Presīte

Presīte - jautājumi un diskusijas

peec programmas

saakumaa, veesaa praataa uzstaisi maximaalo
peectam skaties peec programas un katru vakaru mauc
rezultaati neizpaliks....
tiekot valjaa no 20 kg liekaa spekja dziivsvara ,visupirms. ja jau esi iemantojis "alus vēderu"-bezceris! :D Lapsaacijs pareizi pateica - tev vajaga nomest ap 20kg. Svara nomeshana un presiites uzpumpeeshana laagaa kopaa neiet. Neesot speciaalistam, varu ieteikt tomeer nedaudz mazaak eest un, kameer labs laiks, nodarboties tik intensiivi, cik speej, ar ritenjbraukshanu un aireeshanu. Tad jau rudenii redzees, vai presiite tev veel buus aktuaala lieta:)) Ar vēderpreses kačāšanu diemžēl vēl nekas nebūs līdzēts. Tev vajag pareizu uzturu + kardio treniņus, lai nodzītu liekos taukus. Plus vēl presītes vingrinājumi, kurus var vāliem atrast jūtūbē. Man tagad tiešām negribas meklēt, bet es zinu, ka, pat īpaši nepiepūloties, var atrast labus video par šo tēmu. Nevajag izgudrot divriteni no jauna. ··· Presīte: Kā ātrāk uzkačāt presīti? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Kā pareizi jāelpo, taisot presīti??? (10)
Kā vispār presīte ir pareizi jāveic, lai būtu lielāks efekts un mazāk traumētu muguraulu??? Cik reizes būtu jāpeivelkas ik dienu???
caur degunu, bet var i caur muti, ja nevar caur degunu. Parastā presīte? Nekrusto rokas aiz galvas, celies precīzi uz augšu, neizliecot kaklu, bet skatoties griestos un pacelies tikai minimāli, sasprindzinot presīti. Izelpa ceļoties augšā caur muti un guļoties lejā ieelpa caur degunu. Bet vispār labai presītei ir jātrenē arī mugura un sāni, citādāk nebūs tas. :) Ak jā, un noteikti muguru visā garumā turi pie grīdas, neizliec mugurkaulu, tad neko netraumēsi! lai trennetu visus vēdera muskuļus, vajag četru veidu(ja tieshi par tā saucamo -presīti) vingrinājumus. Iztaisnojoties ieelpa, saliecoties izelpa. ··· Presīte: Kā pareizi jāelpo, taisot ... lasīt visu diskusiju (10 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu