Hokeja treniņi bērniem

Dēls vēlas trenēties hokejā, kādas ir izmaksas, kurā slidotavā labākie treneri, vai nav ļoti traumatisks pasākums?

MaryClaire (2013-12-18 16:44)      pasākums nav traumatiskāks par jebkuru citu, no pieredzes. kamēr puika netaisa visādas stulbības uz ledus.
nav tādu vislabāko, - ir tie, cik Tu spēsi samaksāt. izmaksas - ļoti, ļoti. salīdiznājums, sieviete pa 5 gadiem nespēj notērēt tik cik dēls ekipējumā, treniņos ut.t. pa 1 gadu. no pieredzes.
bet vispār izmaksas, vēlreiz saku, ir ļoti lielas, un tās nevar klasificēt - tagad samaksāšu un būs miers. slidas gandrīz katru gadu jaunas - ap 50 lvl, forma jāmaina ik pēc 2-3 ap 150 lvl, cimdi katru gadu ap 30 lvl, nūja - ir labi ja pietiek ar 2 gadā, bet gadās, ka vajag 4-5-6 [atkarībā no laušanas spējas], katra ap 20 lvl. treniņi, paši lētākie ap 25 lvl mēnesī, plus sporta skolas licence arī tikpat mēnesī. izvadāšana - to jau vairs var neskaitīt, laiks, ko atrauj no darba. uzkošanai un padzerties uz treniņu [viņš gribēs ēst nenorāli] ap 3 lati papildus katru dienu.

bet! :) kāds prieks, kad tāds pipars atnāk mājās un saka - māāām, kā es iemočīju! ... tad pofig, cik tas maksā :)

Digits (2013-12-18 17:32)  1   secinajums: labak, lai skataas hokeju pa tv

avotsliels (2013-12-18 17:41)      Varbūt labāk bērnam pamēģināt ar sportu nodarboties? Ērti, lēti, un efektīgi, intelektu attīstīs, norūdīsies... Pēc tam varēsiet priecāties, cik daudz uz zālēm un ārstiem ietaupīsiet
Tā vietā lai pakļautos apšaubāmam mārketingam

jupe (2013-12-18 18:29)      Kamer puika aug pērc lietotas jo parasti mazie izmeri ir jāmaina katru gadu , bet ja pa kruto tad var pirkt jaunas , ari ieteiktu nepirkt nekad iznesātas šķibi savalkātas formas , nepērc formas elementus pa lielu vai pa mazu-tas ir aplami,
Esmu saskaries ar visādiem medeļu aizsargiem kas neieguļ elkoņu , ceļgalu bļodiņās- tā var dabut smagas traumas,bet labs trenneris pastastis un paradis kas ir nepareizi un kas ir pareizi
Neradi tikkai puikam ko laukumā dara tadi kā Ivanans , Jablonskis un citi lidzigie- jo puišeļiem rodas nepareiza izprartne par to ko dara uz laukuma:)
Bet lai vispār saprastu vai tam puikam tas interesē vajag aizņemties slidas un pabraukāt katru dienu uz slidotavu stundu-tad redzesi ja 3 reizē jau neintereses tad met mieru tam pasākumam:)

piparbecinja (2013-12-18 21:40)      Izmaksas lielas, sports traumatisks. Bet tas ir tá vérts. Bérns nevazásies un nesitís laiku, dzerdams un pípodams súudus, un nostiprinás veselíbu.

Krastmalnieks (2013-12-18 21:47)      Īsumā, izmaksas palielas/ kopā ar vecāku pacietību (daudz laika paņem uz/no trenniņiem vadāt un lielās somas ar jāstaipa+ visas formalitātes+ spēles, sasniedzot kādu līmeni). Hmm, traumatismu īpaši nemanīju jo viss ir nosegts ar "bruņām" un līdz 18 gadu vecumam sejai priekšā ir režģis.
P.S. Šo rakstu jo vēl atceros kā pats sīks trennējos.

elsa (2013-12-18 22:02)      Viss atkarājas no tā, cik talantīgs puika un kādā līmenī vēlas darboties. Manos rados 2 puikas ir izsitušies līdz LV izlasei junioros. Traumas, kā jau fiziski un tehniski spēcīgā spēlē ir pamatīgas. Bet jāsāk ar to,ka kādu laiku trenējoties, ir regulāras ārstu apskates. Un pēdējos gados tur atrod tik daudz slimību, ka reti kurais tiek spēlēt.
Be tja par naudām - manējiem tas maksā to,ka visi biznesi ir pakārtoti bērnu sporta karjerai (to ir vairāki), jo izmaksas ir astronomiskas. Vismaz tajā līmenī.. Arī viss pašu laiks.
Bet ja pa tiešām ir interese, Rīgā mans krustdēls ir nodibinājis hokeja skolu bērniem. Varu dot kootdinātes, lai var sazināties, cik tas viss maksā.

garaamejot (2013-12-18 22:02)      dārgi....
P.S.....mūsu ciemā ..veči arī spēlē hoķi....mazie puikas arī nāk....vienreiz skatos...viens čalīts spēlē...bet kautkas nav ritīgi...pieslidoju klāt....skatos...džekam slidas....abas ir labās....

nepieradini pie dārgu ekipējumu...sākumā lai kautko sasniedz...un tad...

Krastmalnieks (2013-12-18 23:00)      Aizmirsu piebilst kad izmaksas ir atkarīgas no vecāku "pašapziņas" tb dažreiz šis izmaksas veido vairāk nevis vajadzību diktāts bet vecāku pašapziņas diktētais līmenis! Vislabākais ja tomēr viens no vecākiem spēlē/ vai ir kādreiz spelējis hokeju, tad zin patieso tehnisko izdevumu "drēbi"... tādā gadījumā var motivēti oponēt trenneriem- ekipējuma pārdevējiem!
Vienā ziņā piekrītu "elsa"- jebkurš sports PRO līmenī ir traumatisks, lai arī tie būtu juniori.

kuks10 (2013-12-19 11:29)      vai nav senču ego,tipa gribēju pats jaunībā,lai sīcis tagad dragā..?!))Te nav Baltkrievija,kur sportu atbalsta valsts..izmaksas ļoti lielas un rēkini vidēji mēnesī ap 150.ls,bez sporta iventāra..,zinu no viena paziņas,bet tas bija desmit gadus atpakaļ,kas pašlaik nezinu..

Maybex (2013-12-19 13:29)      Tas prasa gan lielu naudas gan arī laika resursu no vecākiem - dārgi,, laikietilpīgi un arī traumatiksi.
Divi manas ģimenes hokeja spēlētāji ir ieduvuši traumas, kas lika izvēlēties turpmāk dzīvē nodarboties ar ko citu. Tiesa, ne jau sākumskolas vecumā tās traumas.
Par labu hokejam jāsaka, ka tas norūda bērna gribasspēku un neatlaidību.

marmorakaraliene (2013-12-19 14:57)      Sāc ar to - kurā pusē dzīvo un interesējies tuvākajā hokeja hallē. Bērnu grupas ir visur. Hokejs mazāk traumatisks par basketbolu, zinu, jo manējais hokejā no 3 gadu vecuma līdz šodienas 28. Pa visu šo laiku viens smadzeņu satricinājums, viens izsists zobs un zilumi.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu