Hokejs

Hokejs - jautājumi un diskusijas

PSRS : KANĀDA 4:3 (32)
Nu ko es teicu? Vakar hokeja spēlē uzvarēja krievi, tērpti PSRS uzrakstiem rotātos formas tērpos. Kā jau rakstīju iepriekš, firmai -- Krievijas Federācija -- iztecēja 25 gadu licence, līdz ar to Vlasova karogu jau kurās sporta ...
Aivar, tu vēl kaut kur publicējies vai tikai oho publiku moci ar savu paranoju? bija aizkustinoši lasīt Krievijas hokeja funkcionāru rakstīto, par revanšu par zaudējumu PČ. Vienkārši piii. Uz PČ Kanāda atbrauca ar apmēram ceturto sastāvu un uzvarēja, bet uz to Kremļa kausu vispār ir dievs vien zina kurš sastāvs. Ja uz Olimpiādi atbrauks visi no NHL, tad nu varēs redzēt ko kurš spēj.
bet ja fantazē par to, kā te Latvijā PSRS vareni būvēja un cēla dzīves līmeni, tad minēšu vienu piemēru - ir tāds "The Legatum Prosperity Index", kur tiek atspoguļots pasaules valstu labklājības līmenis. Portams kritēriji var patikt vai nepatikt, bet ie diezgan labi raksturo dzīvi konkrētajā valstī. Latvija 2021 gadā ieņem 30. vietu pasaulē, kamēr PSRS mantiniece Krievija 70. te nu arī atbilde uz jautājumu, kurš bija ieguvējs esot kopā PSRS sastāvā. ne jau Krievija nolaidās līdz Latvijas līmenim, bet gan latvijai nācās grimt un ļaut sevi izlaupīt. Tās rūpnīcas kuras te sacēla krievi varēja droši nebūvēt un pie rezes neievest šeit simtiem tūkstošus viesstrādnieku un sabūvēt tos drausmīgos mikrorajonus, kas vēl tagad izkropļo latvijas lielākās pilsētas.
Eiropidaru lāsti ne tik.😂 Jā, un tas nemaz nav smieklīgi. Līdzīgi sākās 2. pasaules karš... Rīdziniekiem prāts nodarbināts ar globālās sasilšanas sekām [runāju par kupenām] un varavīksnes pārstāvi mēra amatā. Par brīvību domās, kad atstās bez darba, iztikas līdzekļiem un nelabojamu veselību. Parasti visgausākie ir tie, kuri dzīvo ērtībās, tie savā burbulī domā, ka viss pats par sevi nostāsies vecajās sliedēs, bet smagi kļūdās.

ps. Neturiet bankās lielas summas, pēdējā brīdī neļaus tās izņemt, būs Kariņa pieņemtie likumi, kurus šķiet jūnijā pieņēma, tas viss lai glābtu zviedru bankas no bankrota. Mākslīgais bads, krīze un bankroti - tuvākā nākotne.
Globālisti nupat jau izsimulēja kiberuzbrukumus pasaules finanšu sistēmai, to pašu viņi darīja arī pirms kovidafēras, vispirms afēru izsimulēja un tikai tad palaida pa pasauli caur PVO kantori! Viss varētu sākties ap pavasari-vasaru!
··· Hokejs: PSRS : KANĀDA 4:3 lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Kāpēc tik liela atšķirība hokejā? (37)
Šodien nostaļģijas dzīts paskatījos jotubē 1975. gada pasaules čempionāta hokejā spēli PSRS-Zviedrija. Kas tagad duras acīs - cik lēns toreiz bija hokejs, praktiski bez spēka paņēmieniem, bez presinga, ar tik švakiem ...
Publika pieprasa, un par ātrumu tiek maksāts vairāk. Vai atceries, kādā ātrumā un ar kādu ražību cilvēki rūpnīcās strādāja toreiz, 1975.gadā, bet kā rukā tagad? Kāpēc tagad tik daudz invalīdu? Vienkārši, cilvēki toreiz jutās kā cilvēki, jo bija droši par savu nākotni, bet tagad aiz bailēm pazaudēt vietu, kur vēl kaut cik normāli maksā, gatavi pat dzīvību atdot. Kaskāde. Tie, kuri pie datora tikai imitē darbu, pat nenojauš, ka reāli strādājošos tagad izdzen kā klaušu laikos, darba aizsardzība un tāds jēdziens kā kaitīgi darba apstākļi, vispār netiek ņemti vērā. Ņemt slimības lapu nav izdevīgi, strādā tikmēr, kamēr aizved ar ātrajiem. Normāli paēst pusdienas nav kur un nav kad. Latvija šobrīd ieņem vienu no pirmajām vietām ES invaliditātes procenta ziņā. Un tas neskatoties uz to, ka labi ja trešā daļa vispār reāli strādā. Vai vispār vēl ir reāli strādnieki, kuri nesirgst ar visdažādākajām profesionālajām slimībām? Vajadzēja mācīties? Bet ja visi tikai imitēs darbu, sēžot pie datora, kas ražos pārtiku un visas nepieciešamās preces? Kas būvēs, remontēs un sniegs visus nepieciešamos pakalpojumus? Tas pats ar sportu. Tas sen vairs nekalpo veselības nostiprināšanai, bet tāpat kā suņu, vai zirgu skriešanās sacensības, primitīvā pūļa izklaidei un centralizētai enerģijas noņemšanai, līdzīgi kā baznīcās. Kaskāde. Pa visu psrs laiku manā dzimtā nomira 3 cilvēki. Brīvās Latvijas laikā vienā gadā bija rekords -- 6 bēres. Vari slavināt kā gribi, tagadējos medicīnas izrāvienus,bet kopumā cilvēku veselība ir ļoooooti sliktā stāvoklī. Ja psrs allahols palīdzēja un sodas ūdens, tad tagadējiem kuņga slimniekiem tas ir kā mironim plāksteris. Komunismā bija ļoti stipras slimnīcas, bet terapeiti diezgan vāji (tipa ģimenes doki pa tagadējam). Un zāles bija tiešām zāles. Potes arī bija plus mīnus normālas. Ne tāda parodija kā tagad. Bet. Respektēju Tavu viedokli, ja viss izdodas, esi izārstēta man nav ko piebilst. Personīgi es gadiem neeju pie doka. Daba un pozitīvas domas ir mana aptieka. Ziniet, kāda ir šodien propoganda? "Maisiņš vaig?"-tas, lai izņirgtu krievvalodīgās lielveikalu kasieres (pēc apvainošanas esošajās darba vietās būs vieglāk iemānīt lidlā).
Tajā pašā laikā, kad kaut kur policists pa burzmai, netīšām, piežmiedz afrikāņu bandītu (jā, jā, nepārklausījāties, nekādu ne doku vai skolotāju, tipisku afrikāņu gangster), visa Rīgas jaunatne gejropas ideologu sakūdīta raud. Par sevi raudiet! Jūs te nākotnē Rīgā ceļus krāsainajiem locīsiet, mēs mno mākoņa maliņas iesmaidīsim!
Par tēmu-šobrīd iespējams slidot uz Latvias Valsts ceļiem, tikai asmeņi treknāki jāpiemeklē, daiļslidotāju aprīkojums nederēs
··· Hokejs: Kāpēc tik liela atšķirība ... lasīt visu diskusiju (37 atbildes) –»
Rīgas "Dinamo" (12)
Ko jūs domājiet par Rīgas "Dinamo" šosezon un Sandi Ozoliņu kā treneri? Vai ar Bobu Hartliju, kas pāris mēnešos iztaisīja no Latvijas izlases konfektīti, kā treneri un šiem pašiem spēlētājiem mēs būtu starp līgas ...
Es jau dažus gadus hokeju vairs neskatos. Šodien uzslēdzu un konstatēju, ka garlaicīgi, nekādas intrigas un emociju, spēlē kaut kādi ārzemnieki un krievi. Lūk basketbolu vakar ar prieku skatījos, latviešu puiši un dinamika, azarts. Pats galvenais jau, ka uzvar arī. Rīgas Dinamo ir privāts hokeja klubs. Ja kluba īpašnieki nevar savākt savu klubu, tad paši vainīgi... Labs metiens garām vārtiem...:) Man šķiet, ka Ozoliņš vēl tagad laukumā varētu izdarīt vairāk, nekā pats apmaksātākais Dinamo spēlētājs. Līgst hokejistus, kas Amerikā neko nav spējuši izdarīt, domājot, ka KHL ir kaut kāda Jāņa sēta. Neņemiet ļaunā, Čangaļi savu jau ir izdarījuši LV politikā, tagad pierāda to arī hoķī. Kas vēl ir jānogremdē????? Ko tur vairs domāt ,ja pat savējie izšvilpj ! ··· Hokejs: Rīgas "Dinamo" lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Hokeja treniņi bērniem (14)
Dēls vēlas trenēties hokejā, kādas ir izmaksas, kurā slidotavā labākie treneri, vai nav ļoti traumatisks pasākums?
pasākums nav traumatiskāks par jebkuru citu, no pieredzes. kamēr puika netaisa visādas stulbības uz ledus.
nav tādu vislabāko, - ir tie, cik Tu spēsi samaksāt. izmaksas - ļoti, ļoti. salīdiznājums, sieviete pa 5 gadiem nespēj notērēt tik cik dēls ekipējumā, treniņos ut.t. pa 1 gadu. no pieredzes.
bet vispār izmaksas, vēlreiz saku, ir ļoti lielas, un tās nevar klasificēt - tagad samaksāšu un būs miers. slidas gandrīz katru gadu jaunas - ap 50 lvl, forma jāmaina ik pēc 2-3 ap 150 lvl, cimdi katru gadu ap 30 lvl, nūja - ir labi ja pietiek ar 2 gadā, bet gadās, ka vajag 4-5-6 [atkarībā no laušanas spējas], katra ap 20 lvl. treniņi, paši lētākie ap 25 lvl mēnesī, plus sporta skolas licence arī tikpat mēnesī. izvadāšana - to jau vairs var neskaitīt, laiks, ko atrauj no darba. uzkošanai un padzerties uz treniņu [viņš gribēs ēst nenorāli] ap 3 lati papildus katru dienu.

bet! :) kāds prieks, kad tāds pipars atnāk mājās un saka - māāām, kā es iemočīju! ... tad pofig, cik tas maksā :)
Varbūt labāk bērnam pamēģināt ar sportu nodarboties? Ērti, lēti, un efektīgi, intelektu attīstīs, norūdīsies... Pēc tam varēsiet priecāties, cik daudz uz zālēm un ārstiem ietaupīsiet
Tā vietā lai pakļautos apšaubāmam mārketingam
Kamer puika aug pērc lietotas jo parasti mazie izmeri ir jāmaina katru gadu , bet ja pa kruto tad var pirkt jaunas , ari ieteiktu nepirkt nekad iznesātas šķibi savalkātas formas , nepērc formas elementus pa lielu vai pa mazu-tas ir aplami,
Esmu saskaries ar visādiem medeļu aizsargiem kas neieguļ elkoņu , ceļgalu bļodiņās- tā var dabut smagas traumas,bet labs trenneris pastastis un paradis kas ir nepareizi un kas ir pareizi
Neradi tikkai puikam ko laukumā dara tadi kā Ivanans , Jablonskis un citi lidzigie- jo puišeļiem rodas nepareiza izprartne par to ko dara uz laukuma:)
Bet lai vispār saprastu vai tam puikam tas interesē vajag aizņemties slidas un pabraukāt katru dienu uz slidotavu stundu-tad redzesi ja 3 reizē jau neintereses tad met mieru tam pasākumam:)
Izmaksas lielas, sports traumatisks. Bet tas ir tá vérts. Bérns nevazásies un nesitís laiku, dzerdams un pípodams súudus, un nostiprinás veselíbu. Īsumā, izmaksas palielas/ kopā ar vecāku pacietību (daudz laika paņem uz/no trenniņiem vadāt un lielās somas ar jāstaipa+ visas formalitātes+ spēles, sasniedzot kādu līmeni). Hmm, traumatismu īpaši nemanīju jo viss ir nosegts ar "bruņām" un līdz 18 gadu vecumam sejai priekšā ir režģis.
P.S. Šo rakstu jo vēl atceros kā pats sīks trennējos.
··· Hokejs: Hokeja treniņi bērniem lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Dinamo Rīga suvenīri (9)
Kur Rīgas centrā vai tuvu tam varētu būt kāds veikals, kur lielā izvēlē piējami dažādi Dinamo Rīga suvenīri?
Rīgas Dinamo fanu klubā. Stabu ela 19-103

http://dinamofans.lv/veikals/
uztamboree :D atnāc uz Arēnu uz kādu spēli un tur var nopirkt vis kaut ko:))))
es nopirku kalendāru,pieliku pie sienas meitas istabā un vislaik nemierīga pa māju staigāju,kā tas uz mani iedarbojas:)))))))))))
Aha, maza izvēle, buldurjāņu pilieni ar viņu logo nav, bet pēdējo spēļu gaita liek tādus vēlēties.;) Fanu klubā ir vis kaut kas, ne tikai tas, kas viņu mājas lapā redzams. Tur vēl ir pilns ar visādiem loriņiem, šalles ieskaitot. :) Pirms doties pie tiem, vari viņiem uzzvanīt. ··· Hokejs: Dinamo Rīga suvenīri lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu