špagats

špagats - jautājumi un diskusijas

Špagats (13)
Kuri meginajusi spagatu? Un vai izdodas?
Man neizdodas kājas atlikt atpakaļ vietā. Kas tas tāds- spagats ir? Varbūt spagetti domāts? Neesmu mēģinājusi. Meituks salika divas čupas ar grāmatām priekš ciskām un pa virsu taisīja špagatu. Lai to viegli izdarītu, ir jātrenējas, citādi būs kā Viliendi :D Spagatu jatrenne,velams no bernibas.Daziem, lai iesestos pilniga sp.paiet visa dzive,izmanto dietas,tehniskas paligierices,dazadas metoses utt.
Sava prakse nezinu ne vienu, kurs ilgstosi netrennejies iesestos spagata.
··· špagats: Špagats lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Špagats (2)
Cau! :) Man jau pusgadu spagats neiet dzilaak-apstajies pie 40 cm no zemes. Vai var ko lidzet un kaa treneeties, jeb ari tas liecina, ka nav lokans kermenis un saites vajas?
Personīgi es iepriekš arī nemācēju špagatu, bet pirms 2 mēnešiem sāku iestiept kājas. Vienkārši apsēžoties uz grīdas un ar katru reizi cenšas aizstiepties aizvien tālāk. lieti noder arī kājas celšana pret līstekām, bet ja nav var uzlikt kājas pret gultas malu un pats no zemes stiepties pāri. https://www.youtube.com/watch?v=3T39p3l9Cvo ··· špagats: Špagats lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
you tubā daudz materiāla

pamazām jāiesildās, jāstiepjas, tad pusšpagats, tad špagats
··· špagats: Iesildīšanās pirms špagata lasīt visu diskusiju (1 atbildes) –»
Kā iemācīties taisīt špagatu? (8)
Kā lai labāk iemācas taisīt špagatu? (kā un cik reizes dienā jātrennējas, utt..)
Es tā darīju - bez nekādiem baigiem iesildīšanās vingrinājumiem :)), nu varbūt mazliet pastaipīju kājas, bet nu necik daudz... Izplētu kājas līdz sāka parādīties sāpes, kādu laiciņu (kādu minūti) pasēžu, līdz sāpes pierimst, pēc tam atkal vēl vairāk paplētu kājas, atkal pasēžu kādu minūti un tā uz priekšu... Un izdevās arī beigās. Un vispār tas ir jādara regulāri, domāju, ka reizi dienā vajadzētu pasēdēt. Un nav tā, ka vienreiz uztaisot varēsi katru dienu jebkurā momentā bez nekādām problēmām parādīt. Katru reizi pēc kaut vai 24h esības nešpagatā, ir jāpārcieš gandrīz tās pašas sāpes, kas iepriekšējā reizē... Bet, jo ilgāk un regulārāk, to dara, ir arvien mazāks attālums līdz zemei un arī sāpes ir mazākas. Cik ilgā laikā man izdevās neatceros, un tad man bija ap 12 gadiem... 20 gados droši vien ir daudz vairāk jāiesildās pirms staipīšanas... Un un līdz tādai stadijai, ka varu jebkurā brīdī bez problēmām varu parādīt špagatu, arī nenonācu... Es shpagataa vareeju noseesties apm.9g vecumaa,kad nodarbojos ar dejoshanu,toreiz pagaaja nedeelja liidz rezultaatam.Ir pavisam vienkaarshi vingr.,bet gruuti izstaastiit,labi buutu,ja buutu stanga vai paaugsta palodze.Uzliec vienu kaaju uz taas,mugura taisna,kaaja,kura augshaa arii,bet uz otras taisi pieseedienus,jo zemaak,jo labaak.Tad veel baigi efektiiga metode-turies ar rokaam pie stangas-it kaa sevi turi uz augshu-bet leenu seedies shpagataa,ar katru reizi aizvien zemaak,kameer pati nemaniisi,kad jau pilniibaa "buusi lejaa",tikai rokas saakumaa nelaid veljaa.Veel ir "kaudze"vingrinaajumu,bet ...Man ir 37,bet shpagataa varu noseesties jebkuraa laikaa,bez iesildiishanaas un,protams,bez jebkaadaam saapeem.Tu arii vareesi-tas nepavisam nav gruuti.Ja kaadi jaut.-raxti. Tikai nesastaipi dziislas,pirms tam gan iesildies...
Un spagataa vari seedeet kaut vai visu dienu...
lai uztaisitu spagatu ir loti regulari jaizpilda stiepsanas vingrinajumi, lai kermenis klutu lokanaks. tas, protams, ir mocibas, bet nekas neiespejams tas nav. Un un un kāju paliela sāpēšana nākošajā dienā - tā bija normāla parādība... :) ··· špagats: Kā iemācīties taisīt ... lasīt visu diskusiju (8 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu