Sports ikdienā

Sports ikdienā - jautājumi un diskusijas

Sports savam priekam, veselībai un izskatam (48)
Ko darat lietas labā??? Nav noslēpums, ka vielmaiņa ar gadiem kļūst gausaaka...
Peldēšana, ūdens aerobika. Vajag atrast kaut ko tādu, kas pašai patīk, lai nav sevi jāpiespiež, bet var darīt ar kaifu. Eju uz sporta zāli divas reizes nedēļā, jau būs 3 gadi. Sākumā tās bija padsmit minūtes, tagad tās ir 2.5 stundas vienā reizē. Un vēl mājās taisu presīti, pietupienus, utt. Iepriekš savu biju uzaudzējis līdz >140kg, tagad 3 gadu laikā ir izdevies tikt pie 102.4 kg (pēdējā reizē bija) un pat šā-tā izdodas pa reizei pievilkties. Cits skats uz dzīvi, ka nav jāstaipa līdzi tie kg. Nesen no veikala nesu 4*1.5 l minerālūdens un likās smagi. Arī zālē 15kg hantele liekas smagi. Nevaru saprast, kā pirms 3 gadiem varēju sev pastāvīgi līdzi staipīt 40 kg tauku. Kaut kas nenormāls.

Katram ir jānodarbojas ar sportu, bez tā dzīve nav iespējama.
Mīlējos, cik vien iespējams bieži. :) pilniigi neko. nav vajadziibas. ir pietiekoshi liela slodze darba un majas, lai uztrauktos par vielmainjam.
kosmetiku lietoju maz. edu visu, ko velos. esmu laimiiga un prieciiga :D
Katru rītu pēc brokastīm noriju 8 veidu pārtikas piedevu kapusliņas. Nu ja, atzīstu, ka tajā jomā esmu reklāmas upuris! :D
Dienā nobraucu 18 km ar riteni. Piektdienās ir Nakts velobrauciens, kad sanāk nobraukt 30-40 km. Vingroju jūrmalas brīvdabas trenažieros, mājās cilāju hanteles, taisu presīti, plankingu. Aizeju uz ledushalli paslidot, tiesa, arvien retāk. Gribētu vēl skituļot, bet nevaru izbrīvēt tam laiku un spēkus. Labprāt, ietu uz zāli basīti uzspēlēt, jo tad azartā nemaz nejūt, ka noskrien pulkos kilometrus. Bet nezinu, kur ar to var nodarboties. Būtu pateicīgs, ja kāds pateiktu. Cik saprotu, tad lielākā problēma tur ir savākt regulāri vajadzīgo rumpīšu skaitu.
Rīta rosmē taisu pietupienus un pumpējos. Gan jau vēl kko, nevaru uz sitiena atcerēties
··· Sports ikdienā: Sports savam priekam, ... lasīt visu diskusiju (48 atbildes) –»
Vai tu kkā sporto ikdienā? (34)
Vai tu kkā regulāri sporto ikdienā? Teiksim, taisi rītarosmi, skrien, brauc ar velo, ej uz trenažieriem, mājās pumpējies, cilā hanteles, taisi presītes vindrojumus utt.? Ja jā, tad kāpēc tu to dari, kāda ir motivācija?
Motivācija laikam bija vajadzīga sākumā, bet nu jau vairāk nekā 20 gadus tas ir dzīvesveids. Vienkārši gribas sevi turēt formā - asinsriti, kaulus, figūru un garastāvokli. Visvairāk prieka sagādā pārvietošanās ar velosipēdu un peldēšana. Man nekas nav sev jāiestāsta - es no tā patiešam "ķeru kaifu". Jā, gandrīz ik rītu noskrienu 5-6km, pēc tam vēl izpildu dažus vingrojumus.... Kāpēc? Zinu, ka to vajag un kā būs tad, ja neko nedarīšu. Pašā procesā kaifa maz, vienas vienīgas mocības. Tā foršā sajūta atnāk tad, kad ieej dušā.... :) Jogas vingrojumi (mieram,pareizai elpošanai,muguras sāpju atvieglošanai) katru rītu 30 min.vakaros 40 min.gājiens uz mājām no darba. Brīvdienās ..viss atkarīgs no laika apstākļiem,ja lietus un vējš,tad staigāju pa mežu,ja labs ,braucu ar velosipēdu.
Jaut.autoram.
Basketbolu vai futbolu var spēlēt jebkurā vecumā,ja tikai ir interese..dibini savu amatieru komandu ,reģistrējies ,īrē telpas vai laukumu un piedalies turnīros.
vingroju, divas trīs reizes nedēļā. sevis pēc, jo patīk un pēc tam ir forša pašsajūta. izdalās laimes hormons un organisms pateicīgs par kustībām. ··· Sports ikdienā: Vai tu kkā sporto ikdienā? lasīt visu diskusiju (34 atbildes) –»
Kāpēc vairumam sieviešu neinteresē sports? (23)
Kāpēc vairumam sieviešu neinteresē sports? Ne pašas sporto, ne seko līdzi sporta notikumiem? Tāpēc, ka sportojot jāiziet no savas komforta zonas, ka tas ir grūti un kāds var ieraudzīt viņas ne tai labākajā izskatā - ...
Jā tu labāk paskaties kas ar mūsu vīriešiem notiek...tās ir vienkārši šausmas..resni,slimi jau pēc 30 ir veci veči...kur tad ir tas sportiskais dzīvesveids??? Sevi jau neviens neredz tikai sievietes ir tās govis...visu ģimeni ir uzkrāmējuši uz tās sievietes pleciem un vēl grib lai šī ir kā super modele... Sportoju darba vietā - fiziski izkustos visas dienas garumā un varu tikai piekrist Tessai, ka pie savas mājas sporta netrūkst nevienai. Ja nu ir runa ikurāt par attieksmi pret sportu, tad visvairāk nicinu tos treknos sporta spēļu fanus pie TV ar pulti un alus skārdeni rokās, kamēr sieva sporto pa dārzu vai ķēķi... neinterese sports. katru dienu sportoju pie majas. ar kjerru, bez kjerras. ar cirvi, bez. ar sniega lapstu, ar parasto vai ar pljaveju. man patiik, kartiiba, izskatas smuki ar. sou? gribi sacensiibas? varu noorganizet.
jauniiba aizstaveju savu pilsetu garo distanchu skrieshana un biju basketbola junioru izlase. un?
izskatos labi, nav ne liekie kilogrami, ne celuliic. un x 2?
nu ko tu muldi,ne visas ir slinkas...es katru dienu sportoju tas man ir obligāti un vēl sekoju līdzi ko ēdu lai būtu sabalansēts uzturs...neskatoties uz to ka man ir 3 bērni ar visiem stresiem... skaties porno, tur visas ir sportistes... ņem aiz vaiga, dupsī dod, vāveres nobāl ··· Sports ikdienā: Kāpēc vairumam sieviešu ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kā sportot ikdienā, ja neatliek laika (23)
Sēdošs darbs, fiziskā ļoti maz. Jūtu, puncis sāk augt un rokas paliek švakākas. Iespējas sportam ļoti minimālas. Staipīt hanteles līdz, vai?
Plankings!!! Efektīvs un neaizņem daudz laika ;) Pamainīt ēdienkarti un ēšanas paradumus vispirms. Tad...nezinu, bet bez fiziskām nodarbēm ķermenis nebūs ideāls un ar gadiem to jutīs vēl vairāk.

p.s: kājām iešana uz darbu nepalīdz. Man ir 14 gadu pieredze!
Paņem gumijas lentu , ir dažādas elastības pakāpes. Staipi visvisādi ( inetā ir paraugi) . Vietas aizņem maz. Pat sēdot var daudz vingrinājumu veikt. ( Kaut vai to pašu vēderu ievilkt/uzpūst, Korpusu izvingrināt uz visām pusēm ( iemet aci , kā to dara vēderdejotājas, it kā kustības ar mazu amplitūdu, bet jādarbojas milzum daudziem muskuļiem). Tas pats plankings vai pilates. Kur nu vēl izstiepšanās , palēkāšana kaut vai ap to pašu smago automašīnu , riteņu spārdīšanas vietā :) Hanteles (vai ko tu lieto) nevajag staipīt līdzi, nopērc pa komplektam visām vietām kur regulāri uzturies. Muzigas atmaskas, trenninam vienmer ir laiks, bet ja slinks, tad jaturpina audzet veders, dadzam tantem patik. ··· Sports ikdienā: Kā sportot ikdienā, ja ... lasīt visu diskusiju (23 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu