Kur iegādaties 2021 čempināta suvenīrus?

Velētos iegadāties PČ suvenīrus..bet kur var?

Leta      Bieži ir tā, ka rindās jāgaida pie augsti kvalificētiem profesionāļiem, kas strādā ar dārgām iekārtām. Taisnību sakot, Latvija ir pietiekami maza, lai spiestu uz kvalitāti vienā centrā, nevis darbības imitācijām ik novadā. Lai pašvaldība Tev nopērk taksometra biļeti naktī uz Rīgu. 2021-05-22 17:59

VenBer      Kapēc pašvaldībai būtu Tev jāapmaksā taxi uz Rīgu ? 2021-05-22 18:02

Bazhix      Kādā sporta veidā? :D 2021-05-22 20:31

VenBer      Tak viņam vienalga kurā, ka tik taxi bez maksas uz Rīgu no pašvaldības. 2021-05-22 20:38

Frita      Ja par hokeju,tad pie A. Simsona caur Instagram."Dinamo Rīga" tehniskais direktors. 2021-05-22 22:37

Leta      Netiek slēpta ne vakcīnu uzbūve, nedz darbības mehānisms, nedz fakts, ka ražotājs neuzņemas atbildību par sekām. Nekas no augstākminētā normālu cilvēku nerosinās potēties.
Bet nauda ta samaksāta, lai vakcīnas tiktu izmēģinātas. Un tajā pat laikā ir demokrātija, ne diktatūra. Kā iziet no strupceļa-skatīt pa TV. Ne sevišķi specifiski diagnostikas testi utt Ierobežojumi neklausīgajiem.
Slikti ir tas, ka patogēns reāli eksistē un pļauj riska grupas.
Būtu labi, ja varētu apkarot vīrusu ar veselībai nekaitīgām metodēm. Es dmž neprotu ne vārda ķīniešu valodā, bet daudzi latvieši prot. Ko, interesanti, ķīniešu virtuālajā presē raksta par Sinovac efektivitāti? Nav nekāds noslēpums, ka vienu un to pašu faktu atšķirīgās nometnēs pasniedz atšķirīgi. Es vēl piedzīvoju Brežņeva runas TV un "tēvoča Sema" karikatūras Dadzī, tagad sastopos ar Brazīlijas un UK "lipīgajiem celmiem"
Nezinot valodu, varu vien skatīties bildes, un ķīnīzeri šobrīd smaida, tātad pandēmija zem kontroles:))
Atbilde par transmisijas ķēdes pārraušanu. Jā, vakcīnas to var, jo tā kā patogēns tiek ātrāk un efektīvāk apkarots, tiklīdz nokļuvis organismā, tad tas nevar TIK LIELĀ MĒRĀ izdalīties izelpā.
Tikai jautājums par šī servisa cenu.
Slikti, ka nedrīkstam lietot novājinātā patogēna vakcīnas. Var būt, ka tie ir meli par novājinātā patogēna vakcīnu mazāku efektivitāti, nekā inovatīvo vakcīnu gadījumā.
Statistika par drošumu un efektivitāti tiešām mums patiesajā gaismā ir nepieejama.
Ja ķīna 3.valsts, un šajā sakarībā komplicēti lietot tās produktu Sinovac, tad lietosim novājinātā patogēna produktu no Glaxo Smith Cline! Kur tas iesprūdis?
€€€€€€€€
$
2021-05-23 02:06

Julianna      Kaut kur jau Leta ir loģika Tavā nakts komentārā pie suvenīriem no PČ. Jānosauc vakcīna par godu hokejam. Pieminēji Bražnevu. Tad jau atceries kā Dinamo Rīga pieveica vadošo PSRS hokeja mašīnu. Kā Latvijā bija svētki un pacilāts noskaņojums uz gadiem. Kā Tihonovu, Jurzinovu savāca uz Maskavu. Tāpat Žoltoku šajos laikos. Eh. Ja neapzagtu šo un citas sporta vienības, visādas federācijas un štrunta trani, mūsējie ne to vien varētu! 2021-05-23 07:12

Vaukskis      Pirmā dzirdēšana, ka ķīniešu valodu prot daudzi latvieši! :) 2021-05-23 08:46

DanaL      Ļautiņi mīļie, savāciet taču kāds to PAsažieri uz Tvaika ielu pie citiem ķīniešiem un tēvočiem Brežņeviem, tur visi iespējamie jumti aizbraukuši un širmji aizvērušies.

Par tēmu - es ieteiktu griezties at jautājumu pie orgkomitejas: info@2021.iihfworlds.com
2021-05-23 10:42

Leta      yap, es ne, bet daudzi. prestižā ģimnāzija, kuru aizvēstures laikos pabeidzu, nekaunās to pasniegt šodien! 2021-05-23 11:10

Leta      Tā, kas DanaL, kuram manam apgalvojumam nepiekrīti un ar kādiem argumentiem vari atspēkot. Tas, ka esu pē kaka, neskaitās 2021-05-23 11:15

DanaL      Es pat netaisos lasīt tavus "argumentus". Man ir tikai 2 jautājumi: vai tu lasīt māki un vai vari izlasīt jautājumu tēmas pieteikumā.
Es pat neprasu, vai tēmas autora jautājums ir saprotams, atbilde tāpat skaidra.
2021-05-23 12:54

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu