Fitness ziemā

Kāds Vēl turpina fitnesot arī šajos laika apstākļos ņemot vērā ka sporta klubi ir slēgti?

Felde      Ja cilveeks ir radis sportot,vinss nespees nesportot! Ir gruuti paarstat! Lai kads butu nodarbes virziens,tapec piellauju-jaa,kautko lietas labaa dara! Peec sevis zinu,ja neesmu sevi iekustinajusi...30-45min vingrojumi,stiepsanaas,hantelites... + lidz 1h trenazzieris,diena nebuus izdevusies! Lai gan,paliidz arii sniega tiiriisana! :)

edding      Lai brauc uz laukiem. Te nekādu fitnesu nevajag, gan vingrojumi, gan svaigs gaiss, gan siena ruļļi hanteļu vietā, gan trenažieris augļu dārzu apskatot, ko zaķi vai mežacūkas sadarījuši. Sārti vaigi un laba veselība, nervus ieskaitot, garantēti.

JurisK      Nekad nesapratīšu, kāpēc sevi jāmoka slēgtās, pec sviedriem smakojošās telpās! Veselībai tas noteikti nenāk par labu.

kvarts      Gaidu kad atvērsies sporta zāles, mājās tik aktīvi nesanāk....neviens līdzi neseko, var paslinkot...

fargo      kā jurčiks, es šito arī nesaprotu. tak izej ārā, paņem kinderu, saveļat sniegavīru. pār pa tūkstoš kalorijām aizies, uzsēdini savu un kindera dibenu uz ragavām un laižat lejā no kalniņa. prieku pilna azote, visi sniegā, slapji kā pāgājšgada bebri, ot ko vēl vajag?
trenažierus vajag, lai izkustētos? sorry, bet tās ir atsmēres, lai atrastu iemeslu nekustēties.
vnk izej ārā un nocērt koku. tev divām dienām pietiks, jo otrā tu nesīsi un krausi malku.
es domāju, šitos fitnesus ir izdomājuši rūķi, lai traucētu pilsoņiem eksiztēt. joks, protams. ziema ārā, viņiem davai trenažieru trūkst... māmiņ māmulīt...

Bellatrixa      Ir tāda lieta kā mājas fitness - kādas 3 vai 4x pēc malkas, briketes, ūdeni no akas, iznest šmucspaini uz kompostkaudzi, aiznest spainīti sēklu līdz putnu barotavai, izgrābt pelnus no kamīna, krāsns, iznest, lāpstot sniegu, ja kārta nav tik bieza, visu pagalmu un iebrauktuvi ar birsti, padauzīties ar suņiem, tja, kādi tur vairs trenažieri :)

VendijaS      Vēl ir tāda lieta kā guļamistabas fitness. :)

Tilia      Protams, ka turpina, un sporta klubi nemaz neinteresē (domāju tāpat kā JurisK).

Jurij__1962      šoziem var ar lapstu un sniegu arā patrenēties

JurisK      Nē, nu tādus musīšus kā Salomonam lauku darbos,, citos smagos darbos neuztaisīt. Tur tiešām ir vajadzīgi trenneri un ipašas programmas. Esmu redzējis daudz spēcīgu vīru arī bez fitneszālem, bet tur pavisam cits ķermenis. Nabaga pilsētas klerkam ar svaigu gaisu un ragaviņu vilkšanu labākā gadijumā kājas patrennēsies, augšiņa tik un tā biksēs sakritīs. Ja cilvēki būtu daudz-maz apzinīgāki noteikumu ievērošanā, sporta zāles mierīgi varētu darboties, vismaz ar pusslodzi. Un ja mūsu noteikumu izstrādātāji nebūtu tik nesakarīgi, man šķiet, ka bieži jaunie pretpandēmijas regulējumi tiek pieņemti kartējajas panikas lēkmēs, kad skaidra domāsana nav iespējama. Kā sportot, ja nav sporta zāļu? Paskaties filmu par Rokiju - kur viņš tur pa sniegiem pērās:D

Felde      Te jāskatās,kāds kuram mērķis. Taču zinu vienu,ari pati zinu visus lauku darbus,un teikšu tā- lauku darbi sačakarē veselību....muguras,gūžas,ceļgali,vielmaiņa. Tieši tāpēc ir nepieciešama cita veida slodze,un šo apzinoties,ir nepieciešams trenēt,stiept,stiprināt tos muskulīšus,saites-par kuriem,cilvēkam nav ne nojausmas; Var jau te lielīties kā nez ko dara....un neko citu nevajag,bet tā nav! Un fitness,ja to piekopj prasmīgi,ir viena feina padarīšana! Arī trenažieri,kardiotreniņiem ir pat ļooti noderīgi. Bet jā,sniega tīrīšana ir veselīgāka,ja vien to dara pareizi!

fargo      stallone ir īpašs gadījums. tanks nahren.
https://www.youtube.com/watch?v=5n8r3D_KVHk

emailbox      Kam fitness, kam citas nodarbes. Pedejas nedelas laika majas, esmu
Stradajis ar brivajiem svariem (stanga)
40 minutes uz airesanas trennaziera
Divreiz pa 45 minutem uz body bike
Skurejis sniegu

Vajag tikai gribet.

Kaskaade      Man fitness tikko beidzās. Ar sniega lāpstu pastrādāju, vēlmi tizloties ar stangām kā ar roku noņēma 😜

Spriditis1975      Savējiem ir vaļā sporta zāles, vismaz Stirnu un Kurmju uz fitness zāli staigā, pusoficiāli protams, atver un ielaiž, ja deguns pareizs. Domāju, ka ir arī citas vietas.

Paula6      Mazais fitness (50-55 min) arī tagad mājās turpinās no rītiem ar nelieliem rīkiem, tad auksta duša, stipra kafija. Man tāds daudzpusīgs fitness tālākais treniņš kā Bellatrixai (2021-01-13 20:00) nesanāk, bet šodien pa svaigo sniegu nosoļot labā tempā 7 km sanāca...laba slodzīte.
Bet nav jānoniecina treniņi sporta zālē, jo tur tiek izkustināti visi ķermeņa muskuļi, arī dziļie, ja ir laba un pareizi sastādīta programma. Lauku vai dārza darbos, kurus arī labi pazīstu un protu, ir nodarbinātas, pie tam ar pastiprinātu bieži slodzi, noteiktas muskuļus grupas un tas var radīt arī veselības problēmas. Savienojot to visu kopā, sanāk patiešām labs fitnesa treniņš arī ziemā, kad nav covida.

coldlands      Cilājot lāpstu, nēsājot malku, ravējot... tu nevari nodarbināt tās muskuļu grupas pie kurām cilvekam jāpiestrādā. Arī ķermeņa stāja ar ravēšanu neuzlabosies.
JurisK, kādos pagrīdes pagrabos tu trennejies, kur ir sviedriem piesmacis, kaut kādos slēgtos pazemes bunkuros?
Ja kandišku uzlabot, tad protams garas pastaigas svaiga gaisa, jaunam skriešana.

Civiks1986      Braucat pie manis uz laukiem!

fargo      ja cilājot lāpsu, nēsājot malku vai ravējot noteiktas muskuļu grupas nekļūst hiperlielas, varbūt tā nemaz nav jābūt?
fitnesa zālēs trenētie ķermeņi NAV dabiska, vesela vīrieša ķermeņi. cilvēki kā švarcnēgers vai citi aktieri, viņu ķermeņi ir anomālija.
tā neizskatās normāls cilvēks.
ja čalis, sasveicinoties spēj kārtīgi paspiest otra cilvēka roku, viss ir kārtībā ar dūri. ir veči, kas sasveicinoties liek otram justies kā tādam, kas tur rokā kaut kādu astoņkāji, vēl tā roka nosvīdusi slidena, ne tur krampja, nekā.
tāpat presītes.
normālam veseleam ķermeni nav nekāda iemelsa uzturēt presīti, kas spēj pacelt mežacūku.
labs, veselīgs ķermenis, kam neļum pakaļa pāri visiem bikšu bortiem ir ok. neko jau vairāk nevajag! labas rokas, kas cirvi var noturēt ilgāk kā trīs minūtes, kājas, kas cilvēku var aiznes 10km, elpa, kas neaizsitas otrajā stāvā.
ko ta vēl vajag?

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu