Fitness

fitness foto attēls

Fitness - jautājumi un diskusijas

Fitness mājās (7)
Vai mājās var tikpat efektīvi veikt fitnesu (tieši spēka un kardio treniņus) kā grupā? Nopirku abonementu 30 reizēm (katra nodarbība 1 stundu), bet tagad viņiem tas tāds bizness, ka zāle pārpildīta un nav normāli vieta pat lai veiktu...
Mājās var paveikt visu to pašu ko nemājas grupā. Ja pierod pie ritma, ir pat ļoti ok. Ja nav stipras motivācijas, grūtāk iesākt nodarboties regulāri, ja rada to par dzīvesveidu ir galīgi labi... Mājas nodarbībām ir pat savi plusi pret grupas pasākumiem: nav svarīgi, ko velc mugurā - vari arī pa pliko ņemties, gribi - paņem lieku minūti pauzes, nejaušs purkšķis arī neliks justies neērti... :) Izskatā gan pēc mākslīgi "uzcepta" jautājuma, bet gan jau ka kādam patiesi varētu būt aktuāls...Treniņā un trenera vadībā tas, protams, viss ir efektīvāk, bet es pilnīgi noteikti ieteiktu visiem, kuri domā uzsākt nodarbības sporta klubā, vispirms kādu laiciņu pamēģināt tās programmas, kuras var atrast tai pašā YouTubē. Iesākumā īsākas (ap 10-15min), tad garākas. Tā var pakāpeniski sagatavot savu ķermeni intensīvajām nodarbībām trenera vadībā - tad būs jēga izdot naudu abonementam....
P.S. ... tagad, vasarā, es ieteiktu vispār sportot ārā, liekot uzsvaru uz skriešanu; rudens pusē jau var pāriet uz nodarbībām zālē...
Noteikti ka nee , nebus tik daudz motivacijas ka sporta zale un kurs zina ka pareizi tu vingro un vai nav risks uz traumu , es majas pavingroju un sapratu ka zale labak un plus draugi un sabiedriba :))) Es ne par fitnesu, bet gan par velotrenažieriem un trenažieriem. Pašam arī no sākuma bija doma, ka to varētu darīt mājās, tomēr tagad, kad eju uz zāli, brīnos, kāpēc vispār gribēju savādāk. Ir patīkami pašķielēt kādu svaru izvēlas citi, tas motivē un dažreiz arī uzmundrina. Un ir ari patīkami šo dzīves daļu nodalīt no pārējām daļām, lai katrai ir sava vieta un laiks. Negribas ticēt, ka nevar atrast citu klubu un vietu, kas nav pārpildīts. Mani novērojami rāda, ka vasarā tomēr nedaudz samazinās apmeklētāju skaits.

Neatbalstu pamatnodarbības ārā. Ar sportu, ja tā var teikt, jānodarbojas regulāri un nav patīkami minēt, kāds būs laiks un vai tas traucēs vai nē. Saslimt arī vieglāk ir ārā nekā telpās.
Nu nez, sākt tagad karstumā skriet, diezin kas nav. Vienīgais, kas būtiski atsķirsies no sporta kluba un mājas klipa - Tava motivācija izturēt līdz galam :D. Grupā trenere reti kad pienāks un būtiski palabos to, ko dari, tā kā sajā ziņā atsķirības nebūs. Vai nu mekle citu klubu, kurā vietas vairāk, vai ierīgi vingro mājās ;) ··· Fitness: Fitness mājās lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
TRX nodarbības Olimpiskajā sporta centrā (4)
Hei, vai kāds iet uz TRX nodarbībām Olimpiskajā sporta centrā? Atsauksmes, pieredze?
Nopērk , lai ir mājās un nekur nav jāiet. Brīvi, kad ir laiks var šiverēt Vai Olimpiskā sporta centra TRX ir kaut kas īpašs salīdzinot ar pārējiem?:)) Olimpiskajā sporta centrā protams spečuki labi, bet TRX vairāk domāts pašam trenēties mājā/pie dabas :D
Pie tam ķīniešu kopiju pro komplektam var dabūt par 50..60$
··· Fitness: TRX nodarbības Olimpiskajā... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Fitnesa instruktora sertifikāts (4)
Vēlos iegūt fitnesa instruktora sertifikātu. Populārākā vieta laikam ir A+S.. Padalieties pieredzē, lūdzu, Nesaprotamu iemeslu dēļ, kluba lapa nedarbojas - nezinu, ne to cik laiks, nauda, pūles jāiegulda. utml. Paldies.
www.rsu.lv Fitnesa instruktoriem jaabuut augstakai izgliitiibai :) Cik zinu, populārākā vieta ir Sporta pedagoģijas akadēmija :) Tur arī augstākā izglītība... Lai iegutu atiecīgā instruktora sertifikātu ir jagriežās tās nozares federācijā un tur tiek organizeti ari kursi kas notiek Fiskulturas akademijā... A+S kursi ilgst 6 mēnešus, pirms gada maksāju 60 Ls mēnesī, nodarbības Sestd+Svētd :( Pati kursus beidzu pie Ralfa Upmaņa, bet kurš pasniedz tagad, nezinu! Ja gribi būt laba trenere, ļoti daudz būs jāmācās pašmācības ceļā, jo kursos neko daudz neiemācīs...protams, var mācīties LSPA vai Stradiņos. Veiksmi! ··· Fitness: Fitnesa instruktora sertifikāts lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Body pump (11)
Kādas atsauksmes par body pump? Tas der jebkuram? Kadi bija rezultati, cik atri? Vai to miksejat kopaa ar jogu? Kuros sporta klubos to iesakat (kur labs treneris)? Iesakiet labu treneri un sporta klubus, lai varu izveleties sev...
Es kādreiz gāju Veselības fabrikā. Man patika trenere Agnese.
Ja iet regulāri, liek piemērotu svaru, rezultāti protams ir...
Jebkurš treniņš- trenažieri, aerobikas nodarbības, skriešana u.c. sniegs pārliecību, attīstīs gribasspēku, uzlabos pašsajūtu un emocionālo stāvokli. Būtiskāk ir atrast labu treneri ;) Pārliecības iegūšanai, gribasspēka attīstīšanai vari droši sākt skriet... no rīta, lai pieceltos un skrietu, gribasspēku vajag ne pa jokam. Kad noskriesi un izkāpsi no dušas, pašsajūta un labs emocionālais stāvoklis garantēts. Turklāt nebūs jāizsviež kaudzi naudas dārgajā sporta klubā.... Rik,skrieshana, sievieteem it sevishkji,ir kaitiiga...iedomaajos,ja es veel katru dienu bizotu,tad deelj svara zuduma nevienaa veikalaa automaatiskaas durvis uz mani nereagjeetu.Draugs gadiem bizo,tagad galiigi guuzhu sachakareejis.Zinu,ka galvu un kjermeni joga sakaarto,bet ikdienas kustiibai labaak velo ,vai skrituljot. Cilvēki Zaudē veselību lai pelnītu naudu... un vēlāk par to pelnīto naudu Vēlas nopirkt Veselību...!!! :D
-Pārliecības iegūšanai, gribas spēka attīstībai... :D

PAreizi riks saka... JA katru rītu izmazgāsi grīdas... izaudzēsi lielāku gribasspēku un pārliecību, kā pie kāda trenera sporta klubā... Kārtējā reklāma... :D
··· Fitness: Body pump lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Sports...mājās. (18)
Varbūt kāds var ieteikt,kā mājas apstākļos interesanti varētu nodarboties ar sportu...izņemot skriešanu. Skriet nevaru,jo problēmas ar sirdi. Staigāju daudz,bet ar to ir par maz. Uz sporta zāli neiešu...jo kauns. Arī neriju kā lops.
ritenis? Ir nopērkamas grāmatas ar diskiem, piemēram joga 15 min., vai uzliec kādu inerneta vingrotāju un dari līdzi!
par to kaunēšanos gan es teiktu tā- nevajag pārvērtēt savu nozīmīgumu!
Kāpēc mēs domājam, ka tur visiem laiks un interese vērot mūs????!!!
Tev kauns no sevis no sava ķermeņa?
Nu smagi tā dzīvot tad:((
Nemaz jau tev tie apaļumi slikti neizskatās uz tavu augumu.
Pirmkārt jāsāk sakārtot savu galvu,otkārt jāpārskata ēdienkarte.
Vingrot var mājās pat ļoti labi,es to daru katru rītu,10x .pietupieni,10x pret gultu pievelkos un pagriežu savu metālisko riņķi,tad skrējiens rīta ar suni,tad glāze avota ūdens,katru vakaru es 30-45 min braucu ar velo+ ūdens aerobika.
Stulbums,ka tu saki,ka kauns uz zāli iet,pie mums tādi begemoti nāk uz aerobiku,i bez kompleksiem,pareizi ilgi viņas nenoturās,jo iedomājās,ka pāris nedēļas panāks un būs slaidas,ka pasaku,ka jau 9gads nāku,brīnās.
uzbūvē sporta zāli mājās. cik lielu, tas nu atkarīgs no pašas iespējām un vēlmēm.
Lucy teiktajam var tikai pievienoties, loģiski un precīzi
Es ieteiktu sākt ar uzturu. Vajag pamainīt ēšanas paradumus un protams ēdienkarti. Tas palīdz arī bez sporta nodarbībām, pietiks ar staigāšanu apmēram 6 km dienā. ··· Fitness: Sports...mājās. lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Zumbas nodarbības Pārdaugavā (2)
Kur Pārdaugavā var pieteikties zumbas nodarbībām?
City fitness Pārdaugava ir plašs jēdziens. No Ziepniekkalna līdz Bolderājai būs tālāk nekā līdz kādam centra klubam. ··· Fitness: Zumbas nodarbības Pārdaugavā lasīt visu diskusiju (2 atbildes) –»
Kā pareizi jāelpo, taisot presīti??? (10)
Kā vispār presīte ir pareizi jāveic, lai būtu lielāks efekts un mazāk traumētu muguraulu??? Cik reizes būtu jāpeivelkas ik dienu???
caur degunu, bet var i caur muti, ja nevar caur degunu. Parastā presīte? Nekrusto rokas aiz galvas, celies precīzi uz augšu, neizliecot kaklu, bet skatoties griestos un pacelies tikai minimāli, sasprindzinot presīti. Izelpa ceļoties augšā caur muti un guļoties lejā ieelpa caur degunu. Bet vispār labai presītei ir jātrenē arī mugura un sāni, citādāk nebūs tas. :) Ak jā, un noteikti muguru visā garumā turi pie grīdas, neizliec mugurkaulu, tad neko netraumēsi! lai trennetu visus vēdera muskuļus, vajag četru veidu(ja tieshi par tā saucamo -presīti) vingrinājumus. Iztaisnojoties ieelpa, saliecoties izelpa. ··· Fitness: Kā pareizi jāelpo, taisot... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kā dabūt riepu nost no vēdera??? (52)
Braucu regulāri ar velosipēdu. Ar kājām viss ok, tik tā riepa uz vēdera nemazinās. Pat nebija rezultātu, kad 2 mēn taisīju presi. Ievēroju ēšanas un ūdens dzeršanas principus. Varbūt ir kādam vērtīgas idejas - kas jādara lietas labā???
Stāsta, ka riņķa griešana līdzot. Kaut vai no stresa var būt liekie tauki vidusdaļā.
Un NAV nekādu speciālu vingrinājumu vai diētu tieši vēdera tauku nodzīšanai, vēlamo var panākt TIKAI kompleksi treniņi.
Un presi kačājot, nečakarē mugurkaulu, guļot vnk ceļot kājas gaisā.
http://www.ehow.com/video_16237_reverse-crunch.html
http://www.5min.com/Video/How-to-Do-the-V-Up-Workout-85140050
Tad ritenis ir ok, tikai parasta, bet mēreni ātra pastaiga ir kūdī efektīvāks kardio vingrinājums par vello, tas pats ar lēnu skriešanu, bet skriet drīkst TIKAI līdz noteiktam svaram, citādi potītes/ceļi var tikt traumēti, ja svars virs 100, TIKAI vello vai soļošana.
Prese, pati par sevi ir tukšs numurs, glnais kariovingrojumi un tikai TAD + prese un ARĪ tikai kopā ar pārējo.
Tiešām, uz vēdera tauki krājas no stresa. Tātad ir vērts vispirms novērst cēloņus. Vingrot vajag, bet vēl labāki rezultāti būs regulārām atslodzes dienām - tikai ūdens vai ūdens + citrona sula. No vingrinājumiem der ne tikai presīte, bet arī stiepšanās vingrinājumi, peldēšana. piekrītu! ļoti efektīvi! preses nepalīdzēs - tās uzkačā muskuļus, bet tos zem riepas neredzēs.
protams, presīti vajag trenēt, lai butu ko rādīt, kad riepas nebūs, bet tauku nodzīšanai tas nelīdzēs.

kardio (skriešana, peldēšana, tas pats velo)+pareizs (!) uzturs=riepas nodzīšana.

ja liekais svars nepalīdz pēc patiešām nopietna darba ilgstošākā laika posmā, vajadzētu pārbaudīt veselību - vairogdziedzera aktivitāti.
··· Fitness: Kā dabūt riepu nost no vēdera??? lasīt visu diskusiju (52 atbildes) –»
sporta zālē dzirdēju ka daudzi dzerot proteīnu pēc treniņa (18)
kas tas ir? ko tas dara? vai man ari tādu vajadzētu dzert? tas nav kaitīgs?
Vai tad tajà pashà zàlè nav arì pietiekoshi daudz instruktoru, kam pajautàt? jā, un špricē steroīdus Kaitīgs pēc vella - no tā dzimums mainās. :D sievietei proteīnus gan nav vajadziba uzņemt,ja vien masu nevēlās uzaudzēt sev. Lietot jau vari. Bet vai spèsi dienà veikt kàdus 30mit minetus, lai to vajadzìgo proteìna daudzumu uznjemt? Ja jà, tad es uz kàdàm 3x dienà parakstos. ··· Fitness: sporta zālē dzirdēju ka daudzi... lasīt visu diskusiju (18 atbildes) –»
Trenažieru zāle vai baseins? (12)
kas labaak,zaale - vai baseins??? juusu pieredze?
sievietei - baseins :) abi kopa izveloties optimalo slodzi. Baseins. Pusgada laikā jūtami rezultāti. No zāles trijos gados nekādas izmaiņas. labaak kam? kaads meerkjis?
vispaar jau peldeeshana skaitaas visveseliigais sporta veids - ar vispareizaako noslodzes sadaliijumu uz visaam muskulju grupaam. bet ja ir hidrofobija - nez vai iesakaams baseins...
Jāņem vērā, ka baseina ūdens ir hlorēts. Tas atstāj iespaidu uz ādu, matiem, acīm. Man patīk peldēt, bet bieži to nevaru atļauties, jo acis no ūdens kļūst sarkanas un iekaisušas. ··· Fitness: Trenažieru zāle vai baseins? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu