Nūjošana

Nūjošana - jautājumi un diskusijas

Nūjošanas nūju - kas jāņem vērā iegādājoties? (11)
Skatos informāciju. Ja būtu jāpērk sev, tas vienmēr vieglāk. Ja citam - gribas, lai ir labi. Nūju izvēle - garums - tas skaidrs. Tur jāskatās pēc ““tabulas““ / jārēķina. Vai ir ļoti liela starpība starp stirpināmo lenti ap roku, vai...
Jo vieglākas un jo vienkāršākas, a lenķis pats radīsies kamēr galiņi berzīsies ap asfaltu. ja neplāno kāpt kalnos, tad vajadzētu tādas, kas nav sabīdāmas (ir vienā gabalā), ar cimdiņu un noņemamu 45 g leņķī "zābaciņiem".
Sabīdāmās mēdz "saīsināties" un tas, ja nūjo sportiski, var būt traumatiski - pēkšņi zūd atbalsts. Cimdiņš ir būtisks, lai varētu izmantot visu plaukstu. Nūjojot plauksta strādā. Ja ar parastajām bantēm, tad plauksta visu laiku savilkta dūrē un tā var "uzpumpēt" asinsspiedienu. Slīpie zābaciņi ir no svara ejot pa asfaltu - nūja, pareizi nūjojot, ir allaž 45 grādu leņķī uz aizmuguri/ Lai veicas!
Rīgā daudzās vietās notiek bezmaksas nodarbības iesācējiem, tur instruktoriem parasti ir arī dažāda garuma nūjas, ko iedot pamēģināt. Pēc tam jau var pirkt savas. Nu, garumu var laikam visās nujās regulēt "teleskopiskas" konstrukcijas dēļ, taču, es paņēmtu divdalīgas, nekā trīsdalīgas (kā jau teicu, jo vienkāršākas, jo (man) labāk) Ja entuziasms sāk noplakt, tad derēs jebkuras normālas, lietojamas nūjas pareizā garumā. Vai nav vienalga, kas kaktā būs iesliets. ja entuziasms atkal pieaugs, tad pats nopirks sev vislabākās nūjas, meklēs nodarbības ... ··· Nūjošana: Nūjošanas nūju - kas jāņem vērā... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu