Sertifikāts

Novēroju, ka tagad sacensībās, kādreizējo ´´Diplomu´´ vietā, izsniedz SERTIFIKĀTUS! Kā to saprast? Sertifikāta, kā tāda, nozīme šķiet pavisam cita!

langstins      Nav tāda novērojuma...@

Dvinsky    11 Kāda gan starpība, kā to papīreli apsauc, tāpat jēga maza.

Salss    4 Diploms ir sertifikāciju apliecinošs dok. Izglītībā diplomus ir pieņemts izsniegt pēc ilgstošas programmas apguves, sertifikātus pēc īsākas. Sportā pieņemts izsniegt diplomus. Nozīme viena, apliecinājums par paveikto.

sandra111  1 5 sertifice GANAMPULKU,,,

moons  3 1 Nu kā gan izskatītos pie ieiešanas Depo, ja būtu jāuzrāda diploms, bet sertifikāts ir normāls zīmogs, ka esi no pūļa.

Vaukskis    2 Sertifikāts, manuprāt, apliecina līdzdalību (piemēram, privatizācijā, potēšanā pret Covid-19), savukārt diploms ir apbalvojums (piemēram, t.s. "sarkanais" diploms par skols pabeigšanu ar izcilību).

Frita    2 Sertifikāts ir par dalību,Diploms-par augstvērtīgu rezultātu.

rokons    2 Sertificē arī spiediena tvertnes un daudzas citas lietas, kas apliecina atbilstību prasībām. Arī ārstus sertificē.

av2      Diploms tikai paraada, ka tev bija dota iespeeja kautko iemaaciities. Sertifikaats, nu savaa zinnaa, ka tiessam kautko sajeedz arii.

Sigmaaudi      Sertifikāts ir kvalifikāciju apstiprinošs dokuments. Diploms ir apbalvojums par sasniegumiem kādā jomā. 2024-02-25 00:53

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu