Kā pareizi vīrietim epilēt savu apakšgalu?

No kules spalvas arī jārauj ārā?
Varbūt, kāds, kam pieredze, varētu padalīties? Esmu galīgi atpalicis no modes tajā jomā

Pauls      Var lietot epilācijas kremu. Kādreiz bija tāds preperāts Vit. Kad to uzsmērēja un ņēma nost spalvas, tad ilgi visa istaba un kājas oda kā pēc napalma uzbrukuma vai epilācijas ar lodlampu. Bet efekts bija. Tiesa, precizēšu atbildi - ar apakšgalu es domāju kāju apmatojumu, kuru iznīcināju sakarā ar apsēstību ar gaisa pretestības mazināšanu sporta aktivitātēs.

vabole      Nē,nu uz kulītes :)) to epilācijas krēmu gan nesmērē...es dullā vienam tā ieteicu(nezinot sekas),tak tur āda tik plāna ,ka visu tāāāā apdedzināja ,ka mantas esot gandrīz nosvilušas i pačurat pāris dienas bijis diskomforts:))....labāk ar mazām šķērītēm apšņikā un lai pūciņa paliek:))

skarbaiskungs    2 Ja jau sievietes nelieto, tad itkā nav vajadzība skriet modei pakaļ. Bet ja ķepa keras, var vnk ar šķiltavām noīsināt.

jollyroger      Tagad modē ir īsi un durstīgi sari, tādi 2-4 dienīgi.

elsa      Ja tev apakšgals tik pat reti aizaudzis, kā augšgals, tad pietiek pārstaigāt ar lodlampu. Tā es apstrādāju zosis, kas lielums noplūkts.

Norkjis      Pārgriez gumijas bumbu, iejauc vienā no iegūtām puslodēm ģipsi un sēdies virsū - pēc 20min rauj nost...

raima      Neviens nav ieteicis, bet var arī ar pinceti pa vienai lēnām un prātīgi izraut. Kad procedūra pabeigta, lai mazāks kairinājums, maigām, masējošām kustībām ieziest ar lavandas eļļu. Lai izdodas!

Nate      Vēlme apsveicama, bet ja Tava dāma neepilēta, Tu arī vari to nedarīt.

Parama      cerams, ka man savā mūžā nenāksies gramstīties ap vaksētu, epilētu, skūtu, vai krāsotu veci

baluba      Ar skuvekli noskuj un miers, var protams ar šķērītēm tikai piegriezt bet var viegli kulē iegriest. Nav lisina vajadzīga, bet nu mūža meži ar nepatīk.

Riekstkode      Tikkai un vienīgi ar pinceti! Būs daudzu izjūtu gammas vienā rokas darbībā.... i datoru un oho nevajadzēs ;D

sed      Gribi reālu padomu? Skuveklis un epilācijas krēms galīgi nerullē. Pāris nedēļas pēc tam nezināsi kur likties. Mati ataug, resni un durstīgi, durās kā ezis un niez nejēgā. Atrodi labāk vaksācijas kabinetu. Sāpīgi gan ir, bet pēc tam gandrīz mēnesi kā zīdainim. :) Un ataug tievi un mīksti matiņi. Bet tur cita problēma, gadās ka matiņš netiek caur ādu ārā, bet ieaug. Var pats ar adatu durstīt un vilkt ārā, var palūgr meiteni to izdarīt, kad nākamreiz iesi uz vaksāciju. Ar katru reizi mariņu mazāk un plānāki. Arī mazsāpīgāk vaksēties.
Vēlu veiksmi!

Līdzīgi jautājumi
Epilācija vīriešiem? (15 atbildes)Kā sagatavot ādu pirms epilācijas? (3 atbildes)Ķermeņa skrubis vīriešiem (15 atbildes)Zobu breketes vīrietim? (16 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu