Braukšana pa veloceliņiem !

vakar braucu no teikas līdz berģiem pa veloceliņu un esmu apbrīnots, kā pie mums izmanto veloceliņu.. velomāni braukā viens otram blakus pa divi i pat pa trīs braucejiem, nē lai viens aiz otra brauktu rindā, lai pretīm braucošiem velosipēdistiem būtu brīvs ceļš savā pusē un nevajadzētu viens otram skriet virsū ! Kad iemācīsies tirliņi braukt normāli arī pa veloceliņu ?

jaukais_saldais      Pa veloceliņiem braukā paralēli romantiski noskaņoti pārīši, kā arī vecāki ar mazuļiem. Velosipēdisti min ar kontaktpedāļiem pa brauktuvi.

Vita1234  1 1 Tas jau pirmais gads, kad visi tik intensīvi braukā ( tieši braukā, nevis brauc) ar riteņiem. Kad apsitisies, sadziedēs pirmos punus, tad var mēģināt izglītot;)

Zizel      Vēl debīlāk ir ja gājēji neievēro riteņbraucēju celiņu un sapņaini soļo pa to un, tad dusmīgi, ka redz riteņbraucējs no aizmugures pa savu paredzēto ceļu brauc...

Gājēji, skatīsimies, kur ejam un cienīsim riteņbraucējus, jo tā jau tie veloceliņi ir tik maz !!

sophia_  1   Kapec peksni, tieshi sogad saradusies tik daudz ritenbrauceji?

Mrrrrk      Pārbraucu uz velocelinjiem - adrenaliins protams ne tuvu fightam ar autobrauceejiem, bet nervi un relax....

Mezhavecis      Ko brīnies par velosipēdistiem.It kā autovadītāji būtu labāki.Bieži vien velkas pa Rīgas-Jūrmalas šoseju knapi ar 90,vissās trīs rindās,nemaz netaisīdamies viens otru apdzīt.Ārpuss pilsētas vispār jābrauc pa labo malējo joslu,ja jau esi tik apzinīgs,ka velcies ar atļauto ātrumu.

shamanis11      Vienkārši visiem jātur acis vaļā!

Pusvaditajs      Ja blakus iet velo celiņš, tad pa brauktuvi nemaz nedrīkst braukt ar ričuku.
Ja nav jāsteidzas, tad man vienalga, kas kur un kā brauc, iet, jāsaprot, kad visiem ir jāizaug līdz lietu sapratnei... ;)

garaamejoshais      Un kad tu brauci pretii, tad tev nesaas tieshi virsuu un celju negrieza ne par ko ? buusi uz ekstreemistiem traapijis

Ingaxx      Ai nu ir visādi :) Pa Tērbatas ielu arī nav visai labāk braukt un man jau nu točna pofig, ko tur man pakaļ tantes sauc - psihā un kas tik vēl ne... A tie puiši riteņbraucēju tērpos - tie gan brauc kā dievi! patīk! smuki!

hefny  1   Velloceliņš IR VISIEM braucējiem,i lieliem ,i maziem,i jauniem,i veciem,tā kā nav ko te sprēgāt,ja kādam sagribas braukt sacīkšu tempā un manierē,-tam domātas sacensības un speciālas trases.un tie iedomīgie,kas grib tāpat kā bembisti-savu diagnozi parādīt,-lūdzu brauciet kur citur-kādā poligonā,ar sporta vello-pa trasi,lielceļu utt!
pilsētā velo celiņš ,mandomāt,nav domāts trenniņu nolūkiem ar piesprādzētām kājām uc,-tādus nost no ceļa!Tāpat kā pilsētā iela nav domāta ne dragraisa pajocīgajiem,ne kādam citam rallijam.
Tā kā,-lūgtum iedomīgos-ievērot pieklājību un visu satiksmes loceklu tiešības -braukt-katram savā ātrumā un prasmē-pa normaļu ļaužu velloceliņu!
Un braukt virsū tikai tāpēc,ka kāds brauc ar normālu gaitu--tā IR CŪCĪB,arturka!

NakcPutns      ja ir nepieciešams pateikt kautko svarīgu meijtenei, ta savādāk nevar...
man ir tā bijis, viņa brauc pa priekšu un kautko man tur klārē, es nedzirdu pilnīgi NE-KO... nepieciešama rācija ar austiņām...:)

sed      Hefny, šauri mums tie veloceliņi. Divatā braucot blakus tiek aizņemts viss celiņš un neviens netiek garām, par to viss stāsts. 2014-07-20

tigeriene16    1 Čau, ļautiņi. Gājējiem tā pašvaki ar satiksmes kultūru reizēm. Īpaši tiem, kas lūr savās viedierīcēs. Ja grib lūrēt, lai sēž uz soliņa. Vai tie, kuri brauc blakus viens otram. Vai tiešām, kad pretī virzās cits braucējs, nevar kaut uz brītiņu sakārtoties viens aiz otra? 2020-07-02

avenekazene      Paies daudz gadu......un varbut ir ceriba......bet varbut ari nee...... 2021-12-26 17:17

Līdzīgi jautājumi
Ka pa jaunam likt eksamenu brauksana.. (2 atbildes)ka pareizi elpo velobrauceji? (8 atbildes)Nakts velo (8 atbildes)Velomili (13 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu