Baseins

Baseins - jautājumi un diskusijas

Peldkostīms baseinā (12)
Tās, kuras iet uz baseinu un velk sporta peldkostīmu - viņam taču nav iestādātas krūštura daļas un tāpēc izspiežas krūšu galiņi. Nepatīk, ka veči lūr virsū. Ko darīt?
Moš nopērc normālu peldkostīmu,ar oderi. Tu taču ej peldēt, pofig, ka kāds tur lūr vai siekalojas, un kad esi ūdenī nemaz tur neko daudz nevar redzēt, nevajag defilēt gar baseina malu. Nopirkt jaunu peldkostīmu, neiet uz baseinu, kur/ kad peldas vīrieši [piemēram, apmeklēt tikai ūdens aerobikas nodarbības]. Varbūt vēl kaut ko tādā manierē var izdomāt.
P.S. Es arī eju uz baseinu, un, iespējams, arī manam peldkostīmam izspiežas cauri krūšu galiņi, bet es kaut kā neesmu tam pievērsusi uzmanību, un nesaprotu, pa kuru laiku vispār vīrieši tur kaut ko var saskatīt, ja es visu laiku intensīvi peldu. Pa ceļam uz garderobi?
Visdrošākā metode - ja nepatīk, ka "veči lūr virsū", ir neiet uz baseinu. Vēl labāk - neiziet uz ielas. Vismaz dienā ne. Bet, ja tomēr bez sabiedrības nevar iztikt, ir vēl sieviešu klosteri, cik zinu, Rīgā un Valgundē. Nu aiznes to peldkostīmu šuvējai - iešūs oderīti vajadzīgajā vietā, ja tas Tevi tik ļoti uztrauc. ··· Baseins: Peldkostīms baseinā lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
No ~20.jūnija līdz, šķiet, augusta vidum NBS baseins ir slēgts remontam/profilaksei, vismaz tā bija rakstīts uz durvīm... http://www.sargs.lv/Zinas/Latvija/2012/08/08-02.aspx#lastcomment
Īpaši tupajiem iesaku pievērst uzmanību raksta apakšējai daļai, kur ir atrodama kontaktinformācija!
Darba dienās ir atvērts no plkst. 7 līdz plkst.23, sestdienās un svētdienās - no plkst. 8:30 līdz plkst.22:00. Pēdējo apmeklētāju baseinā ielaiž pusotru stundu pirms slēgšanas. ··· Baseins: NBS baseina darba laiks vasarā lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Trenažieru zāle vai baseins? (12)
kas labaak,zaale - vai baseins??? juusu pieredze?
sievietei - baseins :) abi kopa izveloties optimalo slodzi. Baseins. Pusgada laikā jūtami rezultāti. No zāles trijos gados nekādas izmaiņas. labaak kam? kaads meerkjis?
vispaar jau peldeeshana skaitaas visveseliigais sporta veids - ar vispareizaako noslodzes sadaliijumu uz visaam muskulju grupaam. bet ja ir hidrofobija - nez vai iesakaams baseins...
Jāņem vērā, ka baseina ūdens ir hlorēts. Tas atstāj iespaidu uz ādu, matiem, acīm. Man patīk peldēt, bet bieži to nevaru atļauties, jo acis no ūdens kļūst sarkanas un iekaisušas. ··· Baseins: Trenažieru zāle vai baseins? lasīt visu diskusiju (12 atbildes) –»
Baseins 50m Rīgā (Juglā vai centrā) (11)
velos uzsakt nopietni iet uz baseinu... velams posma no juglas lidz centram... ja uz otru pusi no centra, tad ne vairak, ka 5-10 minusu brauciena ar sabiedrisko transportu... baseinam jabut vismaz 50 m garam... kur vislabak iet?
Ir 50m baseins krustabazniicas ielaa, tas sanaak gandriiz pa vidu starp centru un Juglu! aSK SPORTA KOMPLEKSS - 50 M, LEETS. pAR KVALITAATI - KAA JAU PSRS LAIKA. uZ KRUSTBAZNIICAS IELAS. tIESI PA VIDU NO CENTRA LIIDZ jUGLAI!! ej leenaam...tas iesaakumam, ka nepakriiti...50m baseins, ja es neesmu atpalicis paaraak no dziives, tad iraid tikai kjiipsalaa, paarejie ir tikai kauchkaadi amputeeti uz 25m, iekljaujaas tavaas 10min no centra uz lauku pusi

/nafig to peldeeshanu/

:)
Jauks un pagaidaam tiirs ir "Daugava",bet jaasamierinaas ar 25m, un no Juglas fiksi ar sab.transportu var aizbraukt. Starpcitu labam peldeetaajam ir vienalga kaads garums 25 vai 50m!:) NBS peldbaseins Krustabazniicas ielaa ir ok. Nav jau kaa Kjiisalaa, bet ja neesi iipahsi prasiigs, tad var arii pieciest reizeem ne tik tiiro uudeni un shausmiigaas dushas, ir savs + baseins-50m. Progress ir manaams-gjeerbtuves ir izremonteetas. ··· Baseins: Baseins 50m Rīgā (Juglā vai ... lasīt visu diskusiju (11 atbildes) –»
Āra virszemes baseina tīrīšana. (3)
Sveiki. Virszemes baseins, apmēram 30 m3 ūdens. Ir vēlēšanās to tīro ūdeni saglabāt pēc iespējas ilgāk. Esmu šo to lasījis par ph līmeni, hloru un koagulantu, bet tāda īsta skaidrība vel nav radusies, jo informācija ko ...
https://www.youtube.com/watch?v=262-TkltdLA&ab_channel=%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%97%D1
%83%D0%B1%D1%86%D0%BE%D0%B2
Ja baseins ir īslaicīgais, tad vienkārši pielej ūdenim attiecīgo šķidumu, ko var nopirkt veikalā. Bet lielam, krutam baseinam ūdens attīrīšanas sistēma izmaksās tikpat cik uzbūvēt pašu baseinu. Lieto speciaalo baseinu kkiimiju, un filtrus ar suukni.Un robotu, kas braukaa pa to , un savaac drazas.. Un noteikti tas neizmaksaa, kaa pats baseins.Atkariigs no izmeeriem, bet...labam izmeeram baseina linings (tas zilais, smukais materials) maksaa ap 8K + darbs , pluss bedres rakssana, pluss betoneessana, suuknnu trubu/filtru ieriikossana....pareekkini.
Peeec ziemas viss uudens ir tumzzi zallss, kaa tinte , bet 2 tiiriissnas nedellam uudens ir dzidrs, pilniigi caurspiidiigs. Un taa katru gadu.
··· Baseins: Āra virszemes baseina ... lasīt visu diskusiju (3 atbildes) –»
Normaals pleeves baseins ir pagatavots no materiaala, ko gruuti saliimeet. Pareizaak - tur nav nekaa gruuta, bet vajaga speciaalo liimi, ruupiigu saliimeejamo vietu apstraadi un speciaalu temperatuuras rezhiimu. Aara apstaakljos to var izdariit tikai nekvalitatiivi. Baseinus neesmu remonteejis, esmu centies remonteet rib laivu - shvaki sanaak, beigaas tik un taa bija jaaved uz darbniicu. Ja tas ir loti viegli izdarams Latinwest ··· Baseins: Vai kāds ir mainījis āra ... lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Baseina ķīmija (4)
Iesakiet i-veikalu, kur var pasutit BASEINA kimiju? Depo, izradas, tik sarezgitu precu nav:(
Kādreiz ar to nodarbojās Latinvest, nezinu, kā tagad. http://www.baseini.lv/lv/news Kādreiz jebkuram solīdam baseinu tirgonim bija visas lietas, gan pričendāļi, ga ķīmija, gan cilvēki. es regulāri iepērkos jau iepkriekš norādītajā adresē.. www.baseini.lv ··· Baseins: Baseina ķīmija lasīt visu diskusiju (4 atbildes) –»
Baseina plēves līmēšana (5)
Baseina plēvē izveidojusies plaisa.Ūdens no baseina sūcas prom.Esot speciāla līme tieši baseina plēves līmēšanai. Vai kāds var pateikt ar kādu līmi līmē?
Pavaicā tiem, kas tirgo to plēvi. Davai padalies ar infu! Man ar baseins nolaiž gaisu, un arī vajag līmēt! Bisonam ir specila līme ar visu ielāpu, maksā ap 2ls ··· Baseins: Baseina plēves līmēšana lasīt visu diskusiju (5 atbildes) –»
Baseina veidošana no plēves (9)
Vēlos pats uztaisīt dārza baseinu.Ierokamu zemē.Vieta ir.Bet nav labu ideju...Esmu dzirdējis par tādu "baseina plēvi".Domāju,ka mācētu pats uzveidot,bet kur lai atrod kādus paraudziņus,idejas?
Cik esmu redzeejis, tad peedeejaa laikaa daudzi baseini tiek veidoti izmantojot pleevi - vai nu ieklaaj jau izbetoneetos pamatos vai vnk izraktaa bedree. Nezinu preciizi cik biezai jaabuut pleevei. Bet siikaaku info var palasiities ieksh
http://www.baseini.lv/lv/about


Ja negribi, lai vairojas aljgjes un kurkulji, tad ir jaaliek uudens filtri un jaapeerk uudens piedevas.
Man ir baseins apm.3x5 . Izklāts ar plēvi.Jau 4 gadi.Nekādu problēmu .Plēves biezums ir atkarīgs,cik biezs tavs maks.Jo biezāka protams , jo ilgāk stāvēs. Es informāciju ieguvu no grāmatas: dārza baseni. Nopērkama vēl tagas ir.Mainu `2-3 x sezonā ūdeni.Bērniem nobrīdināt par nečurāšanu baseinā utt utt. Alģes nav. Man ir strūklaka ierīkota, kas to ūdeni kustina.Var jau arī savādāk.Ja viņš būs mierīgs, tad protams aļģes būs. Maverick, plēve nebūt nav sliktāka par Tevis piedāvāto variantu. Kurkuļi un aļģes augs arī Tavējā, tas nav atkarīgs no materiāla. :))
Plēve labāka tai ziņā, ka var baseina formu izveidot pēc savas brīvas vēlēšanās un ja apnīk, jebkurā laikā veigli pārveidot. Un nevajag ne krānu, ne flīzes, ne īpašas prasmes. ;))
P.S. Vai arii ik pa paaris dienaam jaamaina uudens :) Ir speciāla baseina plēve (platums 6 m).1 m maksa apmēram 7 Ls.Izrēķiniet kopējo garumu un pareiziniet ar koef=1,15.Ja Jus ieklaiet divus gabalus tad pārlaidums jabut vizmaz 10sm.Vislabak plēvi sametinat viena gabala.Baseina grīdu un sāni vislabāk izbūvet no spundētam dēļiem,bet tad jaieklāj 2 kārtas plēvi.Iekārtu ūdens filtrēšanai varet pirkt atsevišķi. ··· Baseins: Baseina veidošana no plēves lasīt visu diskusiju (9 atbildes) –»
Kā aizsargāt matus baseinā? (10)
Kā vislabaak saudzēt matus ja katru dienu ej uz baseinu bet negribi valkāt to pretīgo gumiju uz galvas?
Atvaino lūdzu, bet baseinā ar mūsdienu prasībām un servisu peldcepure obligāta...otrkārt pēc speciālistu ieteikumiem baseinu it kā katru dienu neapmeklē... Tā "pretīgā gumija", kā jau te daži pieminēja, ir nevis Tavu matu pasargāšanai, bet baseina ūdens un filtru pasargāšanai no ārā krītošiem matiem. Esmu redzējusi, kā tīra baseina filtrus - pilni ar matu mudžekļiem, tiešām pretīgi.

Ja nepatīk gumijas cepurītes, iegādājies auduma - maksā no 80 sant līdz latam, ir dažādās krāsās, pie tam - vari uzšūt arī pati savu. Mati gan samirks, bet nevienu brīdi nav gumijas sajūta...
Tev neviens neliek viņu valkāt.....vienkārši peldi...... Var padomaat, ka gumiju uzvelkot mati nesaslapinaas!
:))
Matus vislabāk saudzēt regulāri mazgājot, lietojot barojošas da kopjošas matu maskas. To ieteicams darīt neatkarīgi no tā, vai uz baseinu ej, vai neej... ··· Baseins: Kā aizsargāt matus baseinā? lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu