Pulsometri

Pulsometri - jautājumi un diskusijas

Pulsometri skriesanai (7)
Kads pulsometrs skriešanai varetu but funkcionali labs un kada cena. ..
Ja tā nopietni domā skatīties, tad principā ir divi varianti - Suunto un Garmin. Pirmos ražo somi, ļoti labā kvalitātē, bet diemžēl tie draņķīgi savietojas ar Endomondo (ja tas tev ir svarīgi). Garminam, cik lasīts, ir labākā GPS precizitāte. Viss atkarīgs no cenas un funkcionalitātes - ja gribi tikai skriešanai, tad Garminu 100.-200. sērija ir pietiekama. Ja klāt nāk citi sporta veidi, tad jāskatās kas jaudīgāks. Pats paņēmu Garmin 310XT - it kā paliels no skata, bet uz rokas guļ ļoti labi, nekad nav traucējis ne skrienot, ne braucot ar velo. Ļoti laba ūdensizturība (tam iesaku pievērst uzmanību, jo ir dzirdēts, ka kādam pulsometrs nojūk pēc pabūšanas sviedros). Maksāja virs 200 EUR, bet skatos, ka citiem uz šo brīdi cenas jau ir mazliet kritušas, tā ka arī 310. var droši vien dabūt lētāk.

Ja draudzējies ar angļu valodu, izvērsti apskati ir šeit: dcrainmaker.com.
No pulsometra viedokļa labāks ir Polar (labāk mēra pulsu nekā Garmin vai Suunto), bet GPS labāks Garmin. Izdomā, ko īsti vēlies:
tikai redzēt pulsu un laiku,
redzēt pulsu, laiku un ātrumu, ar datu uzkrašanu,
redzēt pulsu, laiku, ātrumu, atrašanās vietu, karti, un vēl citas iespējas...
viss iepriekšējais ar labu automātisku datu pārnesi uz dažādiem portāliem/sistēmām un vēl analīzi piedevās

Atbilstoši arī vari iegādāties iekārtu cenas robežās 32 -500 EUR.
Jau ilgu laiku lietoju SIGMA PC15.
http://bikemarkt.mtb-news.de/article/91329-sigma-sport-sigma-pc15-pulscomputer
Stipri vienkāršs aparāts. Pirku sen - man pirmais un pagaidām vienīgais. Tolaik maksāja ~35Ls. Savu pamatfunkciju pilda normāli, mitruma izturīgs, lietojams kopā ar jostu ap krūškurvi. Trūkums tāds, ka gadījumā ja blakus nonāk līdzīgi aparāti, tad tie sāk savstarpēji pārklāties un tiek nojaukti normāli rādījumi.
Ir atšķirīgs moments - pulsometrs ar krūšu siksnu vai bez, protams, pieejami arī ar GPS (ar visām attiecīgajām papildu funkcijām). Tas viss būtiski ietekmē arī cenu un ir jāizvērtē vai ir vajadzīgs - varbūt pietiek tikai ar pulsa kontroli.
Tagad bieži tiek lietotas arī visādas mob. aplikācijas, kurām var piejūgt speciālas pulsa jostas. Rezultātā tiek iegūts pulsometrs ar plašām GPS funkcijām. Es, piemēram, lietoju SportsTracker aplikāciju, tādēļ tagad apsveru iespēju piepirkt attiecīgu bezvadu pulsa jostu. http://shop.sports-tracker.com/products.html
jūs džeki gadījumā te nepārspīlē? nevar pat paskriet bez gadžetiem? :)) jeb ir kāds knifs par ko es nenojaušu? :)) ··· Pulsometri: Pulsometri skriesanai lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu