Svaru cilāšana sievieteem

Neliela fiziska slodze, muskulu trenninsh uztur muus tonusā. Cik driikst cilāt sievietes, lai nepaarveerstos par muskulu kalnu?

RSQuattro    8 Ja nelietoti steroidus(nejaukt UB ar steroidiem) , tad par muskuļu kalnu pat gribot nepārvērtīsies. Vari gadiem intensīvi cilāt max svarus kādus vari pacelt un tā pat uz ielas Tevi redzot, parastais letiņš, kurš ar sportu nenodarbojas, pat nesapratīs, ka Tu cilā svarus.

Zeli      RSQuattro ir pilniga taisniba. Sievietes baidas no svariem ... tad jau sen butu parvertusies par muskulu kalnu :)

scheriff    1 Čau, Jasmīna!
... lai nepaarveerstos par muskulu kalnu?
Lūk arī VISLIELĀKAIS mīts ko sievietes domā par sporta zāli. Valda maldīgs priekšstats ja pieskarsies hantelēm, tad sieviete pārvērtīsies par sievišķo Arnoldu Swarteneggeru. Nekas tāds nenotiks! Drīzāk pēc laika tu sāksi taujāt, kur manas krūtis pazudušas? Iepazinos ar tava profila info un varu pateikt, ka tev iespējams būtu samērā grūti kļūt pat viegli muskuļotai.
Es pats jau gandrīz 2 gadus apmeklēju sporta zāli 3x nedēļā un varu pateikt, lai iegūtu muskuļotas aprises, elastību, un uzturētu tonusu, ir jāiegulda ļoti intensīvs, neatlaidīgs darbs. Faktiski tas ir jāpārvērš par hobiju visa mūža garumā. Pareizi un bieži jāēd, nelielās devās. Jālieto vitamīni. Pat brīvajā laikā jāveic dažādi vingrinājumi, kā piepumpēšanās, pievilkšanās, elastības vingrinājumi un īpaši jāvelta vērība netīstītās ķermeņa puses koordinācijas un spēka vingrinājumiem - piem, labrocis visu sāks darīt ar kreiso roku. Sākumā ir iespējams neliels ķermeņa apjoma pieaugums, bet tas ir tikai uz pāris mēnešiem, jo zem taukiem, kas klāj visu ķermeni, sāks palielināsiet muskuļa masa. Pēc laika tauki sadegs un tad paliks slaidāka kā iepriekš. Sievietes krūtis sastāv no taukaudiem. Vingrinājums zālē ir svarīgi veikt pareizi, lai nepārdegtu un nedabūtu reibumu - nevēlēšanos turpināt. Svarīgi ir pareizi iesildīties un atsildīties - staipīties. Pareizi veikt vingrinājumus, lai muskuļi vienmērīgi atjaunotos, kā arī netraumēt mugurkaulu un locītavas. Ir nepieciešami aprīkojums, saites, kas stabilizē roku locītavas, magnēzijs utt.
Varētu rakstīt daudz un dikti, bet nav nozīmes, jo katram cilvēkam ir attiecīgā slodze ko var ķermenis panest. treniņa rogramma ir nemitīgi jāmaina un jāieklausās savā ķermenī. Bez trenera vai pieredzējuša cilvēka labāk zālē tālāk par skrejceliņu nedoties.

RSQuattro  2 1 Scheriff - ar treneri gan nevajag ja... Internetā var iegūt pietiekoši daudz informācijas par uzturu un treniņiem, kā pareizi izpildāmi vingrinājumi ar veselām treniņu programmām. Nekāds treneris nav vajadzīgs.
+ cik ir redzēts treneru zālē, tad ļoti daudziem nav nemaz sajēgas par to, ko viņi dara.

Lele      Neparvertisies par muskulju kalnu, jo sievieteem nav testereona taadaa daudzumaa kaa viirieshiem...
Bet par normaalu augumu tonusaa sievieteem ir daudz Video kanaalu Youtuubee gan krieviski, gan angliski...kur viss pastaastiits, ko cilaat, kaa, cik daudz, ko eest utt.

patsgugudums    2 RSQuattro, tā arī ir lielākā problēma, puse treneru tiešām paši īsti nejēdz, ko dara, vai visas zināšanas ir tāpat apguvuši internetā vai no citiem "kompetentiem" treneriem.

Bet internetā kopā ar lietderīgu informāciju, saprātīgām treniņu programmām un precīziem norādījumiem ir apmēram desmit reizes lielāks informācijas apjoms ar klajām muļķībām, veselībai neatgriezeniskus traucējumus veidojošām diētām, nepareiziem, nesimetriskiem treniņu plāniem un programmām, kā arī treniņu video, kur vingrinājumi tiek veikti klaji nepareizi. Kā atšķirt labo no sliktā, tas uz katra paša sirdsapziņas, bet viegli nebūs.

Principā, es ļoti ieteiktu, īpaši attiecībā uz svariem un trenažieriem, izmantot treneru konsultācijas, tikai, lai saprastu, kurš treneris tiešām kaut ko sapratīs, šķiet, pašam nepieciešama augstākā izglītība nozarē :)

Uz svaru zālēm neeju, nepatīk un nejūtos kompetenta. Treneru pakalpojumus izmantoju, bet pirms tam parasti notiek saruna, kuras laikā, uzdodot dažus jautājumus, par kuriem pati esmu lietas kursā, spēju saprast, vai treneris ir informēts par kaut kādām specifiskām lietām. Ja nav - meklēju nākamo :)

neko      ir tāds svaru cilāšanas paveids, kas vairumam ir labi zināms: ikdienā cilāt/nesāt 10-15 kg smagu bērnu:) Un nekas ..nekas slikts nenotiek, ne par kādiem monstriem viņas nepaliek.

VECA_PIEPE  1 1 Jaunaam meiteneem, ieveerojot veseliigu un aktiivu (pie aktivitaateem,kaa dziives neatnjemama nodarbe arii sportoshana) dziives veidu, i bez jebkaadu svaru cilaashanas ir skaisti un atleetiski kjermenji un ideaala vielmainja organismaa. Veseliiba ir skaistums un veseliiba ir praats!

Bet omiiteem (manaa vecumaa), labaak un esteetiski pieklaajiigaak ir cilinaat svarus un arii ar muskuljiem sevi apaudzinaat,...ne ieslodziit savu kjermeni taukos, apjozjot to ar liekas kjermenja aadas un tauku riepaam.
Un noteikti, ka veseliigaak ir aktiivi bodybildingot,...ne izplest padusees noljukushas aadas spaarnus un iedomaaties sevi par gulbi.

Neatkariigi no vecuma, tikai veseliigi aktiiva sieviete ir skaista sieviete!

jadore      Ar nelielu fizisko slodzi uzaudzēt muskuļus nevar. Pat aktīvā sporta gados trenējoties katru dienu (ziemas mēnešos cilājot svarus ik pārdienas), pēc svarcēlājas neizskatījos. Tā kā nevajag no tā baidīties, vairāk jādomā, lai pareizi vingrinājumus izpildītu.

amelita      Eju uz záli 3-6 reizes nedēļā..tici man, par muskuļu kalnu kļūt nav viegli... tu droši vari iet, darīt visu ko vēlies, muskuļu kalns nebūsi...!!

zebra27  1   gudrie teksti izklausās tik truli! Padomdevēji atradušies, kam nekādas nojēgas nav pat no treniņu teorijas pamatiem. Jūtubēs tikpat labi padomi! Drausmīgi padomāt, kas ar tiem cilvēkiem tur notiek. Sameklējiet īstu treneri! Ar sporta pedagoģijas izglītību.

RSQuattro    2 Zebra - izskatās, ka Tu šeit visgudrākā.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010