Divriteņa iegāde

Tā kā baseins nespīd, izlēmu nopirkt divriteni. Iesakiet, lūdzu, profiņi!
Braukšu pa pilsētu, asfaltētiem celiņiem, jābūt vieglam, jo jārēķinās, ka man tas būs jāstiepj uz/no 3. stāvu (ja neizdomāšu citu variantu). Cena līdz 500 EUR.

Eivisa      Es pirms gadiem nopirku Merida Juliet , bet tāds, kurš der arī pabraukt pa meža takām.Un ir labs.Bieži nebraucu, bet kalpo jau ilgi.

Chris1986      Viss pārējais štrunts, galvenais, lai būtu rozā

Eivisa      Kāpēc rozā???

joens      Par tādu ciparu jau var pie jauna saliekamā tikt. Iegāju amazonē, tur no pāris simtiem cena sākas, smuks, viegls un ar ķocīti priekšā no 400 (no tiem, kas uzreiz acu priekšā rādījās, rokot dziļāk izvēle palielinās).

Chris1986    2 Aizej uz lietoto riteņu veikalu, parunā ar pārdevēju un nopērc kādu jau sagatavotu un saeļļotu no, teiksim, Holandes, kas tur maksāja 1000 Eur par 200 Eur. Mašīnu tak tu ar nullīti nepērc un nemaksā neadekvātu cenu, tikai tāpēc, ka tur neviens nav sēdējis iekšā

Vaukskis      Varbūt Chris1986 domājis, ka pārvietošanās ar rozā velosipēdu pievērš apkārtējo uzmanību riteņbraucējam. Pats par to pārliecinājos, dodoties izbraukumā pa Vācijas asfaltētajiem celiņiem! Pretī un garām braucošie smaidīja, atsevišķi smējās p.s. Tas nav aprīļa joks!

shell      Ja pavisam godīgi - iesaku stingri pārdomāt vai tiešām vēlies velo. Cik noprotu, tad pasportošanai vēlies.
Pašlaik, saistībā ar pandēmiju, daudzi uzkāpuši uz velo, kā rezultātā - cenas saceltas , rezerves daļu nav.
Par lietotajiem - aluminija/tērauda jau var mēģināt lietotu, bet vienīgi , ja tiešām māki saprast vai nav izrūsējis rāmis, ķēde / zobrati svaigi/ rumbās gultņi veseli u.t.t. citādi vēl teju tikpat var remontos izsviest.

Varu ieteikt apsvērt sriešanu - viennozīmīgi lētāka, un mazāk vietas aizņem dzīvoklī. Apģēru arī - iemet veļasmašīnā un miers. A velosipēdu - jāmazgā no dubļiem, jāļļo ķēde, jāpumpē riepas. Kopā salasās pamatīgs laiks. Nemaz nerunājot par "pēc gostiem" - pirms braukšanas pāraudīt vai rāmī nav plaisas, neviena svarīgā skrūve nav vaļīga u.t.t.

Torpedo      rebeka, par tavu bildi - vot, vot, mana meita ar nopirka pēc bildes smukuma internetā (rozā :D), vienu reizi izbrauca un vairs nelieto. Tāpēc, ka izrādījās smags, neērts, ātrumi tizli un vispār .. Labāk, būtu tos 200 Eur ieguldījusi lietotā no Holandes, ko var aptaustīt un izmēģināt - vēl šodien braukātu
shell, ritenis uz pleca un palēkdamies uz 3. stāvu - tā mana ikdiena un nav nekādas neērtības. Ķēdi, kad atceros, uzpilinu drusku eļļu - 1 min. Mazgā lietus, kad uznāk :D Pumpis ar monometru Statoilā reizi mēnesī - 3 min. Par tāk plaisām un skrūvēm - tas laikam bija humors domāts :D Reizi gadā iedod darbnīcā uz profilaksi un miers

runcitis15      Torpedo-no Holandes riteņus velk no kanāla un tirgo.

Mobb_D      Pirmkārt, iesaku izskatīt riteņu izmērus *šosejnieka vai *MTB.
Tad nebūs problēmu ar rezerves riepām.
Tālāk jau izvēloties starp šiem izmēriem var atlasīt modeļus pēc spieķu skaita, aploka masas un platuma, pēc max riepas izmēra, kas nerīvējas gar rāmi , utt ...

joens      Svaru pārdevēji (amazone) slēpj, bet saliekamais apmēram 10-15 kg atkarībā no modeļa un komplektācijas.

kvarts      Nafig pirkt kaut ko, japērk labs un kvalitātīvs ari ērts lietošanā velosipēds kā piemēram Cannondale Quick, svars ap 10 kg, jā būs dārgāks par kaut kādu ķīniešu brīnumu, toties nebūs žēl neviena iztērētā centa. Jāpērk ir lietas ,kas sniedz gandarījumu un rada prieku tās lietojot.

draboss    1 Nezinu kādu ieteikt tajā cenu grupā, bet ja tiešām pērc, dari laicīgi. Ir velo deficīts, tirgotāji nav saņemuši pasūtījumus, tuvāko piegāžu prognozes miglainas. Un sākoties siltajam laikam, velūkis izķers ka vispār nebūs no kā izvēlēties. Un jā, cenas ir augušas, jo jauni velo ir nosacīta deficītprece (mazāk ražo, vairāk pērk), kā arī transporta izmaksas pamatīgi pieaugušas.

Letija      Biķernieku ielas sākumā ir velo veikals. Visu laipni paskaidros un ieteiks, varēs arī izmēģināt noskatīto velosipēdu.
Es arī iesaku pirkt jaunu un labas firmas (priekš kam lietotu?! Ja vien netīko kaut kādu antīku.).

Letija      Tas ir veikals Hawaii Express. Pirms dažiem gadiem sev pirku tur. Esmu ļoti apmierināta - SCOTT velosipēds, ātrumi slēdzas labi, braukt viegli, sēdeklis ērts. Cenu neatceros.

Līdzīgi jautājumi
Auto iegade Lietuva (11 atbildes)Slidu iegade (5 atbildes)Velosipeda izvele (22 atbildes)Lietots ricuks no Veloplacis - atsauksmes (17 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu