Fitness

fitness foto attēls

Fitness - jautājumi un diskusijas

Kā atsākt treniņus saudzējot muguru? (14)
Vai ir kādam uz sevis pārbaudīta metode, kā pēc pusgada atsākt, trennēties... saudzējot muguru(skriemeļa nobīde) tagad sāku just, kā musīši atrofējušies, kādus vingrinājumus sākumā izvēlēties, no kā pirmos mēnešus izvairīties (piem....
Kā būtu ar fizioterapeita konsultāciju? .. vai vismaz sertificēta trenera. Lai ar man ir uz sevis pārbaudītas metodes kā atsākt pēc traumām, tak pats saproti ka katrs gadījums ir individuāls un neko vairāk kā abstraktus tekstus "sāc ar nelielām slodzēm vienkārši muskulatūra nostiprināšanai" utt. te nav iespējams pateikt. Es biju pārsteigta par visu to, ko fizioterapeits man varēja ieteikt. Ļoti sakarīgi un ļoti noderīgi ilgtermiņā. Tev jau nav tur jāstaigā kā uz darbu- vienreiz aizej uz konsultāciju ar savām izmeklējumu atbildēm un padomus pēc tam liec lietā. Iekšējo muskalatūru, Bet silti iesaku paņemt kaut pāris seansus pie fizioterapeita. ··· Fitness: Kā atsākt treniņus saudzējot... lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Kā ātrāk uzkačāt grudaku un spārnus? (7)
Gribu uzkačāt grudaku un spārnus, bet nezinu kā to ātrāk izdarīt. ceru varēsiet palīdzēt!
jā, nosūtu uz sporta zāli. vienīgais veids, kā uzlabot savu figūru, ja tā neapmierina jakaca-,...
sastadi proggr.,vairakas pieejas diena
muskulu gruppas noslogo vairakos piegajienos
kompleksos,ar maks atdevi palielinot to skaitu!

ed to kas audze musk.masu..gala,olbaltus
vitam.,aminsk.,

var kompleksos pulv.padzert-,kacokiem(proteina,vit.,amsk.kompl.)!
Smailjoshana kä gludüdens tä pa krächainäm upeem plus zemüdens distanchu peldeeshana. maryclain - sporta zale nav vienigais veids ka uzlabot figuuru..

topika autors - ir 3 zelta sturakmeni
1) ikdiena ieverot sim merkim pareizi sabalansetu uzturu (bez pareiza uztura neka pratiga nebus)
2) regulari un pareizi treninji
3) pilnvertiga atpuuta
Sporta zale nav vienigais veids, bet vis efektivakais noteikti. Bet nu arii jaeed atbilstoshi merkjiem. ··· Fitness: Kā ātrāk uzkačāt grudaku un... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Es- mašīna. Kā nejust sāpes un nogurumu? (21)
Izklausīsies mazliet dīvaini, bet..tātad iesaistos fiziskajās aktivitātēs, kur nepieciešams liels spēks un izturība. Mans mērķis ir sevi attīstīt līdz tādam līmenim kā ““mašīnai““ kas nejūt sāpes un nogurumu, un kurai pa spēkam būtu...
Viss ir galvā.
Bet ja nopietni - labāk sāc ar jogu. Un galvu.
Darbs ar sevi dzīves garumā... Piesakies kādā armijas specvienībā. Gan jau tur izdzenās kā vajag.
Bet 18 gados prātīgāk būtu lielāko uzmanību fokusēt uz prāta un domāšanas attīstīšanu. Var uzlekt augstāk nekā ar pliku muskuļa spēku. Gandarijums arī lielāks.
Par Tādu netop... -Tāds piedzimst...! :) Tu vari pretendēt, kā piekabe mašīnai vai trešais ritenis... :D :D Nup tad tev jātiek Cietumā uz gadiem 15.... tur jau zinās ka esi jaunsargs... Un ja pēc tam vēl iznāksi brīvībā tad būsi Nejūtīga mašīna... :D varēsi ēst jeb ko un izturēt jebko.. un ļaudis slaktēt Tev ar vairs nebūs žēl... ··· Fitness: Es- mašīna. Kā nejust sāpes un... lasīt visu diskusiju (21 atbildes) –»
Ķermeņa masas uzaudzešana (14)
Kāds šeit ar to nodarbojas? Ja nodarbojas,tad padalieties savā pieredzē.
Lele

par daudz atbildības uzņemies, piedāvādama nezināmas piedevas
Nekas īpaši nav jādara. Pagaidi gadiņus 10 un būs Tev jau pie 80 ;)

p.s man arī kādreiz bija 67. Kad tiku uz 75, jau likās baigi kruti.
Tagad varētu kādus 5 nomest. :)
:)- Masa ir inerces mērs, svars ir iedarbības mērs uz atrašanās vietu, spēks- masas paātrinājuma mērs.. Uz Liepājas šosejas sudrabots "Porsche Cayenne" ar numuru "BOSS" saskrējās ar policijas ekipāžu. Policisti aizbēga no notikuma vietas...;) Maksimāls svars līdz muskuļu atteikumam vingrojums pa 3 piegājieniem, bet ne vairāk 12 reizes piegājienā, ja vari vairāk mauc ripas pie hantelēm klāt + BCAA, proteīns vai tavā gadījumā geineris un visa gudrība... masu audzējot iespējams var arī samazināt kardio. Nu 70 kilo pie 188 cm ir baisi maza masas..tads izstiidzeejis staads :-)
Lai uzaudzeeti kg un cm ir jaaiet cilaat dzelzhus. Pie tam Tavaa gadiijumaa ir jaalieto proteina piedevas, jo tievs, visticamaak Tu esi genetiski, nevis aiz bada...:)
Svaru zaale + sporta paartikas piedevas!
··· Fitness: Ķermeņa masas uzaudzešana lasīt visu diskusiju (14 atbildes) –»
Vai karstajās dienās arī ejat uz trenažieru zāli? (16)
Vai ejat? Programmu taču nedrīkst mainīt un nedrīkst pazemināt latiņu tikai tāpēc, ka ārā ir +28-+30 grādu! Manā zālē kondicionieri ir pašvaki, nav tik karsts kā ārā, bet tomēŗ pieredze ir ļoti slikta. No priekšas un muguras krekls...
Cilvekam, ja sis netrennejas profesionalajam sportam, medeljam un pjedestaliem, nav jamokas, bet jatrennejas labai passajutai, ja ir par karstu, tad ej labak peldeties, jo ta daudz labak palidz kardio un sirdslietam! Gribam atstāt seksīgu iespaidu uz visiem, kaut arī neviens mums nav pietiekami labs..(?) p.s. dzīvot tā, lai radītu problēmas sev- tas nav cool, tas ir stupid..;) Es braucu ar velo, spēlēju bīču, peldu. Kādas vēl trenažieru zāles? Ja vien neesi olimpiskajā vienībā, lai brauktu uz RIO. Kas var būt labāks par 30 grādiem maijā! Nevajag braukt ne uz emirātiem ne Turciju. Ne uz trenažieru zāli iet, jo karsts. Lele, kādā disciplīnā tu startēsi no Latvijas šogad Rio olimpiādē?
Man omīte par visiem šiem sportistiem teica, ka būtu labāk to fizisko spēku lietderīgi likuši lietā un kādu grāvi izrakuši vai malku saskaldījuši. Vēl varētu griezt dinamo mašīnu un ražot zaļo elektrību
··· Fitness: Vai karstajās dienās arī ejat... lasīt visu diskusiju (16 atbildes) –»
Trenažieru zāle iesācējai (18)
Sāku iet uz zāli, ļoti negribas ņemt dārgos personāltrenerus, kas sastāda treniņu plānu. Ko varat ieteikt? Šobrīd lietoju trenažierus bez īpašas sistēmas, bet cik saprotu tas nav pareizi. Viens vīrietis teica, ka vienā treniņā nedrīkst...
Ja Tev ir mērķis uzturēt/celt vispārējo muskuļu tonusu, neredzu jēgas izsviest naudu ne tikai par treneri, bet arī par trenažieru zāli. Tas viss ir tiem, kuri tiecas jau pēc kaut kādiem nopietnākiem sasniegumiem - specifiski trenažieri dažādam muskuļu grupām, treneru konsultācijas utt.
Pats visu cauru gadu nodarbojos ārā, ikdienas programmā ir skrējiens+3 vingrojumi: atspiešanās, pietupieni un vēl viens vēdera muskuļiem, katru vingrinājumu izpildot maksimāli iespējamo reižu skaitu. Uzturēšanai neko vairāk nevajag. Šo programmu vari "ņemt līdzi" visur, kurp dodies - ciemos, ceļojumā, komandējumā. Ziemā, protams, ar to ir grūtāk, īpaši atkušņu un salu maiņas periodā.
Bet ziemai ar labu labajām, istabā veicamām, programmām ir pilna YouTube. Pamēģini vienu, otru, trešo, izvēlies to, kura patīk vislabāk, palielini slodzi, izpildot tās 2-4 reizes pēc kārtas, ja tās ir 10-15min garas...
Ietaupīsi gan naudu, gan laiku (ceļš turp-atpakaļ uz sporta zāli, somas sakravāšanas un izkravāšanas utt.).
Ir pavasaris, nāk vasara - īstais laiks, lai nodarbotos svaigā gaisā...
Ja tonusam plānots trenēties tad jautājums vai vispār maz vajag iet uz svaru zāli? Pilates varētu būt daudz piemērotāks pasākums Uz kuru zāli ej, ja nav noslēpums ? Ja sanāks uz vienu, tad varu šo to pastāstīt pie viena pa ceļam, ja interesē. Arī es eju uz trenažieru zāli 1x nedēļā, iztieku bez treneriem, vienkārši vairāk cenšos izkustināt tās vietas, kuras neapmierina mani pašu un pie reizes nostiprinu tos muskuļus, kas ar gadiem paliek "slābanāki". Galvenais - kustība, vienlga, trenažieru zālē vai brīvā dabā - veicot garākus "pārgājienus", arī strādājot dārzā, ja tāds ir... Man palīdz. Es bicepsu ar tricepsu vienā treniņā netrenetu, jo ja kārtīgi piedzen tricepsu, tad būtībā nereāli pēc tam kvalitatīvi notrenet bicepsu, bet ne jau tādēļ, ka tie savā starpā kaujas par barības vielām, nu kas tā par hujņu...
Vajag trenēt katrā treniņā pa vienai lielajai muskuļu grupai un klāt paņemto vēl mazo grupu.

Bet nu jebkurā gadījumā, internets ir pilns ar visādām programmām, ko kā darīt. Atrodi programmu, paskaties YouTube kā vingrinājums pareizi izpildāms un aiziet.

Un neaizmirstam, ka rezultāts ir lielā mērā atkarīgs no pareiza uztura.

Par to, ka nav mērķis palielināt kādu muskuli izmēros nu galīgi nevajadzētu uztraukties, jo neko daudz sieviete tā pat nevar palielināt pat gadiem trenējoties ar maximaliem smagumiem.
··· Fitness: Trenažieru zāle iesācējai lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Svaru cilāšana sievieteem (12)
Neliela fiziska slodze, muskulu trenninsh uztur muus tonusā. Cik driikst cilāt sievietes, lai nepaarveerstos par muskulu kalnu?
Ja nelietoti steroidus(nejaukt UB ar steroidiem) , tad par muskuļu kalnu pat gribot nepārvērtīsies. Vari gadiem intensīvi cilāt max svarus kādus vari pacelt un tā pat uz ielas Tevi redzot, parastais letiņš, kurš ar sportu nenodarbojas, pat nesapratīs, ka Tu cilā svarus. RSQuattro, tā arī ir lielākā problēma, puse treneru tiešām paši īsti nejēdz, ko dara, vai visas zināšanas ir tāpat apguvuši internetā vai no citiem "kompetentiem" treneriem.

Bet internetā kopā ar lietderīgu informāciju, saprātīgām treniņu programmām un precīziem norādījumiem ir apmēram desmit reizes lielāks informācijas apjoms ar klajām muļķībām, veselībai neatgriezeniskus traucējumus veidojošām diētām, nepareiziem, nesimetriskiem treniņu plāniem un programmām, kā arī treniņu video, kur vingrinājumi tiek veikti klaji nepareizi. Kā atšķirt labo no sliktā, tas uz katra paša sirdsapziņas, bet viegli nebūs.

Principā, es ļoti ieteiktu, īpaši attiecībā uz svariem un trenažieriem, izmantot treneru konsultācijas, tikai, lai saprastu, kurš treneris tiešām kaut ko sapratīs, šķiet, pašam nepieciešama augstākā izglītība nozarē :)

Uz svaru zālēm neeju, nepatīk un nejūtos kompetenta. Treneru pakalpojumus izmantoju, bet pirms tam parasti notiek saruna, kuras laikā, uzdodot dažus jautājumus, par kuriem pati esmu lietas kursā, spēju saprast, vai treneris ir informēts par kaut kādām specifiskām lietām. Ja nav - meklēju nākamo :)
Zebra - izskatās, ka Tu šeit visgudrākā. Čau, Jasmīna!
... lai nepaarveerstos par muskulu kalnu?
Lūk arī VISLIELĀKAIS mīts ko sievietes domā par sporta zāli. Valda maldīgs priekšstats ja pieskarsies hantelēm, tad sieviete pārvērtīsies par sievišķo Arnoldu Swarteneggeru. Nekas tāds nenotiks! Drīzāk pēc laika tu sāksi taujāt, kur manas krūtis pazudušas? Iepazinos ar tava profila info un varu pateikt, ka tev iespējams būtu samērā grūti kļūt pat viegli muskuļotai.
Es pats jau gandrīz 2 gadus apmeklēju sporta zāli 3x nedēļā un varu pateikt, lai iegūtu muskuļotas aprises, elastību, un uzturētu tonusu, ir jāiegulda ļoti intensīvs, neatlaidīgs darbs. Faktiski tas ir jāpārvērš par hobiju visa mūža garumā. Pareizi un bieži jāēd, nelielās devās. Jālieto vitamīni. Pat brīvajā laikā jāveic dažādi vingrinājumi, kā piepumpēšanās, pievilkšanās, elastības vingrinājumi un īpaši jāvelta vērība netīstītās ķermeņa puses koordinācijas un spēka vingrinājumiem - piem, labrocis visu sāks darīt ar kreiso roku. Sākumā ir iespējams neliels ķermeņa apjoma pieaugums, bet tas ir tikai uz pāris mēnešiem, jo zem taukiem, kas klāj visu ķermeni, sāks palielināsiet muskuļa masa. Pēc laika tauki sadegs un tad paliks slaidāka kā iepriekš. Sievietes krūtis sastāv no taukaudiem. Vingrinājums zālē ir svarīgi veikt pareizi, lai nepārdegtu un nedabūtu reibumu - nevēlēšanos turpināt. Svarīgi ir pareizi iesildīties un atsildīties - staipīties. Pareizi veikt vingrinājumus, lai muskuļi vienmērīgi atjaunotos, kā arī netraumēt mugurkaulu un locītavas. Ir nepieciešami aprīkojums, saites, kas stabilizē roku locītavas, magnēzijs utt.
Varētu rakstīt daudz un dikti, bet nav nozīmes, jo katram cilvēkam ir attiecīgā slodze ko var ķermenis panest. treniņa rogramma ir nemitīgi jāmaina un jāieklausās savā ķermenī. Bez trenera vai pieredzējuša cilvēka labāk zālē tālāk par skrejceliņu nedoties.
RSQuattro ir pilniga taisniba. Sievietes baidas no svariem ... tad jau sen butu parvertusies par muskulu kalnu :) ··· Fitness: Svaru cilāšana sievieteem lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kā tikt vaļā no ļumeklīšiem pie padusēm? (9)
Nu jau 3 mēnešusapmeklēju sporta zāli, svars pēc grūtniecības smuki iet nost, tikai viena problēma, man pie padusēm (tur kur no krūtīm aiziet uz rokām) ir tādi mīkstumiņi no kuriem nekā netieku vaļā.šie brīnumi uzradās kad vidusskolā...
nūjo pusgadu ,katru dienu vismaz stundu ..būs ļooti skaista augums:) Zālēs parasti ir terneri. Nepažēlo naudiņu un palūdz individuālo treniņu plānu konkrētajām problēmām, ja reiz Tev tas tik būtiski. Individuaals treneris uz 1 stundu vai meenesi (buus visur kopaa ar Jums un sekos katram solim,kaa arii sastadiis Jums programmu. Galvenais, lai tie nav tauki, muskuljus var dabuut atpakalj un aatri, ciitiigi straadaajot. Tauki.. tie tur nav daudz, bet ja nodzis tos, tad paareejais kjermenis var buut kaa gjindenim. Kardio tur nevar palidzeet, Skaistas paduses ir labi ja vienai no desmit meiteneem-sievieteem. Samierinies vai ciinies. Iespeejams, ka paliidz kruushu muskulju vingrinaajumi, nuujoshana intensiiva varbuut. Vislabaak vareetu paliidzeet viira zekju mazgaashana, ar rokaam, protams:) Ja kas - taa ir arii viirieshu probleema, kuri gan mazaak uzmaniibas pieveersh taadiem siikumiem. Būs hantelītes jāiegādājas...Vai arī: http://apollo.tvnet.lv/zinas/ka-cinities-ar-pelu-vederiniem-jeb-lenganajiem-augsdelmiem/315494 ··· Fitness: Kā tikt vaļā no ļumeklīšiem pie... lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
4 dienu workout programma (2)
Nepieciešama 4 dienu workout programma masas un muskulatūras "uzdzīšanai" ...Zāle tiek apmeklēta patstāvīgi, bet problēma ir tur, ka jāiet četrus vakarus pēc kārtas un pārslogot sevi nav ne mazākās vēlēšanās. ..Ir split programmas, bet tās...
Massa varbūt ir lietderīga kādu cilvēku iespaidošanai ar izskatu, bet fiziskajam spēkam(F=m*a) un ´caursišanas´ spējai(E=m*V*V/t) galvenais ir- cik ātri tie spēcīgie muskuļi kustas, un massa kā tāda ir nepieciešama tikai tik, cik tā dabiski pieaug gribot vai negribot(skatīt Brūsu Lī, var arī skatīt Melvin Manhoef, Badr Hari, Remy Bonjasky, Fyodor Emelyanenko...;) Es ieteiktu atsperīgus palēcienus no piesēdiena, nevis ar svaru stieni plecos stenēt, ātru atspiešanos no grīdas ar ´atrāvienu´ nevis stenēt spiežot stieni... Kā jau daimond teica ja trenējies spēkam un ātrumam, izturībai, tad labāk veikt akrobatiskus sava svara vingrinājumus, un ja šķiet ka esi pārāk spēcīgs savam svaram tad iekarini liekus 25 kg ejot pievilkties pie stieņa.

Bet mūsdienās ir populāri arī vienkārši dzīt masu ārā. Ja esi vairāk bodybuilders nekā atlēts. Tad Tev nemaz nedrīkst katru dienu trenēties. Vajag dahujā kaloriju un ļaut muskulim sadzīt.

Skaties, Rich Piana youtubē, džekam ir tas komplekss un viņš darīs visu lai sasniegtu savu mērķi. Pat atklāti runā par steroīdu lietošanu.

Masu neuzdzen 4 dienas zaudējot kalorijas un traumējot vēl nesadzijušus muskuļus, drīzāk pazaudēsi muskuļu masu..
··· Fitness: 4 dienu workout programma lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā sākt fiziski aktīvu dzīvesveidu? (25)
Gribētu uzsākt fiziski aktīvāku dzīvesveidu, bet nezinu ar ko sākt. Negribas arī pārforsēt, lai neatsistu sev vēlmi turpināt. Skolā sporta stundas bija trauma uz mūžu, nekāda sportiskā nekad neesmu bijusi, maigi sakot, bet ticu, ka sports...
Pirms, es gan ieteiktu uzsaakt ik riita vingroshanu maajaas un ik riita skreejienu svaigaa gaisaa. Ej ārā :)

Mājas trenažieri ir labi drēbju pakaramie, ja pērc tādu, skaties, lai uz ragiem var blūzītes un kleitas ērti pakarināt. Rīgā pilns ar bezmaksas/minimālas maksas brīvdabas treniņiem, pirmdienās skrējēji uzvaras parkā, vingrotāji Mežaparkā, otrdienās skrējēji/vingrotāji/nūjotāji/skrituļslidotāji Mežaparkā, vingrotāji Vecāķu pludmalē, svaru/crossfit tipa cienītāji Juglā, nedēļas nogalēs jogas Lucavsalā un kur tik vēl ne... Ghetto games arī piedāvā savus treniņus, ielu vingrotāji arī...
fiziski jau nu gan nevajg sevi nopūlēt,vnk mazāk rīt vajag un tauki sāks pazust paši.Maizi nemaz,miltēdienu nu praktiski nemaz,ja vari,no rīta kārtīgu rupjmaizes šķēli un viss.
Ar velo var braukt arī pilsētā vakara stundā kad nav vairs tik daudz auto un jo vairāk kustēsies,staigāsi jo labāk jutīsies+ pelde un plus sekss nu cik iespējams un gribēšana,tās kustības palīdz labi sevi uzturēt formā:))))
Es ieteiktu skrējienu pāris vakarus nedēļā. Vari sākt ar mazu gabaliņu un to palielināt tad, kad jūti, ka vari vairāk noskriet.
Vispirms gan sāc ar veikala apmeklējumu un smuka skriešanas tērpa un labu botu iegādi. Piemēram man tas ļoti palīdz - eju skriet kā uz svētkiem (savu smuko tērpu izvedu ielās :)).
Kāda vaina staigāšanai(nūjošanai) vai braukšanai ar ričuku? Peldēšana ir ļoti veselīgs pasākums ··· Fitness: Kā sākt fiziski aktīvu... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu