Velosipēda iegāde

Velosipēda iegāde - jautājumi un diskusijas

Divriteņa iegāde (32)
Tā kā baseins nespīd, izlēmu nopirkt divriteni. Iesakiet, lūdzu, profiņi! Braukšu pa pilsētu, asfaltētiem celiņiem, jābūt vieglam, jo jārēķinās, ka man tas būs jāstiepj uz/no 3. stāvu (ja neizdomāšu citu variantu). ...
Aizej uz lietoto riteņu veikalu, parunā ar pārdevēju un nopērc kādu jau sagatavotu un saeļļotu no, teiksim, Holandes, kas tur maksāja 1000 Eur par 200 Eur. Mašīnu tak tu ar nullīti nepērc un nemaksā neadekvātu cenu, tikai tāpēc, ka tur neviens nav sēdējis iekšā Nezinu kādu ieteikt tajā cenu grupā, bet ja tiešām pērc, dari laicīgi. Ir velo deficīts, tirgotāji nav saņemuši pasūtījumus, tuvāko piegāžu prognozes miglainas. Un sākoties siltajam laikam, velūkis izķers ka vispār nebūs no kā izvēlēties. Un jā, cenas ir augušas, jo jauni velo ir nosacīta deficītprece (mazāk ražo, vairāk pērk), kā arī transporta izmaksas pamatīgi pieaugušas. Es pirms gadiem nopirku Merida Juliet , bet tāds, kurš der arī pabraukt pa meža takām.Un ir labs.Bieži nebraucu, bet kalpo jau ilgi. Viss pārējais štrunts, galvenais, lai būtu rozā Kāpēc rozā??? ··· Velosipēda iegāde: Divriteņa iegāde lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Lietots ričuks no Veloplacis - atsauksmes (17)
Ja kāds ir iegādājies ričuku šeit -> www.veloplacis.lv (Slokas iela 52, Rīga), vai varat padalīties ar kādu atsauksmi? Jau iepriekš paldies! P.S. Ļoti ceru, ka šāds jautājums netiks uzskatīts par reklāmu :)
esmu tur nopircis 2 ričukus. Abus uzreiz pa taisno aizvedu pie meistara - viens bija ļoti labs - tā ka meistars ar skaudību atdeva, otrs - žēlabains. Cena - abi diezgan līdzīgi. Un starp citu labākais - bija stipri vecāks par otru.
Runājot par lietota ričuka iegādi - tur gan nevajag tik daudz skatīties uz ražotāju, bet gan uz detaļām, no kādām tas ričuks sakrāmēts kopā - jo vienam un tam pašam ražotājam ir pilns spektrs - sākot no sū... un beidzot ar extra klasi. Tāpēc - vispirms vajag iegūt saprašanu par to - kas īsti ir labs, kas ne. Un ja ņem lietotu - noteikti ņem tikai labo galu. Otra lieta - tomēr jānovērtē cik vecs tas ričuks ir - jo industrija mainās strauji un reāli veciem modeļiem rezerves daļas būs grūti sameklēt. Treškārt - nodilums. To nu grūti novērtēt, jo viss jau saskrūvēts kopā un turās. Vienīgais ko var ieteikt - izbrauc ar vairākiem. Kas ripo vislabak, un sajūta, ka turās kopā stingri, to arī ņem. Čaļi tur atsaucīgi, un izbraukt vietiņa ir. Pārslēdz visus ātrumus - tiem jāslēdzas viegli un precīzi. cītīgi apskati visiem aizmugurējos zobratus - pati pamanīsi atšķirību nodilumā. Neņem pārkrāsotu (tādi arī tur ir) - jo pastāv iespēja, ka izvilkts no kanāla notīrīts, pārkrāsots, bet... tas viss tikai no ārpuses. Uzreiz gan piebildīšu, ka nebūt nesaku, ka čaļi to dara, vienkārši - ari pārkrāsotus viņi piedāvā.
Es katrā ziņā darīju tā - aizbraucu uz turieni, izvēlējos un uzreiz zvanīju pazīstamam meistaram - un noskaitīju visus uzrakstus, ko redzēju - sākot no ratiem, pārslēdzējiem, zobratiem, un beidzot ar stūri un beņķi - jo - ja tie būs no augstā gala, tad arī cerība, ka viss pārējais ir no augstā gala. Un jo labāka kvalitāte detaļām, jo tās izturīgākas.
Divritenis ir individuāla lieta. Kvalitāte nav atkarīga no tirgotāja, bet gan no ražotāja un konkrētā braucamrīka tābrīža tehniskā stāvokļa. Citos plačos labāki. Es domaaju, ka jautaajums tiks uzkatiits par reklaamu. Tiešām grūti saprats, par ko bija jautājums - par riteni vai par tirgotāju.

Ja pateikšu, ka tirgotājs dranķīgs tu tur tiešām nepirksi gan labu riteni par normālu cenu???
··· Velosipēda iegāde: Lietots ričuks no Veloplacis - ... lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu