Sāpes plecā

sāpes plecā foto attēls

Sāpes plecā - jautājumi un diskusijas

Sāpes kreisā pleca locītavā. (2)
vērojama plaša tūska- Hills sachs bojājums. Musculus supraspinatus cīpslā tendinīts distālā daļā, jādomā kalcināta ieslēgums, kalcinējošs tendinīts, peritendinīts. Sinoviālā somiņā palielināts šķidruma daudzums. Sakiet tas ir kas...
Iekaisums locītavā un norādītajā [doti nosaukumi] cīpslā. Tas vienmēr ir pietiekami nopietni. Vēlams, ļoti to ārstēt, bet šo darbību izveic ārsts. Izrādījās ka nav te ķīrurgu (visi Latvijā laimīgi precēti). Tikai vinš pateiks kādas vajag fizioprocedūras. Es visām savām kaitēm lietoju ultraskaņu. ··· Sāpes plecā: Sāpes kreisā pleca locītavā. lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Sāpes pleca locītavā (5)
Mīkstajos audos pie anatomiskā kakliņa līmeņa masīvs iegarenas formas nevinmērīgs kalcināts 1.75 X 0.45 cm. - bursīttis calcarea sinistra. Ko tas nozīmē un ko var darīt?
Pleca locītavas bursīts ir iekaisums, kas rodas pleca locītavas gļotsomiņā..
kalcija sāļi jeb kalcināti (laukums norādīts) izraisa tās sāpes locītavās jo tur ir izgulsnējušies..

meklēt traumatalogu
Vingrot vajag ! Tas no pieredzes! Traumatologa - ortopēda konsultācija (ar/bez ģimenes ārsta nosūtījumu). irgo viedoklis 0 0 Vingrot vajag ! Tas no pieredzes!
Pilnīgi piekrītu-boksa cimdus un maisu un uz priekšu! VISLABĀKĀS ZĀLES un galvenais -PALĪDZ!
Pajautaa savam gimenes aarstaam: "Mīkstajos audos pie anatomiskā kakliņa līmeņa masīvs iegarenas formas nevinmērīgs kalcināts 1.75 X 0.45 cm. - bursīttis calcarea sinistra. Ko tas nozīmē un ko var darīt?" ··· Sāpes plecā: Sāpes pleca locītavā lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Pleca fiksēšana (6)
Vai ludzu plecam drikst likt gipsi? pec avarijas sap plecs, bet lauzts nav.
Ja lauzts nav, tad kamdēļ gipsi,lai vel stiprāk sāpētu? "Iekar" roku šnorītē un būs labi. Lai nav slodze plecam. Tikai roka ir pareizi jāiekar arī lakatā.... Domaaju, ja nav lauzts, tad labaak paciesties un nefikseet. Lieto saapju nomierinoshus liidzekljus, bet lai plecs kustaas - aatraak izzudiis saapes. Bet dakteris noteikti zin labaak:) Ja tu domā ka ģipsī sāp mazāk, tad maldies. Bez tam locītava, ko nekustini kādu laiku zaudē kustību spējas un jebkura kustība pēc ģipša noņemšanas prasa lielu piepūli un ir pat ļoti sāpīga.
"Iekustināt" tādu locītavu ir pat sāpīgāk kā salauzt. Aiz kam ja vien patiešām nevajag fiksēt lūzumu, lai tas pareizi saaug, no ģipša būs vairāk ļaunuma kā labuma.
··· Sāpes plecā: Pleca fiksēšana lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Sāpes plecā (26)
Sveiki!Varbūt kāds(a) var ieteikt ko varētu līdzēt pleca sāpēm,vienkārši sāka sāpēt nezinu no kā,biju pie ārsta šis nosūtīja uz ultrasonogrāfiju,a tur 2mēneši rinda,pasmērēju gēlu OLFEN,bet nepalīdz,galvenais ka naktī sāp,pagulēt nevar,pa...
..nepūt pīlītes!..nezin viņš no kā...Nu no torpēdas pulēšanas tas diezin vai. Man plecs aizgāja pa pieskari no darba poundlandijā...pārslodze. Naudu savilku gan par to laiciņu. Pārgāja pēc gada, vairāk... pareizi saka, ka visdrīzāk muskuļa plīsums vai iekaisums - pašam jau nu gan vajadzētu zināt, no kā sāka sāpēt!! Pilnīgs auns, vai kā?? Tikai rubī kā aizjūga ēzelītis, kamēr noveļas beikc, ja? :) Var būt apsaldēts caurvējā vai arī muskuļu plīsums no monotonas slodzes - ja iekaisums vai sastiepums, tad pāries pēc kāda pusgada, bet ja plīsums, tad nekad nepāries Voltaren emulgel ,neiromultivit un uz nakti būtu labs Gabapentin . Jā, nu šī ir īstā vieta, vēl tik rentgenu vajag ievietot... :)
----------------------
Vainas var būt dažādas- varbūt locītavā kaut kas, varbūt apaukstēts, iekaisis nervs, muskulis. Man tā ir bijis, tiku vaļā pēc mēneša tikai ar potēm, ilgi cietos bez ārstiem, pats nepārgāja.
Ja tiešām sāp, protams, negaidi 2 mēnešus, meklē variantus, galvenais ātrāk noteikt precīzu diagnozi.
nepareiza sēdēšana, caurvējš, sastiepums, apsaldēts...utt, iemeslu var būt daudz. man palīdzēja vitamīnu potes, vitamīni, arī masāža var līdzēt, bet noteikti vajag sonogrāfiju.... ··· Sāpes plecā: Sāpes plecā lasīt visu diskusiju (26 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu