadu vecumam ir, kur spēlēt, tad tālāk ir lielais vakuums, un te arī sākas problēmas. 18 gadu vecumā, ja grib turpināt nopietni spēlēt hokeju (formas, nūjas, slidas, alga), tad izrādās, ka nav kur. Tās kapeikas, kuras maksā vietējie klubi, var dot iespēju spēlēt tikai tiem spēlētājiem, kas papildus vēl kaut kur strādā. Zinu, ko runāju, jo vienam tādam hokejistam aiz borta "nokarājos" sākot no 3,5 gadu vecuma.
Un tā gandrīz 20 gadus.

derevnja10 (2018-03-02 19:55)  4 1 Krievi dod naudu LV hokejam. Ja paši nemākam to pareizi izmantot, nevajag vainot devējus.
Bazhix, lai Kurbats KHL uzspēlē, gribētos redzēt to cirku.....:D:D:D

lailux7 (2018-03-02 20:46)    1 torpedo, kā tad kapteini nosauksi citādi? par jaunu gados, lai būtu dienesta pakāpe? bet kaut kā gadās, ka krievlaiku spekulantu "tautas" partija šo ieceļ par kapteini - Eiropa brīdina, lai motoru padzesē, bet viņš - gāzi grīdā! un "garantēts" sprādziens, un latvieši lido parādu trimdā... bet kapteinim algā piešķir amatu "Krievu Gāzē" (vai kā to sauc)

kāds apalītis meklēja meitenes kādā iepazīšanās portālā... kāda hokejista tētis... sanāk, ka viņam jau bija ģimene tajā laikā

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu