Futbols

Futbols - jautājumi un diskusijas

"vienīgais mērķis jauniešiem - uzspēlēt futbolu, lai tiktu no nabadzības laukā."
un tas ir ļoti slikts mērķis, jo no nabadzības cilvēkus izraut nevar.

pirmkārt, tā nav sabiedriski derīga nodarbošanās pati par sevi, jo nevairo labklājību, bet tikai to patērē. tas nerada materiālās vērtības un neviens no iesaistītajiem nerada tautai materiālās vērtības. viņi nosit laiku.

otrkārt. lai izrautos no nabadzības, bunbas dzenāšanas vietā ir jābūt skolas solam vai darbam. tas lūk gan ir veids, kā "izrauties no nabadzības". nevis futene. tāpēc, uzturēt jauniešos tieksmi "izrauties no nabadzības" veidā, kurš 99% no viņiem būs tikai ļoti svarīgā dzīves perioda laika izniekošana, ir tīra veida ļaunums attiecībā uz šiem pašiem jauniešiem.

trešais. čikāgas gangsteri un visādi salašņas spēlē basīti tikai tā, savos kvartālos. vai tas kaut kā mazina tur noziedzību? nē, jo dīkdienības radītas nodarbes to nevar.
Apvienotā karaliste iekļauj četras valstis.
Angliju, Skotiju, Velsu un Ziemeļīriju.
Apvienotājā Karalistē darbojas konstitucionālas monarhijas pārvaldes forma un tā ir unitāra valsts, kas sastāv no četrām zemēm (countries): Anglijas, Ziemeļīrijas, Skotijas un Velsas.[10] To pārvalda parlaments, kas atrodas galvaspilsētā Londonā, ar atsevišķām administratīvajām pārstāvniecībām Belfāstā (Ziemeļīrijā), Kārdifā (Velsā) un Edinburgā (Skotijā). Normandijas salas — Džērsija un Gērnsija, kā arī Menas Sala ir kroņa īpašums un tās nav Apvienotās Karalistes sastāvā,[11] taču dažos jautājumos, kā piemēram, jautājumos par pilsonību šīs zemes tiek skatītas kā viens veselums ar Apvienoto Karalisti.[12]

Lai izšķirtu jautājumu par Skotijas neatkarības atjaunošanu, 2014. gada 18. septembrī notika Skotijas neatkarības referendums, kurā 55,3% no vēlētājiem nobalsoja pret to.
Valts ir Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā karaliste.Ceru, ka kāds ģeogrāfiju mācījās.
Man patīk futbols. "Miljardi cilvēku" (Bazhix, 10:27) vairāk vai mazāk rāmi ieurbušies TV ekrānos un netraucē pārējiem miljardiem dzīvot. Pasaulē valda miers un futbols. futbols pa tv, kad nav pat par ko slimot, jo abas komandas ir pilnīgi vienādi vienaldzīgas, ir ļoti garlaicīgs sporta veids. Bērnībā un jaunībā skatījos, tagad nevaru vairs tās garās stundas nonīkt pie TV, jo LTV rādā pilnīgi visas (laikam, kādas 100) spēles. Vakar saņēmos noskatīties Krievija-Anglija. It kā scenārijs izvērtās interesants. Bet vienalga pieķēru pie domas - "Nu, kad vienreiz beigsies!?" :D Hokejs un basketbols tomēr daudz interesantāks, jo tur nav tik daudz nerezultatīvas darbības. Bet nu skaidrs, ka Āfrikā un citur galīgi nabadzīgās valstīs tā ir bezmaz vai vienīgā lētā izklaide. Un vēl tie "intelekta neizkropļotās sejas" - angļu futbola huļigāni, kas esot atbraukuši 70 000 (!) - ar vienu mērķi - izkauties ··· Futbols: Kādēļ Eiropas futbola ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Futbola noteikumi (4)
Vai aizsargs drīkst sist bumbu pretinieku vārtos?
drīkst. pat vārtsargs drīkst. drīkst, tiesnesis tikai nedrīkst Ne tikai drīkst, bet pat ļoti vēlams to darīt un pēc iespējas biežāk. Jebkurš spēlētājs drīkst sist, savos vai pretinieka, tas kā nu katram tīk :) ··· Futbols: Futbola noteikumi lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Futbols (9)
Kuras līgas labprātāk skatieties un kāpēc, ar ko interesē?
:)Ir tik daudz sportisku futbolistu, bet nez kāpēc man youporn meitenes patīk labāk! Ja nebūtu futbolā tās stulbās aizmugures, tad būtu daudz vairāk momentu, vārtu guvumu, spraigas cīņas, un nebūtu stulbo gadījumu, kad neskaita vārtus, jo kāds kaut kad nedrīkstēja sist bumbu pretinieka vārtos. Vai arī laukumu vajag 2x mazāku, lai nav jāgarlaikojas, kamēr liekos 45m pievarēs vieni, pēc tam otri... Man futbols ir drusku par garlaicīgu, lai skatītos regulāri - veselas 90 minūtes jāgaida uz vārtiem. Un arī tad nav garantijas, ka būs :)))))))) Protams, skatījos, kad Latvija bija iekļuvusi Eirops čempionāta finālturnīrā. Bet citādi - reizi četros gados paskatos kaut ko no Pasaules kausa spēlēm. Tur tomēr ir ko redzēt - visi pasaules labākie spēlētāji vienkopus....
Klau, kāpēc jautā - vai gribi atsijāt tos, kurus "pielīp" televizoram, kad rāda futbolu????? Un tur jau arī alus gandrīz kā obligāts pielikums :)))))))))))))
-> mjamma 2015-03-15 21:30 "Neceru pat,ka oho tàdi cilvèki ir"
Gan jau, ka ir. Man šķiet (viedoklis, protams, subjektīvs - pētījumus nesmu veicis), ka katrs otrais vīrietis ir pieskaitāms pie futbola vērotājiem vismaz TV ekrānā :) Īpaši tagad, kad kabeļ/satelītTV/www laikmetā var redzēt n-to nacionālo līgu spēles ....cik dzirdu no vīriem, kuri par to interesējas, no regulārajiem turnīriem topā varētu ir Anglijas, Vācijas, Itālijas, Spānijas līgas un, protams, Eiropas kausu spēles....
Kur aizbraucu, tur skatos - klātienē :)
Latvijā arī uz Latvijas čempionāta spēlēm arī reizi pa reizei aizeju :)
Interesanti ir, ja kāds spēlē, par ko jājūt līdzi.

Eju regulāri uz vietējo futbolu, spiestā kārtā gan ;) azarts ir! Citādi ar mājiniekiem skatāmies visu, ko Eirosports rāda... BBC šodien ņēmās par spēli Premier League, klausījos, klausījos... tā arī nesapratu, kurš ar kuru spēlē un kāds ir rezultāts. Tikai no pēcspēles intervijām sapratu, ka laikam neizšķirts ;)
··· Futbols: Futbols lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Futbols 17 gadīgai jaunietei (1)
Varbūt kāds varētu ieteikt?
Ir kāda iepriekšēja pieredze sportā? ··· Futbols: Futbols 17 gadīgai jaunietei lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Futbola klubs Pārdaugavā, zēnam, 11 gadi (6)
Iesakiet futbola klubu.Vēlams Pārdaugavā.Zēnam 11 gadu.
Supernova Sporta klubs
Rīga, Ziepniekkalns – Rīgas 94. vidusskola, Ozolciems iela 26.

Sk.: http://www.supernova.lv/par-klubu/sporta-bazes/

Pārsvarā laikam tomēr būs ap Skonto halles rajonu vai Daugavas stadionu. Tajā apkārtnē darbojas vairāki klubi.
Pārdaugava vispār ir plašs jēdziens. Mazliet pameklējot internetā var šo to atrast:
Rīgas futbola skola http://rigasfutbolaskola.lv/?page_id=1589
Jura Docenko futbola skola http://jdfs.lv/#
un galu galā futbola federācijas lapā iespēja sameklēt tuvāko futbola skolu http://www.lff.lv/lv/mans-futbols/iesaisties-futbola/
Mārupē FK METTA, biju uz treniņu "olimpiskajā"vadīja zakraševskis(laikam docenko FS, ļoti patika. Supernova vairak braukā, skaties, kur vairāk sponsoru, mazāka būs līdzdalība. Sporta bāzē , netālu no Arkādijas parka man sīkie iet JDF, ir laba ··· Futbols: Futbola klubs Pārdaugavā, ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu