Ziemas peldēšana

Ziemas peldēšana - jautājumi un diskusijas

Peldēšana rudenī (11)
Es vēlētos atrast vēl kādu peldēšanās entuziastu rudenim (neesmu ronis). Dzimumam nebūtu nozīme. Peldu Bābelītī, Velnezerā, Juglas ezerā Berģos. Vēl varētu Saulkrastos. Divatā drošāk.
Vai tādā aukstā ūdenī var arī tikt pie seksa, ja jau tikai divatā? 20:37 Epifanija. Par aukstā ūdenī ... nav informācijas.
Bet skrienot noteikti nevar, jo sievietei ar paceltiem brunčiem ir daudz lielāks salīdzinošais ātrums, nekā vīrietim ar nolaistām biksēm. 🤷‍♂️
Ir jābūt dikti dīvainai lai meklētu partneri peldēšanai netā. Es to daru tikai labi pazīstama cilvēka klātbūtnē. Nu tur tak neviens ar nevienu tais grupās nav salaulāts. Izvēlies kādu interesantu cilvēku, uzraksti, iepazīsties. Mož ij ne tikai rudenīgas peldes var sanākt 😉 Feisītī vai tad nav grupas? Mūsu pusē roņi jau sarosījušies. ··· Ziemas peldēšana: Peldēšana rudenī lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Roņi- ziemas peldētāji (12)
Sveiki! Tā kā dzīvoju blakus jūrai man patīk peldēt. Šogad esmu izlēmusi doties jūrā peldēt līdz vēlam rudenim. Doma ir kļūt par " roni" -ziemas peldētāju. Lūgums atsaukties un pateikt kā pareizi rūdīties un piepildīt ...
Ja iesi peldēties katru dienu vai ik pārdienas,tad tā nemanot pienāks ziema.Atbilstošu apģērbu vajag ,lai pēc peldes vari ātri saģerbties,vilnas drēbes un bez apakšveļas.Sāksi peldēties pati sapratīsi kā ērtāk.:) Nekas nav par vēlu, kā jau te teica, katru dienu atvēli laiku nopeldēties un ķermenis pie tā tā pieradīs, ka nemanīs temperatūras pazemināšanos. Tikai ievēro vienu, jo aukstāks jo mazāku laiku pavadi ūdenī un pirms ķermenis jāiesilda ar vingrinājumiem. Man te ziemā sals reti, mana metode vienkārša, dārzā stāv parasts tonīgs bērnu baseins, to pielaižu ar ūdeni un tad nu apbizoju pāris riņķu pa garten un metos ūdenī. Tajā kuļos uz nebēdu cik nu varu izturēt. Nav jau īsti roņa cienīgi, bet man un manai veselībai, tas nāk par labu. Īstais laiks sākt, jo šobrīd itin silts laiks. Viss ir ļoti vienkārši - dari to KATRU DIENU. Pie jūras gan ir zināmi sarežģījumi, jo tur pastāvīgi ir vējš un nereti jābrien visai tālu, lai normāli iegremdētos. Toties ūdens ilgāk turas siltāks un neaizsalst tik ātri kā ezeri vai upes, līdz ar to vēlāk sākas visa tā ņemšanās ar āliņģa ciršanu.
Auktajam laikam iesākoties, būtisks ir apģērbs un apavi - tādi, ko var ātri novilkt un uzvilkt; pēc iespējas mazāk aukliņu un pogu; labāk iemaucami apavi, apģērbs ar lipekļiem vai rāvējslēdzējiem. Noģērbjoties jāsāk ar apaviem un biksēm, augšdaļu noģērbj beidzamo. Apģērbjoties - vispirms bikses un apavi, tad pārējais.
Slaukoties vispirms noslaucīt seju un plaukstas, tad muguru, tad visu pārējo. Ja ir vējš, slaukoties vienmēr pagriezties ar seju pret vēju, nekad ar muguru.
Nu jau par veelu saakt...
Ronji saak vasara un peldas katri dienu, neatkariigi no laika apstaakljiem...un taa turpina liidz...ziemai...

P.s. ljoti patiiik ronji..mans sapnis ir kljuut par roneni..apskauzhu Tevi! :-)
Pashajuta ir satriecosha peec aukstas peldes juuraa, baseinaa, dushaa! :)
Es to zinu, ... bet nez kaapeec tik gruuti sevi piespiest sevi liist vesaa dushaa??? :))

Vienu briidi gaaju baseinaa, kur nebija apkures, liidz ar to uudens bija nenormaali auksts un tikai dazhi friiki un es liida tur peldeeties. Rezultaats taads, ka araa ir ziema, bet Tu turpni staigaat t - kreklinjaa un plaanaa kurcinjaa, jo kjermenis noruudaas un Tev visu laiku ir karsti...un izraisi neapmierinaatiibu apkaarteejos kuri satuntuleejushies liidz aciim un kuri visu laiku salst un brauc Tev virsuu, ka saslimsi! et es saku, ka tie, kas tuntuleejas un tiem, kam visu laiku ir auksti ir slimi! :-)
··· Ziemas peldēšana: Roņi- ziemas peldētāji lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu