Pludmale

pludmale foto attēls

Pludmale - jautājumi un diskusijas

Pludmales, smilšu jahtas - kāds ar to nodarbojās Latvijā? (5)
Manos jauniibslaikos pazīstams Latvijas burātājs pat ceļoja pa Karakuma tuksnesi Vidusāzijā ar smilšu jahtu. Tagad kaut kas tāds ir Latvijā? Zinu, ka Lietuvā bijis smilšu jahtu čempionāts.
http://amata-adventure-sia-darbnica.infolapa.zl.lv/ Nezinu, bet neiesaku. Pa kurieni Tu brauksi? Pludmalē ir aizliegts nodarboties ar šādiem sporta veidiem, zinu kā kaitotājs, pašvaldības policijas dzenā.
1) Ārpus pludmales krasts nebūs tik sakopts- ar 40-80 km/h iebraukt kādā baļķī vai akmenī, nav labi, + cilvēki, suņi
2) ar brāzmainu vēju grūti nostūrēt pa pludmales 5 m plato joslu,
3) kur startēsi, kur finišēsi, kā aiznesīsi līdz ūdenim; pie ūdens reti kur var piebraukt
-----------------------
Secinājums: ja tiešām interesē, labāk iesaku ledus jahtu (vai vindsērfingu ar slidām)- lielāka brīvība. Piemēram, pa Ķīšezeru krustu šķērsu vai kur citur.
Ledus jahta der ļoti īsu brīdi. Protams, jauki.

Bet smiltis mani nemaz neiespaarda,
: bura saķer vēju, bet Laivas stihija ir ūdens!
··· Pludmale: Pludmales, smilšu jahtas - kāds... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Meklēju nūdistu pludmali Tūjas pusē (3)
Vai Tūjas pusē kaut kur ir arī nūdistiem paredzēta vieta ?
Viss tas, kas ir dabisks,...ir perfekts. Luurikjis taksh neies apluurikjot ar aci nebaudaamus skatus,...ta kas tas par nuudismu bez luurikjiem?!!!
Uzsaac tik nuudistot jebkuras peljkjes krastaa, saveejie piebiedrosies un piegruposies!
Gulēt bez augšiņas,ka bilde.. tie nav nekādi nūdisti! Te ir samēra daudz nūdistu.
Bet nu publiski viņi nerakstīt neko.
··· Pludmale: Meklēju nūdistu pludmali Tūjas... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Nūdistu pludmales (6)
Vai kāds ir bijis nūdistu pludmalēs, kuras ir foršākās?
da tepat vecaakjos nav ne vainas,smukas meitenes ka biezs
.....arii simpaatisku viirieshu pietiek,bet neba nu tas ir vieniigais iemesls,kaapeec uz turieni doties........:))) Visaam taadaam pludmaleem jaabuut, Es uz Vecaakju pludmali braucu, tur forsi, tikai man besii tie kuri brauc uz turieni tikai lai uz plikaam meiteneem blisiitos, veel pie tam, kad sieva vai draudzene blakus gulj, dazus taadus piekjeeru. biju vecaakkos,bet nekas iipassi nav tur.Tik blisinaaja acis uz manu veceni.nesaprotu ko tur redzeet ,ccici kaa kazai un priekshaa lumiigas luupas -kas raada meeli....))),bet man nepieveersa uzmaniibu pat kad eifella tornis staaveeja ka pizas tornis.fignna vien ir. Taa nu kads tev arii radiis tas forshakas!!! ··· Pludmale: Nūdistu pludmales lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ugunskurs pludmalē (21)
Sveiki, vēlējos uzzināt vai (kur) drīkst iekurt ugunskuru pie jūras? Skaidrs, ka Jūrmalā visā garumā noteikti nē, bet varbūt Jums ir zināma kāda nomaļāka vieta, kur bez problēmām to drīkst, protams, ievērojot drošības pasākumus ar visu...
Pie Veczemju klintīm, aiz Tūjas...jūras krastā daudz ierīkotu vietu, arī gatavi katrolīši jau uzlikti, lai var zupu vārīt, var apskatīt alas un iežu atsegumus. Samaksa tur ir niecīga, vieta skaista. Noteikti ir kāda zīme kur to var un kur nevar to darīt Nekur pludmalē nedrīkst visā Latvijas 400 km jūras robežas garumā. Kurini droši kādā nomaļā vietā, kur neviens nenāk Privāti kurinu katru gadu savā teritorijā - nekad nekādas problēmas nav bijušas. Arī no ugunsdrošības viedokļa smiltis ir labākā vieta. Respektīvi ugunskurus drīkst kurināt tikai tam paredzētās, ierīkotās vietās. Privātā teritorijā paredzi un ierīko kur vēlies (ierīko = sagatavo atbilstoši ugunsdrošības noteikumiem). ··· Pludmale: Ugunskurs pludmalē lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Nūdistu pludmale pie Tūjas (7)
Vai pie Tūjas ir nūdistiem paredzēta sauļošanās vieta ?
Deisa pirms Saulkrastiem,Pabažu nūdistu pludmale jau no krievu laikiem guglē bans?
tie, kam tas aktuāli, tie ir uzzinājuši.
tepat oho domubiedru grupās informācijas pat tik, cik nevajag.
nūdisti baru neveido, lai kopīgi pa pliko sauļotos, to dara eksbicionisti. un viņi nav nūdisti.
Aiz ragakāpas uz Lielupes pusi, tad Lielupei otrā pusē, vecāķi, tad pirms Saulkrastiem.. Bet... Ir gan jau ar vientuļas pludmales, kur tāpat var... tajā pusē ap Ķurmragu it sevišķi darba dienās ir diezgan patukš, nav nekas speciāli jāmeklē:) Latvijā no oficiālajām vietām ir 6 nūdistu pludmales: Vecāķi, Vakarbuļļi, Inčupe, Lielupe, Ventspilī un Liepājā. Kādēļ taisīt atsevišķas nūdistu vietas pludmales, kur tāpat nav daudz cilvēku? Var mierīgi ielīst kaut kur starp kāpām un sauļoties pa pliko. Kopš pati atradu klusāku vietiņu, nūdistu pludmales vairs nav aktuālas, jo ir krietni tālāk kā mana savrupā peldvieta. ··· Pludmale: Nūdistu pludmale pie Tūjas lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Vai Jūrmalā, pludmalēs drīkst cept šašliku? (17)
Vai Jūrmalā, pludmalēs drīkst cept šašliku? Tagad nevis vasarā?
ah speciali izveidotaas vietaas?
(atceros te viendien gaajaam pa mezhu netalu no kalngales, skatos - aiz kalninja smuki kuraas ugunskurs, cepaas shashliki, un blakaam dazhi jaunieshi centigi treneejas nuuju ciinju gudriibaas)
RV.. jautājums bija kur to VAR DARĪT, nevis kur to DARA. Čujiš razņicu?
Var jau būt ka uz pasaules vēl ir daudz valstu, kurās ir speciālas, ekoloģiskas reklāmas kampaņas ar fināldomu - nekakā pats savās biksēs/novelc-būs daudz ērtāk, bet es tādas nezinu. Cūkmenu republika rullē.
BB: tu velc uz to, ka katram plekjiitim vajag savu saimnieku? kursh pateiks "var dariit", un tad nu varees dariit?

(varam atslabt. nekur neko nedrikst dariit. punkts)
nu ja Rīgā, uz Brīvības ielas drīkst cept, tad jau nu Jūrmalā tas ir jādara obligāi!!! Definē, ko nozīmē šaslika cepšana :) Uztaisīt ugunskuru un cept tajā - protams nevar. Atvest mangālu un cept atstājot tikai mangāla kaju nospiedumus - neredzu problēmu, lai gan municipālie jau piep******* gan, ja redzēs :) Vēl ir vienreizējās lietošanas ugunskuri - tos jau var lietot da jebkur, pat trolejbusā.

Tā ka precizējiet jautājumu, lūdzu!
··· Pludmale: Vai Jūrmalā, pludmalēs drīkst... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu