Vai tu vingro un sporto patstāvīgi?

Tagad, kad viss ciet, un rīta stīvums un mugursāpes pielavās nemanot.

Ita    1 kā tad bļ

Anufrijs      Jā, palīgi pagaidām nav nepieciešami.🙂

Sigvarts60  2 12 Vīriešiem ar rīta stīvumu grūti ir cīnīties patstāvīgi, bet jācīnās pastāvīgi :DDD

Epifanija    3 Uz pirtiņu pasēdēt uz lāvas un visas kaites kā ar rokas mājienu būs prom!

Ita  1   s zaģi pioņerka s peredzi pensioņerka

Sanija_      Ļoti labs pamats ir agrākie aerobikas un pēdējo gadu jogas vingrinājumi. Uz tā bāzes ir izveidots savs vingrojumu komplekss, ko var veikt katru rītu pirms darba.

Frita      Suns ir laba opcija!Vēlams lielizmēra,kas Tevi izved pastaigā.Dinamiska aeroba slodze visām muskuļu grupām,elpošanai un locītavām.Ne velti,suņu īpašnieki mazāk slimo ar kardiovaskulārajām saslimšanām,ja vien tie nav špici vai citi mazgabarīta skaistumsunīši:D

Kaskaade      Oi, nene, tobis nav tuvākās pārskatāmās nākotnes projekts. Nu tās pastaigas arī mēdz būt dažādas, ja dziļā puteņa naktī viņam caureja iemetas, pozitīvisma pastaigā visai maz. Un staigāšana pati par sevi jau nenodarbina visas muskuļu grupas. Elpošana, sirds jā, bet locītavas un muskuļus, kurus vingrina vai trenē sēdus vai horizontālā stāvoklī, staigāšana neizkustinās. Komplekss tas labi, staigāšanu aizvietoju ar skriešanu.

andrisz2  1 2 Jā, obligāti. Kad pavasarī sporta zāles jau mēnešiem bija ciet un sāka žņaugt kaklā, tad nopirku velotrenažieri un tagad katru dienu 14.5 minūtes minos un nobraucu 10km. Dabūju gan elsot, gan pasvīst. Sanāk, ka ātrums ir 40 km/h. Es nezinu, tas ir daudz vai maz?

Sporta zālā uz velotrenažiera mana minimālā slodze bija 200 W, bet epizodiski es taisīju lēcienus uz 300-350W un kad satrakojos, tad bija arī 60km/h un 466W (vairāk trenažieris neļāva).

Protams, vienmēr ir arī obligātie atspiedieni, pietupieni un presīte katru dienu.

av2      Nee. Nav laika.

mieru_tikai_mieru  2 4 Patstāvīgi - tas, kas tiek veikts saviem spēkiem. Atbilde - JĀ! Vēl varu!
Pastāvīgi - regulāri, vienmēr, nepārtraukti, ilgstoši. Atbilde - NĒ. Tikai reizēm.

Dzimto valodu tomēr vajag lietot atbilstoši, nevis kā pagadās.

Felija    3 Man ir savs vingrojumu komplekss - ciguns, nedaudz joga, vingrojumi mugurai un noslēgumā balva 2 - 3 dejas.

Tessa  2 3 nevingroju, bet daudz eju. diena mieriiga režima ap 7km, darba režima ap 14.
darbu nogrieza, tatad mieriigais režims. sports ka tads nekad nav bijis pie sirds, varbut, manas berniibas treneres vaina. bet aktivitašu pietiek, pakaļa neaug :D

Vaukskis      ..Nē !!!

fargo    1 pusotru mēnesi vairs nē. pirms tam no rīta un pa dienu. man ir štanga no jaunības dienām rīgā, svara bumbas. es nejutu vajadzību pēc trenažieriem, jo lai pievilktos vai atspiestos, pietuptos vai iedotu stresu presītei, nekas nav vajadzīgs. tikai griba. un es vairs negribu būt kačoks, man ir tas kļuvis tik vienalga. lai mugura nesāp atkal(vecums nāk rio/šmio) un asinis riņķo.
un iešana. kā tesa saka, ja kustas normāli dienā, var noiet ļoti daudz. bet pats nemēru.
mani personiskie, mazie rekordi ir bijuši 90+ km dienā līdz 100+. un tas attālums ir vismaz puse pa mežu. tā nav pastaiga pa parku.
tas man bija stipri, bet ļoti patika. es neesmu maziņš cilvēks, man ir reāli liela slodze uz ceļiem un locītavām. padomju laikā es gandrīz neko no šitas muiņas zinātniski/bioloģiskās nezināju. sāku skatīties, izglītoties. tipa baisi gudrs palikt un tā.

es vienu sapratu, ka reāli nav nepieciešami ārēji svari un trenažieri, ja vien gribas uzturēt savu baisi daiļo skeletu formā. nekas no tā nav dabiski. augstākais, ko vīrietim daba liek darīt naturāli ir cirst vai art. cik cirvim ir kg? 3?

pilnībā izslēgt saldumus, maizi, jebkādus pusfabrikātus un tas vien parūpējas, lai tauki pakaļā nekrājas.

langstins      Sigvards atbildēja augstā līmenī!
Kāda vingrošana...rudens darbiem nav GALA!

Ita    2 Man sunis vispār plāno manu dienu no A līdz Z. Bet dažreiz es neklausu, neeju pusdienās, kad viņš aicina, ja jāpabeidz darbs vai neslēdzu ārā gaismu 22-os, kad viņš rūc un pūš. Pastaigā no rīta eju, kad piedāvā. Kaut kādai atsaucībai jābūt, nav daudz tādu, kas grib ar mani staigāt.

Paula6    2 Tā kā strādāju no mājām, tad turpinu savu ikrīta vingrošanu 50-55 min kā kopš seniem laikiem + ikdienas pastaiga vai īsta nūjošana 6-8 km dienā. Nav ne stīvuma, ne mugursāpju un ar veselību viss ir kārtībā, arī visas analīzes ir labas. To palīdz uzturēt mūsu labais gariņš - suņuks Bella, ar kuru ir nevis pastaiga, bet ātra soļošana vai skriešana:D

Līdzīgi jautājumi
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu