Hokejs

hokejs foto attēls

Hokejs - jautājumi un diskusijas

Rīgas "Dinamo" (12)
Ko jūs domājiet par Rīgas "Dinamo" šosezon un Sandi Ozoliņu kā treneri? Vai ar Bobu Hartliju, kas pāris mēnešos iztaisīja no Latvijas izlases konfektīti, kā treneri un šiem pašiem spēlētājiem mēs būtu starp līgas līderiem, nevis peramajiem...
Es jau dažus gadus hokeju vairs neskatos. Šodien uzslēdzu un konstatēju, ka garlaicīgi, nekādas intrigas un emociju, spēlē kaut kādi ārzemnieki un krievi. Lūk basketbolu vakar ar prieku skatījos, latviešu puiši un dinamika, azarts. Pats galvenais jau, ka uzvar arī. Rīgas Dinamo ir privāts hokeja klubs. Ja kluba īpašnieki nevar savākt savu klubu, tad paši vainīgi... Labs metiens garām vārtiem...:) Man šķiet, ka Ozoliņš vēl tagad laukumā varētu izdarīt vairāk, nekā pats apmaksātākais Dinamo spēlētājs. Līgst hokejistus, kas Amerikā neko nav spējuši izdarīt, domājot, ka KHL ir kaut kāda Jāņa sēta. Neņemiet ļaunā, Čangaļi savu jau ir izdarījuši LV politikā, tagad pierāda to arī hoķī. Kas vēl ir jānogremdē????? Ko tur vairs domāt ,ja pat savējie izšvilpj ! ··· Hokejs: Rīgas "Dinamo" lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Hokeja treniņi bērniem (14)
Dēls vēlas trenēties hokejā, kādas ir izmaksas, kurā slidotavā labākie treneri, vai nav ļoti traumatisks pasākums?
pasākums nav traumatiskāks par jebkuru citu, no pieredzes. kamēr puika netaisa visādas stulbības uz ledus.
nav tādu vislabāko, - ir tie, cik Tu spēsi samaksāt. izmaksas - ļoti, ļoti. salīdiznājums, sieviete pa 5 gadiem nespēj notērēt tik cik dēls ekipējumā, treniņos ut.t. pa 1 gadu. no pieredzes.
bet vispār izmaksas, vēlreiz saku, ir ļoti lielas, un tās nevar klasificēt - tagad samaksāšu un būs miers. slidas gandrīz katru gadu jaunas - ap 50 lvl, forma jāmaina ik pēc 2-3 ap 150 lvl, cimdi katru gadu ap 30 lvl, nūja - ir labi ja pietiek ar 2 gadā, bet gadās, ka vajag 4-5-6 [atkarībā no laušanas spējas], katra ap 20 lvl. treniņi, paši lētākie ap 25 lvl mēnesī, plus sporta skolas licence arī tikpat mēnesī. izvadāšana - to jau vairs var neskaitīt, laiks, ko atrauj no darba. uzkošanai un padzerties uz treniņu [viņš gribēs ēst nenorāli] ap 3 lati papildus katru dienu.

bet! :) kāds prieks, kad tāds pipars atnāk mājās un saka - māāām, kā es iemočīju! ... tad pofig, cik tas maksā :)
Varbūt labāk bērnam pamēģināt ar sportu nodarboties? Ērti, lēti, un efektīgi, intelektu attīstīs, norūdīsies... Pēc tam varēsiet priecāties, cik daudz uz zālēm un ārstiem ietaupīsiet
Tā vietā lai pakļautos apšaubāmam mārketingam
Kamer puika aug pērc lietotas jo parasti mazie izmeri ir jāmaina katru gadu , bet ja pa kruto tad var pirkt jaunas , ari ieteiktu nepirkt nekad iznesātas šķibi savalkātas formas , nepērc formas elementus pa lielu vai pa mazu-tas ir aplami,
Esmu saskaries ar visādiem medeļu aizsargiem kas neieguļ elkoņu , ceļgalu bļodiņās- tā var dabut smagas traumas,bet labs trenneris pastastis un paradis kas ir nepareizi un kas ir pareizi
Neradi tikkai puikam ko laukumā dara tadi kā Ivanans , Jablonskis un citi lidzigie- jo puišeļiem rodas nepareiza izprartne par to ko dara uz laukuma:)
Bet lai vispār saprastu vai tam puikam tas interesē vajag aizņemties slidas un pabraukāt katru dienu uz slidotavu stundu-tad redzesi ja 3 reizē jau neintereses tad met mieru tam pasākumam:)
Izmaksas lielas, sports traumatisks. Bet tas ir tá vérts. Bérns nevazásies un nesitís laiku, dzerdams un pípodams súudus, un nostiprinás veselíbu. Īsumā, izmaksas palielas/ kopā ar vecāku pacietību (daudz laika paņem uz/no trenniņiem vadāt un lielās somas ar jāstaipa+ visas formalitātes+ spēles, sasniedzot kādu līmeni). Hmm, traumatismu īpaši nemanīju jo viss ir nosegts ar "bruņām" un līdz 18 gadu vecumam sejai priekšā ir režģis.
P.S. Šo rakstu jo vēl atceros kā pats sīks trennējos.
··· Hokejs: Hokeja treniņi bērniem lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Dinamo Rīga suvenīri (9)
Kur Rīgas centrā vai tuvu tam varētu būt kāds veikals, kur lielā izvēlē piējami dažādi Dinamo Rīga suvenīri?
Rīgas Dinamo fanu klubā. Stabu ela 19-103

http://dinamofans.lv/veikals/
uztamboree :D atnāc uz Arēnu uz kādu spēli un tur var nopirkt vis kaut ko:))))
es nopirku kalendāru,pieliku pie sienas meitas istabā un vislaik nemierīga pa māju staigāju,kā tas uz mani iedarbojas:)))))))))))
Aha, maza izvēle, buldurjāņu pilieni ar viņu logo nav, bet pēdējo spēļu gaita liek tādus vēlēties.;) Fanu klubā ir vis kaut kas, ne tikai tas, kas viņu mājas lapā redzams. Tur vēl ir pilns ar visādiem loriņiem, šalles ieskaitot. :) Pirms doties pie tiem, vari viņiem uzzvanīt. ··· Hokejs: Dinamo Rīga suvenīri lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu