Endomondo

Endomondo - jautājumi un diskusijas

Endomondo vs Sport Tracker, vai varbūt vēl kas (12)
Kuras no šīm abām lietojat? Kāpēc? Varbūt ir vēl kāda līdzīga laba aplikācija? Man ir Endomondo, bet kaut kā brīžam nepatīk tā uzvedība.
Priekš kam Tev vajag? Nu, kādam mērķim? Es reizēm lietoju sport tracker lai zinātu cik km esmu nobraukusi un kādā ātrumā. Ne- vienu. par nelami nelietoju,ne vienu ne otru Nesportoju, bett Endomondo lietoju vairāk ka GPS logeri komplektā ar karti un distances, ātruma mērītāju (laivošana/supošana, pārgājieni, velo, kalnu slēpošana). Citi api vairāk sportam piemēroti, izklaidēm neder...
Ikdienai pilnīgi pietiek ar fitbit Alta HR un fitpbit appu
··· Endomondo: Endomondo vs Sport Tracker, vai... lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Endomondo trases ielāde telefonā (3)
Problēma tāda:ielogojos telefonā mājaslapā kur ir piedājumā konkrēta trasse,ko vēlos izbraukt,bet nekādi nevaru viņu dabūt uz telefonu,aplikācija. Nav ne piedācājumā route,bet saglabājot tel. maršrutu ir tikai kkādi ķiņkēziņi...nīd help....
Es sāku no citas puses. Ja atrod weblapā maršrutu, tad sameklē, kurš to ir reģistrējis (publicējis). Pēc tam uzaicini draudzēties - sacensties. Ja viņš apstiprina, tad visi viņa maršruti telefonā ir pieejami caur Endomondo aplikāciju. Kāds dzīvs, reāls cilvēks to trasi tur ir ielicis, ne jau Endomondo pats no "zila gaisa" to sastādīja. ··· Endomondo: Endomondo trases ielāde telefonā lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Endomondo aplikācija pārtrauc maršrutu (2)
Izmantojot Endomond aplikācijas Walk režīmu vienā brīdī pats no sevis tiek finišēts maršuts, kaut telefons bloķēts. Kas tam varētu būt par iemeslu?
Tā aplikācija mēdz gļukot. Pēdējā laikā gan krietni uzlabota. Pamēģini noinstalēt un uzinstalēt no jauna. GPS gāja? Ir bijis, ka brīžiem tas pazūd ,kad skrienu un beigās skatoties maršrutu sanāk, ka esmu lēkusi pāri kapu sētai un krustiem :D Lai gan maršruts bija pavisam cits, gar kapiem. ··· Endomondo: Endomondo aplikācija pārtrauc... lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu