Olimpiskās spēles

Olimpiskās spēles - jautājumi un diskusijas

Kas jums no šīs olimpiādes patīkami labais paliks atmiņā? (25)
Lūdzu, atbildiet tie, kas kaut ko skatījās, nevis no sērijas "neskatījos, jo viss tur slikti". Mans top 2 1) Esteres Ledecki uzvara supergigantā un reakcija uz to :) 2) Hokeja finālspēles sižets
Ļoti patika daudz kas, reizēm arī naktī skatījos. Un par visiem mūsējiem man prieks! Tagad atkal pietrūks tā līdzi jušanas sajūta. Paldies arī lieliskajiem sporta komentētājiem, patīkami viņos klausīties- ar savu erudīciju bieži vien arī ne tik augsta līmeņa sacensības viņi māk padarīt klausāmas un baudāmas. Patika ļoti! Viss,kas uz slēpēm, uz sniega dēļa, uz slidām! Tātad-viss! Un negribu dzirdēt to apsaukāšanos par tūrismu (ja nu vienīgi tas tiek vērsts kāda sporta funkcionāra virzienā)! Viss patika. :) Olimpiāžu laikā man vienmēr tv ieslēgts visu dienu. Fonā klausos un interesantākos momentus skatos. Patika visi frīstaili un krosi. Patika sportistu emocijas, patika intervijas ar mūsu sportistiem un frīstaila kalnu būvētājiem. Pašu spēļu organizēšana. Domāju, ja visi ir apmierināti, kāpēc nevarētu turpat notikt pēc 4 gadiem. Viss taču ir ar lielām izmaksām. curling. nopietnās sejas ar slotām rokās mazgā ledu. neredzētu - neticētu, ka kaut ko tādu var vispār izdomāt. tas ir... stipri. un atmiņā paliek. ··· Olimpiskās spēles: Kas jums no šīs olimpiādes ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
LV peldēšana - kā Jums šķiet: (5)
kas būtu bijis taisnīgāk - ja ar Latvijas peldētāju uz Rio būtu aizbraucis Latvijas Peldēšanas Federācijas prezidents Pone vai Aļonas Ribakovas treneris? Neuzdotu šādu jautājumu; diemžēl šodien man (ne)palaimējās ...
Ko pats esi paveicis, lai neveicinātu šādu situāciju rašanos? Rovnim šotam NEKO. Nu tad nevajag pļūtīt ēterā. Neviens no viņiem.
U. Kalniņam pietrūka dažas sekundes simdaļas, lai izpildītu olimpisko normatīvu. Ja būtu izpildījis, tad brauktu viens, bet Ribakova paliktu mājās. Lai no Latvijas būtu sportisti, tika piešķirtas divas kvotas. Viņa tur nokļuva, tikai dēļ Kalniņa neveiksmes, neizpildot normatīvu.
rādīt jau var visādas filmiņas.....bet- sportistam neko nenozīmē kaut kādi biezie ieveelētie....
vai viņi tik nav=badzīgi, ka paši nevar uz rio aizpļeriņāt?
Jau gadiem Latvijas peldētāji neizpilda vai izpilda ar grūtībām olimpisko normatīvu. Pone un, piemēram, Jakovļevs - 4 olimpisko spēļu dalībnieks savus labākos gadus aizvadīja vēl psrs laikos. Nevar salīdzināt. A. Ribakovas treneris, jo vinjs nepieciesams sportistes uzvaru kaldinaaasanai vairaak nekaa tas topmenedzjeris ! ··· Olimpiskās spēles: LV peldēšana - kā Jums ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Latvijai Olimpiāde beigusies; bez medaļām; taču, manuprāt, dažas sportistes ir pelnījušas atzinību (25)
1. Rebeka Koha jauna, talantīga, simpātiska lēdija, kurai LV administrējošais/trenējošais personāls (savas nepirmāsreizes nolaidības dēļ) atņēma 1. piegājienu raušanā; viņa tomēr nesabruka. 2. Laura ...
Manuprāt, neatkarīgi no rezultātiem visi sportisti ir pelnījuši cieņu un atzinību. Kautvai tikai par to, ka viņi tika līdz sacensībām Olimiādē, kas pats par sevi ir LIELS sasniegums.

Nekļūdās tikai tas, kas sēž oho.
Manuprāt par ne visai izteiksmīgiem rezultātiem ir jāsaka ļoti liels paldies LOK un valdībai par skopulību attiecībā par braucienu kā tādu.
Paskaidrošu nesaprotošajiem. 6 stundu laika josla ir mazākais ļaunums, to rūdīts organisms pārvar vieglāk. Bet tropiskajam klimatam jau gan vajag vairāk laika aklimatizācijai. To es saku no savas pieredzes. Esmu bijis Brazīlijā 4 reizes un katru reizi savā ādā pilnība esmu iejuties tikai sākot ar otro trešo nedēļu. Aizbraucot divas dienas pirms starta nekādu rezultātu nevar gaidīt. Sportistiem pat neļauj palikt ilgāk pēc starta, sūta mājās, toties tas liekēžu bars kas līdzi ar LOK svētību aizbrauca sēž no zvana līdz zvanam. Laikam jau Vrubļevskis kopā ar Poni paši taisās nest Latvijas karogu noslēguma ceremonijā.
Cik no jums gudreļiem, savā darbošanās sfērā paši ir starp 20 labākajiem pasaulē? Tiešām izbrīn šī lielmanība un neadekvātās prasības pret citiem, pat neesot īsti tēmā. Protams poza jau ērta, katru kurš neatved medaļu, bet dabū "tikai" 8. vietu pataisīt par sūdu. Coldlands, iespējams, tāpēc arī iejuties jau pirmajās dienās, ka, kā raksti, bieži esi tur bijis. Plus salīdzināt atklimatizāciju, kas nepieciešama, lai Tu spētu normāli gulēt, ēst, strādāt, un apstākļus, kas nepieciešami sportistam personiskā rekorda uzlabošanai, tomēr nebūtu īsti korekti.

Spriežu pēc sevis, uz darbu aiziet vai iziet kvartālā izskriet varu gan pie +30, gan -30, bet personīgos rekordus skriešanā visus dīvainā kārtā uzskrienu ap 18-20grādu mākoņainās dienās :)
Zinu, ka manis teiktais nav īsti objektīvs viedoklis, bet tīri emocionāli man liekas, ka mūsu sportistu neveiksmju cēlonis ir visādu vrubļevsku, lipmanu, fogeļu, poņu blēdīgajās sejās.... ··· Olimpiskās spēles: Latvijai Olimpiāde beigusies; ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Latvijas rekords (15)
Vai tiešām Ribakovas peldējums pretī Latvijas rekordam tiks finansiāli tik neadekvāti zemu novērtēts?Un,ja tā būtu...neticas,ka valsts olimpiešus premē ar grašiem.....
Viņai būtu jāpriecājas ka vispār uz olimpiādi bez maksas tikusi, būtu dīvaini ja par pēdējām vietām vēl naudu maksātu... nesapratu -raudāt ,vai smieties par šitādu izgājienu,ārzemniekiem būs ko ierēkt.. Ja LV rekords atbilst 27 vietai, par kādu prēmēšanu var būt runa. Piedalīšanās jau ir izcila prēmija. Piedodiet, bet vai 27.vieta pasaulē un LV rekords ir slikti? Paši esat tik vien kā dīvāniņu rekordisti ;) Valsts viņai neko finansiāli nedod. To zemo finansiālo novērtējumu, piešķir Latvijas peldēšanas federācija. ··· Olimpiskās spēles: Latvijas rekords lasīt visu diskusiju (15 atbildes) –»
Krievijas dopinga skandāls (12)
Tas nav jautājums, bet gan apgalvolums. Nekad neesmu bijis Krievijas fans, taču tas, ka visu viņu vieglatlētikas izlasi nepielaida Olimpiādei, man šķita bišķi negodīgi, bet tas, ka valstij, kā tādai, atļāva piedalīties, man ...
- viņi tak pieraduši olimpiādes aizsegā okupēt kaimiņzemes- nafig viņiem ņemties divās frontēs..:) Es it kā esmu pret kolektīvās atbildības principu, bet šajā reizē uzskatu, ka Krieviju kā tādu vajadzēja diskvalificēt, bet atsevišķiem godīgajiem un "tīrajiem" sportististiem varēja atļaut startēt individuāli. Dažiem atļāva, dažiem ne... Tēmas aizsācējs tā arī nav izpratis Krievijas vieglatlētu diskvalifikācijas un mēģinājuma nepielaist pie olimpiādes visus, iemeslus. VALSTS DOPINGA PRORAMMA ФСБ paspārnē. Analogu pasaulē pašlaik nav. Pareizi dariija,bet vajadzeeja visus diskvalificeet par nekauniibu! Amatieriem ir darbs, sportam nav jaabuut darbam, par ko maksaa naudu. Ja maksaa par skrieshanu - tas vairs nav sports, bet cirks. Ogleklja shkjiedras laiva ar visu apriikojumu maksaa ap 5000eiro, iesaakumam pilniigi pietiek ar finiera laivu. Ja taadu taisa peec jaunaakajaam tehnologjijaam , svara starpiiba buus kaadi 10-15 kg, ne vairaak. Pie tam tehnologjijas ir tik vienkaarshas, ka to var uztaisiit garaazhaa bez iipashi smalka apriikojuma. Materiaalu cena nepaarsniegs 150eu. Veel gan jaaiepeerk aireeshanas parikte. ··· Olimpiskās spēles: Krievijas dopinga skandāls lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Latvijas sievietes Ziemas olimpiādē (25)
Nebūt necenšos kurināt dzimumu naidu, bet vnk interesē jautājums, kāpēc tagad notiekošajās Ziemas olimpiskajās spēlēs par medaļām un augstām vietām cīnās tikai Latvijas vīrieši: kamaniņās, bobslejā, skeletonā, ...
Nebūs īsti pareizi. Viena no kamaniņu bronzas medaļām ir iegūta stafetē, kurā no trim braucieniem viena bija sieviete - Elīza Tīruma. taisnība! nu latvietēm vienkārši nav "krampja" kas slāvu meitenēm, ticības saviem spēkiem, vai vienkārši nobaidās no trases vai laika apstākļiem, domāju jābūt tomēr niknākai atlasei, normatīviem, bet tai pašā laikā rispekt vanesai kā viņai tur tas tajiešu uzvārds, kura tomēr startēja un finišēja! un vislielākais "krampis" bija vdr "sportistēm", tb cilvēku valodā personām ar galēji nodzītu, medikamentiem saindētu ķermeni. vai arī krievu "figūristam" ar trim stieņiem mugurkaulā un pusi paša mugurkaula no plastmasas. īsta veselības parāde.
es varu saprast, ko cilvēks var gūt no lasīšanas, no kino, no mūzikas, no mākslas. es nespēju saprast, ko cilvēks var gūt no "sporta" skatīšanās. nu, ko?! kādu labumu, pat teorētiski?
kāds, kāds jebkuram cilvēkam uz planētas ir labums, ja kāda persona nobrauc ar kamaniņām no kalniņa piecas milisekundes ātrāk kā sāncensis?
Pievienojos Fargo.
Katram savs.:)
Tās sievietes kuras profesionāli nodarbojas ar sportu,lai sasniegtu augstus rezultātus,jau patiesi grūti nosaukt par sievietēm.Loti maz ir sporta veidu,kur sieviete var palikt par sievieti.Lielajā sportā ziedo visu ,arī sievišķibu un paliek vīrišķigas (sākotnējais sporta mērķis tērviņu starpā). ··· Olimpiskās spēles: Latvijas sievietes Ziemas ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu