Distanču slēpes

Distanču slēpes - jautājumi un diskusijas

Distanču slēpes (14)
Varbūt kāds var ieteikt, kur varētu iegādāties vecās labās slēpes, kurām nav nepieciešami īpaši zābaki, bet ir "lencīte", kurā var iemaukt jebkāda tipa un izmēra parastu zābaku un šļūkt kā vecos laikos. Slēpes ...
Jautājums, kādēļ tāda izvēle, ja gribas ietaupīt tad vienīgais variants ir meklēt krievu laiku atliekas, jo modernie, šāda veida stiprinājumi, maksā 150..200 eur platās slēpes tik pat, vai vairāk. Par to ciiparu sanāks distancenes vulgaris ar visiem zābakiem 2..3x.
Protamas jā plāns doties medībās tad atmaksājas...
Distancenes mezham ir suuds, taadas der tikai speciaali iebrauktaam traseem. Tur jau taa probleema - cilveeki pat par to, lai svaigaa gaisaa pasleepotu, maksaa par to naudu un brauc uz kaut kaadaam sleeposhanas traseem. Ier vecaas labaas pad.laiku plastmasenes,ar atsperi,var iemakt jebkuru zaabaku,nu,iznemot gumijnieku.Ja interesee,peec Ziemassveetkiem varu atvest uz Riigu. Es tādas koka , platas nopirku Latgalītes krāmu tirgū, garāžā stāv, šad tad, kad lielais sniegs uznāk, pa mežiem mēdzu paklejot. Attiecīgi, Latgalīte vai SS.com
Cik zinu, vēl ir iespēja nopirkt mūsdienu versiju, tas gan nebūs ´´pa lēto´´.
Var jau pac uzmeistarot tās stiprinājumu fīčas uz PSRS slēpēm...vai Eesti iegadāties...bet ja nežēlosi naudu un nopirksi plastmasa Fisherus ar visiem slēpju zābakiem un stiprinājumiem,jutīsi īsto slēpošanas baudu.Nemaz pavasarī nost vairs kāpt negribēsies!:) ··· Distanču slēpes: Distanču slēpes lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kas jāņem vērā izvēloties slēpes? (9)
Kas jāņem vērā izvēloties slēpes?
distanču slēpošanai klasiskajam solim vajag garākas slēpes, bet slidsolim īsākas. Toties slidsolim nūjas vajag garākas par klasiskajām. Nobraucieniem no kalna citas. http://www.onthesnow.com/news/6/a/3223/which-ski-is-right-for-you
http://ski.lovetoknow.com/Best_Beginners_Skis
Piemēram, ka ar slalomenēm distanču slēpošana nebūs pārāk patīkama.
Kāds jautājums, tādas arī atbildes.
Ja nopietni,labāk ņem līdzi uz veikalu labu slēpotāju,tad Jums nebūs grūtības ar izvēli.:) šādam līmenim pilnīgi pietiks ar nomātām, varbūt Tev viņas nemaz nevajag. ··· Distanču slēpes: Kas jāņem vērā izvēloties ... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Distanču slēpju stiprinājumi padomju laika zābakiem (2)
Vai kaut kur vēl var atrast distanču slēpju stiprinājumus, kas derētu padomju laika zābakiem? Paldies!
Paga paga, tad kur taadi ir? Domaaju, tik Latgaliites tirguu! Vēl var atrast. Konkrēti nepateikšu, tad jāpaskatās, jāpameklē, bet nav bezcerīgi. To pašu ss.lv var paksatīties, bet ir arī vēl dažos veikalos bijuši, tagad gan ziemas prece visur ir izvākta, atliek pavaicāt pārdevējam. ··· Distanču slēpes: Distanču slēpju stiprinājumi ... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Distanču slēpes (13)
Man ir doma iegādāties distanču slēpes bet ar metāla maliņām un vēlams pēc iespējas sauraakas jo parasti tāda veida slēpes ir pārgājieniem un ir diezgan paplatas. varbūt ir kādam ar tādām lietām jau pieredze un var ...
Distanču slēpes tak pilnas bodes, un visas šauras. varbūt nav dzelzs maliņu, bet kāda no tām jēga? Tieši tūrisma, slēpju braukšanai pa mežu tik pat kā nav. Gan nupat redzēju veikalā Gandrs tūrisma plastmasas slēpes, bet nu cena - pluss vēl zābaku un stiprinājumu piemērotu nav! Bet tādas slēpes gan gribētu! Baigais prieks pa apli vazāties!:) Koceņu jau vispār vairāk nav, ja nu vienīgi Latgalītē. Kā jau teicu - tādam mērķim veikaliņā Gandrs Alfā ir atrodamas piemērotas plastmasas slēpes - cena 169ls, pluss vēl zābaki un stiprinājumi. cilvēk, iekāp tak tajā Gandrā vai Fanā, vai jebkurā sporta preču veikalā, un pārdevējs Tev visu paskaidros un piemeklēs. priekš tam taču viņš tur ir, citādi pastāvētu tikai pašapkalpošanās veikali. nebūs labi ar īsām, drīzāk biežāk uz acīm rausi nekā manevrēsi :D, klausi ko saka veikalā, labs veikals ir Fans. Latvija kalnu zeme, pārsvarā kalnu slēles tirgo! pieprasījums regulē tirgu! ··· Distanču slēpes: Distanču slēpes lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
TOKO slēpju vasks (4)
esmu iegādājusies TOKO slēpju vasku, bet tam klāt nav pamacība, kā to lietot... :( kurš var izlīdzēt? :) jau iepriekš PALDIES!
Tagad jau daudzām precēm nav drukātu pamācību. Un ko līdz pamācība, ja to tulkojis nespeciālists? Toko majas lapā viss ir smalki aprakstīts 3 valodās.
http://www.toko.ch/medias/sys_master/8451220103565056.pdf
1.ais un galvenais lieto tikai ārīgi, pārējais pupu mizas:)

lai labi slīd:)
Kāds vasks konkrēti ir iegādāts? ··· Distanču slēpes: TOKO slēpju vasks lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Distanču slēpošana Rīgā? (5)
Distanču slēpošanas vietas Rīgā? un vai tur var iznomāt arī attiecīgo inventāru?
Pārdaugava pie tā krievu pieminekļa esot viss ekipējums un var slēpot. Uzvaras parkā, ar inventāra nomu. bikjernieku trasee ar var sleepot, inventaaru iznomaat var spooorta inventaara nomas punktos, piemeeram, http://www.burusports.lv/lat/noma/ziemai/?doc=2179 par 6Ls dienaa bet ir arii citas tochkas, tik jaapameklee ··· Distanču slēpes: Distanču slēpošana Rīgā? lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu