Sāpes

Sāpes - jautājumi un diskusijas

Sāpes kreisā pleca locītavā. (2)
vērojama plaša tūska- Hills sachs bojājums. Musculus supraspinatus cīpslā tendinīts distālā daļā, jādomā kalcināta ieslēgums, kalcinējošs tendinīts, peritendinīts. Sinoviālā somiņā palielināts šķidruma ...
Iekaisums locītavā un norādītajā [doti nosaukumi] cīpslā. Tas vienmēr ir pietiekami nopietni. Vēlams, ļoti to ārstēt, bet šo darbību izveic ārsts. Izrādījās ka nav te ķīrurgu (visi Latvijā laimīgi precēti). Tikai vinš pateiks kādas vajag fizioprocedūras. Es visām savām kaitēm lietoju ultraskaņu. ··· Sāpes: Sāpes kreisā pleca locītavā. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Pārbaudi muguru, bieži vien pie kāju sāpēm vaina ir tur jāmeklē. Un?
Pietupienus taisiji pēc 20 gadu pārtraukuma? Es teiktu normāli - turpini tā darīt un pēc nedēļas vai divām vairs nebūs to sāpju.
Abi komentāri ļoti loģiski :) atbilstoši pieejamas informācijas daudzumam un kvalitātei Ja tās ir pastāvīgas, tad tas ir nopietns signāls muskuļu un cīpslu pārslodzei, kas, ja savlaicīgi neārstēs, var kļūt grūti ārstējams. Jautājums ir sporta kluba trenerim vai ārstam. lai vai ka , kajam palidzes slodze it ipasi neikdieniska, un pec tas obligati japastiepjas kajas pasas pateiks ka, nekadas zelosanas ,pec paris dienam iepatiksies ··· Sāpes: Sāpes kāju augšstilbos un ... lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Sāpes apakšstilbā (7)
2008 vai 2009.gadā, aktīvi skrēju ,nebiju profesionāls, drizāk tads amatiers,kurs,5x nedēļā pa 7 - 10 km dienā skrēja. pa asfaltu, cietu segumu,apavi atblstoši, viss bija jauki, bet vienu dienu sākās spēcīgas sāpes ...
iespejam ka tās ir vēnas kas tev sāp .tādeļ ari dakteris ieteica vello vai peldēt .mazāka slodze uz kājām .man viss ir lidzigi .visu ziemu neko nedariju un maijā jurmalas velomaratonā braucu 55 km .roze uz kājas uzmetās ,kāja sapampa .tagad stipri piedomāju pa slodzi kājām .skrienot jau pēc 500 m itkā muskulis apakšstilbā sāp bet ar ričuku ar prātu braucot problemu nav pat 30 un vairāk km Man līdzīgas sajūtas pēdā. Rentgens neko neuzrāda. Diemžēl ar skriešanu bēdīgi. Jautājums, kādas sāpes, kur tieši, apakšstilbs ir gana plašs reģions. Viens no izplatītākajiem sāpju cēloņiem, ja sāpes ir sānos/priekšpusē ir kaulu plēves iekaisums, kas rodas no pārpūles, piedzītiem ikriem, muskuļu nestaipīšanas pēc treniņa, ko skrējēji bieži aizmirst. Otrs, arī populārs - arī priekšā/sānos - nepareiza skriešanas tehnika, solī augšup sasprindzinot pēdu un pārāk spēcīgi ceļot uz augšu pirkstgalus. Tiek ļoti noslogoti atsevišķi apakšstilba muskuļi, kurus grūti izstaipīt, arī tiek traumēta kaula plēve. Tāpat iemesls var būt sastieptas, traumētas pēdas saites, cīpslas...

Uz konsultāciju dotos ne pie traumatologa, bet meklētu sporta ārstu-traumatologu/rehabilotologu, kas strādā tieši ar skrējējiem. Kur tādu atrast, meklē skrējēju klubos. Jo traumatologam parastajam, tāpat kā ģimenes ārstam par to pašu cenu vieglāk pateikt, aizmirsti par skriešanu, nekā iedziļināties problēmā. Nav jau mirstamā kaite...

Arī ar bojātiem meniskiem cilvēki skrien, ar ārsta akceptu...
zinu vairaakus cilveekus,kuriem skrieshana samaitaajusi pamatiigi veseliibu...labam draugam jau pirms 7 gadiem teicu,ka"dobegajeshsja",kad peec katra riita krosinja guuzha saapeeja un kliboja.Apavi uberspeciaalie,bizoja ik riitu,bet tagad ziemaa rinda uz guuzhas operaaciju,tad kaadu laiku krukji:(( Pirms un pēc skriešanas neesi mēģinājis 5 min pastaipīt kājas, man tas sāpes noņem. ··· Sāpes: Sāpes apakšstilbā lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Klejojošas, asas sāpes ķermenī (11)
Saprotu, ka jāiet būs pie ārsta, bet gribētos uzzināt aptuveni vainu. Lieta tāda, ka ir parādijušās pa visu ķermeni klejojošas, asas sāpes...Naktī arī apgriezties uz citiem sāniem nevaru normāli...no rīta atkal piecelties ...
"Ar sportu nodarbojos regulāri, jau gadus septiņus...slodze nemainās"
Gadi iet, jaunāka nepaliec, varbūt slodzi vajadzētu samazināt...
Davai nejatā šitādas lietas netā. Vēzis tas var būt. Vēzis, draudziņ. Vai sifiliss. Un marš tagad pie ārsta. tiešām... nu dodies taču pie ārsta, nevis kā īsta blondīne nodarbojies ar konsultācijām internetā.... mīļa, tas ir dumji! Sāpēs tāpat vien parasti nesākas, ir kaut kāds iemesls. Tin atpakaļ filmu, kad sāka sāpēt un kas notika pirms tam. Bet ārsts vajadzīgs šā vai tā, lai ar tām sāpēm tiktu galā. ...a līdz dakterim noiet, lai izsūdzētu savu bēdu,...slabo ir vai kā? ··· Sāpes: Klejojošas, asas sāpes ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sāpes ikru muskulī (17)
Regulāri nodarbojos ar skriešanu, bet mani uztrauc ikru lielums. Lielāki ikri nekā vidusmēra meitenei man ir no mammas gēniem, tur nu neko nevaru mainīt, bet varbūt ar staipīšanos vai citām metodēm varētu "veidot" ikrus ...
Tāpat ja daudz staigā (man pieredze ir tikai bezpapēža apavos :) ) ikri diezgan strauji palielinās - varbūt par to ar var padomāt. 1) Sāpes varētu būt no a) pārslodzes b) nepareizas skriešanas manieres - visticamāk, skrienot uz prkstagaliem, neizmantojot visu pēdu;
2) Kā Tu pareizi esi sapratusi, atsevišķu muskuļu grupu lielums, izskats, reljefs lielā mērā ir ģenētiski noteikts, tā ka nāksies samierināties ar to;
3) Personīgi man ļoti patīk sieviešu kājas ar labi attīstītiem ikru muskuļiem :)))))) protams, veca vīra "patīk-nepatīk" Tev pie kājas, bet gan jau ir arī jauni puiši ar tādu pašu gaumi :))))))
4) Pastaipīt to muskuli var, - tas varētu neļaut muskulim stauji augt. Vislabākais vingrojums kung-čien-pu stāja no u-šu (skat. bildīti), tikai pēdām ideālā versijā jābūt perpendikulāri, rokas uz gurniem, nevis ar dūri uz priekšu kā bildē :)))) TIKAI UZMANĪGI - NEPĀRSTAIPI!
5) Piebremzēt ar olbaltumvielām uzturā - ja būs neliels deficīts, muskulim nebūs no kā augt.
Tas pamatā viss! Veiksmi skriešanā un visur citur ! :)))))
:) man peec skrieshanas parasti ikri taadi jaavelk kljoshenes... :D

komTev ieteikt... eed zaali un nesporto ja negribi sev taadus ikrus... :) iztiept tur nekaa nesanaaks... :) pret taam saapeem paliidz... peec treninja izkarseshanas pitii... ;)
sāpes muskuļos esot no neizvadītas pienskābes. ūdens par maz dzerts pēc trenniņa. Jo īpaši speciālisti apgalvo, ka pienskābe aktīvi muskuļos slodzes laikā veidojās tieši jaunā mēnesī. Sāpes muskuļos rodas no nepareizas slodzes izvēles. Īpaši, ja ilgi nav sportots, šķiet, ka ir spēks izdarīt visu līdz maksimumam un tā arī tiek radīts "šoks" muskuļiem. Pēc ilgas sportošanas pauzes palēnām ir jāpalielina slodze. ··· Sāpes: Sāpes ikru muskulī lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Jākonsultējas ar ārstu. Dažreiz viņi pat ieteic sportu lai atrāk izveseļotos. Godiigi sakot nezinu =)! Bet man jau liekas ka labaak nee =) Atkarībā kas tur sāp. Ja kaut kas sastiepts, tad labāk nē. Bet vislabāk ar ārstu pakonsultēties... Var, ja "nedara paari" mugurai. Labaak konsulteeties ar aarstu. ··· Sāpes: Vai drīkst apmeklēt ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Kāds ir jūsu sāpju slieksnis? (28)
un vai tas dzīves laikā ir kādreiz mainījies?
nevar tieši pateikt, atkarīgs no vispārējā veselības stāvokļa. Kopumā vairāk augsts kā zems. zems. no lielām sāpēm ģībstu. ko noziimee- kaads?
apaljsh vai algoritmos, nulle vai 56???

pa sho laiku jau tev dereeja taa kaa iemaciities - statistikas stultus pamatus unj drukaajot shitos te statistikas stultus topsikus, iedrikjeet tameejos statistikai stultus pilniigi obligaatu lietu: klasifikaaciju!

2. pastaav speciaalu treninju seerija, kuros veic psihologjisko sagatavoshanu, speciaali shim meerkjim- augsta saapju rezistence, ibo saapes,. taapat kaa bailes, pakljaujas praata kontrolei.
Kaut kā uzreiz atceros pirmo epilācijas mēģinājumu...:) Nu, tad jau jāsaka, ka mainās.:)) Dzīves laikā protams,ka ir mainījies,tā teikt norūdās,jo nu jau zinot kas ir milžigas sāpes kautkādiem sīkumiem pat nepiegriežu vērību.Nogriežot pirkstam galu pat neiepīkstējos,arī pie ārsta negāju.
Nezinu vai tas nozīmē ka mans sāpju slieksnis ir augsts,tikai ciešu sakostiem zobiem,un cenšos domas novirzīt citur,elpot pareizi,kamēr kāds cits sasprindzinās vēl vairāk,un bļauj pie daudz lielākiem sīkumiem,un pat ģibst.
Arī gan jau,ka ģibtu,ja nedarītu ko varētu lai atvieglotu sāpes.
··· Sāpes: Kāds ir jūsu sāpju slieksnis? lasīt visu diskusiju (28 atbildes) –»
Tikai naktī sāp kakls un veidojas gļotas (6)
Kāpēc tā varētu būt un ko darīt?
Neregulārs sekss, un visa vaina, to pateiks arī omīte no tautas. Ui sex visām slimībām palīdzēs.Ha-Ha. bariibas vada iekaisums, sakuma noteikti jataisa gastroenteroskopija, tad ar sledzienu pie lora. visticamak, antibiotikas izrakstiis. tessa....galīgas muļķības raksta!!

Dīvaini lasīt.... tik elementāras lietas daži nezin.
Paprasi omītei no tautas līdzekļiem....būs ātri un efektīgi..
Aizej pie speciālista (LOR) ··· Sāpes: Tikai naktī sāp kakls un ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Ne mans plecs. (48)
Sveiki. Ģimenes ārstu gandrīz nepazīstu, pie baltiem halātiem iet, pēdējais ko darīšu. Jau ilgāku laiku sāpes plecā, precīzāk – ceļot roku augšup. Bet klabināt oho taustiņus varu uz nebēdu. Tieši nepateikšu, ...
Manā dzīvē ir bijuši vairāki gadījumi, kad jāsaka, paldies Dievam, ka neklausīju dakteriem un paļāvos uz sava ķermeņa resursiem un atlabšanu. Kā profesionālai datortaustiņu klabinātājai arī man ir bijis kāds 4-5 mēnešu periods, ka nevaru pacelt roku uz augšu vai aizpogāt krūšturi. Pleca saišu operācija neizklausījās vilinoši un laiks visu ir izārstējis pats.

Pēdējai gadījums: iepriekšējā vasarā vērsos pie ķirurga-ortopēda ar sūdzību, ka problēmas ar pēdām, ko darīt ar tautu dejām, vai varu turpināt lēkāt? Pierakstoties pa maksu saņēmu 5 min uzmanību un īsu atbildi, ka, ja sāpes ir ciešamas, lai turpinu dejot.
Pēc 4 mēnešiem pienāca arī konsultācija pie speciālista pa 4.50, tas bija vērtīgi, ierādīja dažus vingrinājumus, uzspieda uz dažiem sāpīgiem punktiem un nozīmēja bezmaksas fizioterapeitu, mana rinda būs pēc 6 mēn. Dejoju, pēdas sen vairs nesāp, un vasarā labprāt iziešu fizioterapijas kursu.

Manā ģimenē joko, ka, ja veselība ir pietiekoši laba, ir resursi un laiks, tad ārstu apmeklējumi ir vērtīga lieta.

Pati dzīvē cenšos vērot un atdarināt cilvēkus, kuri ir lieliskā fiziskā formā, enerģiski, dzīvespriecīgi. Cilvēki, kuri par mani ir 20-40 gadus vecāki, viņu dzīves ikdienas receptē neredzu ārstu speciālistu izmeklējumus, norīkojumus, nebeidzamās vizītes.
akdies, un vel kads stasta, ka lauka 21.gadsimts. iesaku uzreiz gulties smuka ozolkaste, vismaz zinasi, kads izskatiisies uz atvadam.
protams, tas ne par plecu, bet arstet ilgstošu vainu ar uzlejumiem? viduslaiki.
kas ir ar tiem arstiem, bail, vai? nevajag stastiit, ka netici un tie tik naudu pleš, lavočkas tantuku sarunas.
jasak ne ar kadiem manualiem terapeitiem, bet ar gimenes doku. noziimejumi uz analizem (paradiis iekaisumu un parbaudisi rumpja škidrumus vispar), uz rentgenu, magnetisko, pleca USG. talak pie traumatologa, Latvija ir izcili speci. varbut iztiksi bez operacijas, tikai ar manipulacijam.
ja vilksi garuma, paliks sliktak.

av2, LV pie gimenes arsta ir jaiet, lai dabut visus nozimejumus un lai kopaina nemaksatu 100 EUR (par analizem, izmeklejumiem un vizitem), bet ne vairak par 15-20, amurikas miljonars tu musu.
Pie ārstiem neej noteikt.... ārsti nezina nekā (Juhans Smūls), jeb.... ko tas mulks zin, naudes plest, to tas zin ( Rūdolfs Blaumanis )

Vienīgi, ja nu patiesi saišu karcinoma? Ko tad?
Sevi cienīt nozīmē arī rūpēties par savu veselību, kā arī izrādīt godu saviem mīļajiem un tuvajiem ģimenē- neapkraut viņus ar liekām raizēm par sevi.
Neesi slinks un paviršs pret sevi, aizej pie daktera!
Kaapeec vispaar vajag ..ggimenes aarstu? Ej uzreiz pie speciaalista. (ortopeedists/kkirugs) Uztaisiis skaneejumu, pateiks kas par vainu. Visticamaakais, ka kaads nervs spiezz. Man taa bija peec avaarijas, viens kakla sriemelis bija ne-vietaa iisti , spieda kautkaadu nervu, labaa roka bija problemaatiski pacelt. Uztaisiija nopietnu operaaciju , saskruveeja divus tos kakla skriemellus kopaa . Viss perfekti tagad. ··· Sāpes: Ne mans plecs. lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Kā ārstēt sāpošu muti? (11)
Jādzer zāles kurām ir arī blakne. Izveidojušās vietas ar ļoti sāpīgiem baltiem plankumiem mēles sānos un žoklu iekšpusē. Nevar nemaz pakustināt mēli. Nekādi smērējumi nelīdz ko bija parakstijis ārsts.
Visticamāk,ka ir saķerts banālākais stomatīts, uzliec googlē un apskaties,kas Tavā gadījumā vislabāk līdzēs:) Amway Glister ir super līdzeklis; Var paskalot arī ar Listerine-nopērkams aptiekā, Maximā vai Rimi; Mutē var pasmērēt kādu smēri, kas ir ar lidokaīnu; Man patīk kamistad gēls-maza smērīte, kuru var smērēt pret aukstumpumpām un arī uz iekaisumiem mutē-noņem sāpes, iekaisumu un sadziedē; Vēl var mēģināt muti sasmērēt no iekšpuses ar to violeto šķīdumu-nu ko maziem zīdaiņiem smērē-nosaukumu gan nepateikšu-bet aptiekā zinās; Man no antibiotikām ir bijis līdzīgi; Daudz kośļāt Orbit...un dzert.
Siekalas labākais līdzeklis mutes dob.hig..nai.
Skalot ar konjaku(nopietni). Man bja situācija, kad pēc operācijas mākslīgi samazināja imuntāti un mutē izveidojās piena sēne. To ieteca lietot ķirurgs un līdzēja. Reiz senos laikos biju Azerbaidžānā un bija kas līdzīgs ....Skaloju ar šņabi (nost nerijot ),vēl palīdz zobu pasta pasķaidīta ūdenī (zobārsts ieteica ),ja ir pieeja Amway Glisteram ,ideāls līdzeklis visām vainām ! ··· Sāpes: Kā ārstēt sāpošu muti? lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu