Fitness mājās

Vai mājās var tikpat efektīvi veikt fitnesu (tieši spēka un kardio treniņus) kā grupā?
Nopirku abonementu 30 reizēm (katra nodarbība 1 stundu), bet tagad viņiem tas tāds bizness, ka zāle pārpildīta un nav normāli vieta pat lai veiktu vingrojumus. Atradu youtubē, kur ārzemju video sievietes rāda priekšā tieši tādus pašus kardio un spēka vingrojumus kā fitnesa klubā. Vai mājās kāds veic un tādējādi nav jāiet uz fitnesa klubu?

Jautā lily30 2015-06-12 14:56

riks086 (2015-06-12 16:26)    1 Izskatā gan pēc mākslīgi "uzcepta" jautājuma, bet gan jau ka kādam patiesi varētu būt aktuāls...Treniņā un trenera vadībā tas, protams, viss ir efektīvāk, bet es pilnīgi noteikti ieteiktu visiem, kuri domā uzsākt nodarbības sporta klubā, vispirms kādu laiciņu pamēģināt tās programmas, kuras var atrast tai pašā YouTubē. Iesākumā īsākas (ap 10-15min), tad garākas. Tā var pakāpeniski sagatavot savu ķermeni intensīvajām nodarbībām trenera vadībā - tad būs jēga izdot naudu abonementam....
P.S. ... tagad, vasarā, es ieteiktu vispār sportot ārā, liekot uzsvaru uz skriešanu; rudens pusē jau var pāriet uz nodarbībām zālē...

Piters (2015-06-12 17:55)      Noteikti ka nee , nebus tik daudz motivacijas ka sporta zale un kurs zina ka pareizi tu vingro un vai nav risks uz traumu , es majas pavingroju un sapratu ka zale labak un plus draugi un sabiedriba :)))

andrisz (2015-06-12 23:50)      Es ne par fitnesu, bet gan par velotrenažieriem un trenažieriem. Pašam arī no sākuma bija doma, ka to varētu darīt mājās, tomēr tagad, kad eju uz zāli, brīnos, kāpēc vispār gribēju savādāk. Ir patīkami pašķielēt kādu svaru izvēlas citi, tas motivē un dažreiz arī uzmundrina. Un ir ari patīkami šo dzīves daļu nodalīt no pārējām daļām, lai katrai ir sava vieta un laiks. Negribas ticēt, ka nevar atrast citu klubu un vietu, kas nav pārpildīts. Mani novērojami rāda, ka vasarā tomēr nedaudz samazinās apmeklētāju skaits.

Neatbalstu pamatnodarbības ārā. Ar sportu, ja tā var teikt, jānodarbojas regulāri un nav patīkami minēt, kāds būs laiks un vai tas traucēs vai nē. Saslimt arī vieglāk ir ārā nekā telpās.

suns (2015-06-13 00:30)    2 Mājās var paveikt visu to pašu ko nemājas grupā. Ja pierod pie ritma, ir pat ļoti ok. Ja nav stipras motivācijas, grūtāk iesākt nodarboties regulāri, ja rada to par dzīvesveidu ir galīgi labi... Mājas nodarbībām ir pat savi plusi pret grupas pasākumiem: nav svarīgi, ko velc mugurā - vari arī pa pliko ņemties, gribi - paņem lieku minūti pauzes, nejaušs purkšķis arī neliks justies neērti... :)

Stefaanija (2015-06-13 15:35)      Nu nez, sākt tagad karstumā skriet, diezin kas nav. Vienīgais, kas būtiski atsķirsies no sporta kluba un mājas klipa - Tava motivācija izturēt līdz galam :D. Grupā trenere reti kad pienāks un būtiski palabos to, ko dari, tā kā sajā ziņā atsķirības nebūs. Vai nu mekle citu klubu, kurā vietas vairāk, vai ierīgi vingro mājās ;)

jadore (2015-06-13 19:25)      Es kādreiz vingroju mājās, pēc tam sāku iet uz zāli. Man zālē labāk patīk, jo ir daudzveidīgs aprīkojums, sabiedrība un tas ir nodalīts no mājas. Skriet gan patīk labāk no rītiem pa mežu, tagad, kad labi laika apstākļi vienreiz nedēļā skrienu divreiz nedēļā zāle.

Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook Google+ uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu