Kādēļ Eiropas futbola čempionātā no Apvienotās Karalistes ir trīs komandas?

typhoo (2016-06-12 01:06)  1 1 Man domaat, ka Apvienotaa Karaliste noziimee tieshi to, ko noziimee. Ka vienaa karalistee ir apvienotas vairaakas valstis. Un katra valsts tur ir nosaciiti pastaaviiga un ar savaam futbola federaacijaam.

_P_K_domataizliegts (2016-06-12 01:29)  1 2 Apvienotā karaliste iekļauj četras valstis.
Angliju, Skotiju, Velsu un Ziemeļīriju.

Alvasete (2016-06-12 08:45)    1 Apvienotājā Karalistē darbojas konstitucionālas monarhijas pārvaldes forma un tā ir unitāra valsts, kas sastāv no četrām zemēm (countries): Anglijas, Ziemeļīrijas, Skotijas un Velsas.[10] To pārvalda parlaments, kas atrodas galvaspilsētā Londonā, ar atsevišķām administratīvajām pārstāvniecībām Belfāstā (Ziemeļīrijā), Kārdifā (Velsā) un Edinburgā (Skotijā). Normandijas salas — Džērsija un Gērnsija, kā arī Menas Sala ir kroņa īpašums un tās nav Apvienotās Karalistes sastāvā,[11] taču dažos jautājumos, kā piemēram, jautājumos par pilsonību šīs zemes tiek skatītas kā viens veselums ar Apvienoto Karalisti.[12]

Lai izšķirtu jautājumu par Skotijas neatkarības atjaunošanu, 2014. gada 18. septembrī notika Skotijas neatkarības referendums, kurā 55,3% no vēlētājiem nobalsoja pret to.
Valts ir Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotā karaliste.Ceru, ka kāds ģeogrāfiju mācījās.

Alvasete (2016-06-12 08:47)      Labojums - Valsts gribēju rakstīt.

fargo (2016-06-12 11:19)    2 "vienīgais mērķis jauniešiem - uzspēlēt futbolu, lai tiktu no nabadzības laukā."
un tas ir ļoti slikts mērķis, jo no nabadzības cilvēkus izraut nevar.

pirmkārt, tā nav sabiedriski derīga nodarbošanās pati par sevi, jo nevairo labklājību, bet tikai to patērē. tas nerada materiālās vērtības un neviens no iesaistītajiem nerada tautai materiālās vērtības. viņi nosit laiku.

otrkārt. lai izrautos no nabadzības, bunbas dzenāšanas vietā ir jābūt skolas solam vai darbam. tas lūk gan ir veids, kā "izrauties no nabadzības". nevis futene. tāpēc, uzturēt jauniešos tieksmi "izrauties no nabadzības" veidā, kurš 99% no viņiem būs tikai ļoti svarīgā dzīves perioda laika izniekošana, ir tīra veida ļaunums attiecībā uz šiem pašiem jauniešiem.

trešais. čikāgas gangsteri un visādi salašņas spēlē basīti tikai tā, savos kvartālos. vai tas kaut kā mazina tur noziedzību? nē, jo dīkdienības radītas nodarbes to nevar.

DanaL (2016-06-12 11:40)    1 Man patīk futbols. "Miljardi cilvēku" (Bazhix, 10:27) vairāk vai mazāk rāmi ieurbušies TV ekrānos un netraucē pārējiem miljardiem dzīvot. Pasaulē valda miers un futbols.

Torpedo (2016-06-12 12:37)    1 futbols pa tv, kad nav pat par ko slimot, jo abas komandas ir pilnīgi vienādi vienaldzīgas, ir ļoti garlaicīgs sporta veids. Bērnībā un jaunībā skatījos, tagad nevaru vairs tās garās stundas nonīkt pie TV, jo LTV rādā pilnīgi visas (laikam, kādas 100) spēles. Vakar saņēmos noskatīties Krievija-Anglija. It kā scenārijs izvērtās interesants. Bet vienalga pieķēru pie domas - "Nu, kad vienreiz beigsies!?" :D Hokejs un basketbols tomēr daudz interesantāks, jo tur nav tik daudz nerezultatīvas darbības. Bet nu skaidrs, ka Āfrikā un citur galīgi nabadzīgās valstīs tā ir bezmaz vai vienīgā lētā izklaide. Un vēl tie "intelekta neizkropļotās sejas" - angļu futbola huļigāni, kas esot atbraukuši 70 000 (!) - ar vienu mērķi - izkauties

Lele (2016-06-12 12:49)    1 Un vēl tie "intelekta neizkropļotās sejas" - angļu futbola huļigāni - BINGO.
Un taa seja ir uzsprausta uz zhelejveida kjermenja, ar +50 kilo liekaa svara, ar sapuvushiem zobiem un vienaa rokaa leets burgers, otraa alus bundza, pirkta no sociaalo pabalstu naudas.

Es neskatijos speeli vakar, bet sekoju rezultatam liidzi internetaa..tiiri ciparu. Man patiika, ka Anglija nevineeja..zinot, anglu augsto futbola naacijas pashapzinju. Ha ha ha..taa vinjiem vajag :))

Samila (2016-06-12 13:17)    1 Ar bērnu skatījāmies Velsa- Slovākija, Beils no Madrides „Real” smuki iesita pirmos vārtus... kaut kā jautājums par 3 angļu komandām neuzradās ;) labākos nopērk labākie klubi, bet uz čempionātiem palaiž pēc nacionālās piederības paspēlēt... un angļi dievina futbolu!

draboss (2016-06-13 00:04)    1 Savulaik Skotija, Z-Īrija, Anglija un Velsa priviliģētā kārtā katra uzņemtas FIFA kā atsevišķas locekles, tas laikam kā nedeva futbola dzimetenei, bet netaceros precīzi, tā nu viņas arī artsevišķi piedalās kvalifikācijā un ja tiek uz finālturnīru tad piedalās. Kas līdzīgs ir arī regbijā. Bet cits sportos, ir apvienotās komandas. Futbolā izņēmums bija 2012 gadā OS Londonā, kad futbolā spēlēja pavienotā UK komanda.
Bet tas murgs par futbola nederību...ir pētījumi par sporta labvēlīgo ietekmi uz sociālo vidi (tas vairāk jauniešu segmentā), ja kādam smadzenes tiktāl iekaisušas, ka to nesaprot, tad....nu tad neko, lai turpina murgot :)
Par to skatīšanos - gaumes lieta, iespējas ko darīt ar savu laiku mūsdienās ir samērā daudz, vairumam arī kanālu klāsts ir gana liels, atliek vien sakrāt naudu, lai nopirktu jaunas baterijas TV pultij un pārslēgtu.

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu