Vai fitness tiešām ir solis pretim homoseksualitātei?

Nenoliegšu,ka skaists ķermenis ir pievilcīgs jebkura dzimuma pārstāvjiem. Bet pārlieku liela skraidīšana uz fitnesa zāli jau ir sava veida pataloģija. Gribot, negribot daudzi no šiem "kultūristiem" nokļūst narcisisma varā. Sāk apbrīnot savu ķermeni,dievināt līdzīgus.Tā jau ir novirze.
Vienu gadu nostrādāju farmācijas noliktavā un biju atbildīgs par dažādu "preperātu" dozēšanu pie izgatavošanas procesa kopumā. Un tad nu atklājās man patiesība arī par "preperātu nekaitīgumu". Visas tās tabletes un kapsulas ir 99,999% ir acu aizmālēšanai un tikai 0.08 grami šīs "nekaitīgās" vielas tiek piejauktas pārējais,sojas,kakao u.t.t masai.
Galvenais tehnologs paskaidroja,ka šī viela,sērkociņ galviņas lielumā būtu spējīga iznīcināt veselu pilsētas kvartālu. Padomājiet par to! Un patiesā pašizmaksas cena 100gr. iepakojuma ir ne vairāk par 5 eiro,bet realizācijas cena ir no 80-100 eiro.
To pašu efektu var gūt ar homeopātiskajiem ,dabīgajiem produktiem kuri nerada hormonālos draudus.

Tessa  1 7 jebkuras parmeriibas ir kaitiigas. jebkuras aizrautiibas, kuras rada atkariibu. jebkuras darbiibas, lai tiksminatos, ne atdotu.
paralleli tam ir blaknes. plus biezhi sachakareta veseliiba.
mers ediena, aktivitates un gara lidojuma. nevis shitais viss, augstak aprakstiits.

un vel. pa manam ir labaks laimiigs, jautrs, resns (apaljsh) cilveks, nevis iigns skaists muskuljains sportists.
2018-12-28 18:03

Ziids    8 cien, Autor, jebkurš normāli domājošs cilvēks, un tāds, kuram ir kaut neliela sapratne par ekonomiku, ZIN, ka farmācija, ir VIENS LIELS BIZNESS un nekas vairāk...cilvēcei NAV IZDEVĪGI veseli ļaudis, kaut aŗī veselie ļaudis ienes vairāk nodokļus, nekā slimie... bet slimie, darīs visu neiespējamo, lai izdzīvotu..
tas pats par kādu pārtikas piedevu...radod cilvēkā izsalkumu ....
2018-12-28 18:23

kvarts  2 2 Nu gan būsi samuldējies, vai pārāk stipras vielas salietojies.... 2018-12-28 18:31

InJanis  2 1 Tautieti.............Johaidi !!!!!

Ko tu tur nemies, kads sakars iiski attistibai ar pedarastiju !!!!!!
Nju johaidi... kurvtu tada saizspogulijs dumjibas izdomaji !!!!!!!

Ej taks ij kacajies rokot cmukaas , vientulas kaiminienes darzu !!!!
Velc kedas , ij paskrieties antipidaru parcina !!!!!!
Iespejas, variantu ir milzums daudz.

Ij kas tev liek rit vel kauc kadas kjimijas ???? Vai plastmasa sapakota partika, ko mes brivpratigi-piespiedu karta perkam tuveja lielveikala, nava tavam organaam gana kjimijas.????

P.S. Njesaprotu, johaidii !!!!!!!! nekad pat viena plauktina savas prata speles, vetras nebiju licis licis sava kjermena normalu fizisku attistibu ar kauc kadu perversu pedarastiju !!!!!
2018-12-28 18:52

JurisK  1 4 Lieli cilvēki, dara, kā grib! Un tā 0.08gr piedeva pie tonnas paartikas pieaugušu cilveku par pediņu diez vai pataisīs. Bet lūk, nupat pirms 16 stundām FB grupē Let Freedom Speak uzstājās pediatre par plaši notiekošu bērnu sazāļošanu sakarā ar lērumu genderveidu un to legalizāciju. Ir cilvēki, kuru veselais saprāts nepakļaujās modīgiem saukļiem. Iesaku atrast un paklausīties! 2018-12-28 18:54

InJanis  2 2 Pakalas kustinat vajag tautiesi, svaiga gaisa, iet, skriet, pastaigaties, nevis "zaudet ´ kauc kadus savus privatos kilogramus rijot kauc kada stur kjimiskas brinumripinas.

P.S. Vispar mani allaz sajusmina izteiciens......ZAUDET svaru piemeram ;-))))))

Ka tas ir ZAUDET ?????
piem. var zaudet nevainibu
paZAUDET mera sajutu kadas atkaribas, ij t.t.
na krainjak.............var paZAUDET dzivokla atslegas, no kada dzerstina majas nakot !!!!!!
2018-12-28 18:57

AivarsN  2 1 Homoseksualitāte liecina par saikni ar infernālo pasauli. Pasaule vēl pagaidām ir tās varā. Tāpēc tik ļoti visās jomās tiek popularizēts sātanisms,bet aizliegta antagonijas zinātne,lai cilvēki nesaprastu kas un kāpēc notiek. 2018-12-28 18:58

JurisK    1 Atbildot uz jautājumu - fitness nav ceļš uz homoseksuālismu. Jā, ta ir komercializēta sfēra, kurā mudina iesaistīties, lai varētu pelnīt naudu gan sporta zāļu īpašnieki, gan apģērbu un uztura piedevu ražotāji. Ja esi parliecināts, ka, strādājot noliktava, esi uzgājis uz pēdām sazvērestībai pret cilvēku veselību, sūdzi kompāniju tiesā. Ja ne vinnesi, tad vismaz kaut ko labu, tipa plašu atklātību, būsi panācis. bet tā - tikai pļāpas. 2018-12-28 19:18

Bazhix  1 4 Reāli interesē, kādēļ runājot par steroīdu kaitīgumu, ir jāpiemin homoseksualitāte.. :) Laikam jau čalis savādāk nespēj pievērst sev uzmanību.. :) 2018-12-28 19:27

coldlands  3 10 Autor, nodarbošanās ar sportu nenozīmē ka jālieto ķīmija.
Ir uz pasaules tāda tipa idioti, kam visur redzas homoseksuāli, ļaunie melnie, slepkavas dakteri.......
Kad cilvēks ar ko nodarbojas, vienalga vai sports, marku kolekcionēšana, motocikla skrūvēšana...., vins tiecas uz ko vairāk, kādus savus personiskos rekordinus, uzcelt skaistāku māju, izaudzēt krāšņāku krūmu....
Tā saucas aizraušanās, bet idiotiem pārmērības.
2018-12-28 19:33

Geisha    7 Nejauc fitnesu, farmāciju un homseksualitāti vienā kokteilī. Tas viss ir dažādas lietas. Farmācija ir nežēlīga mašīna kura aprij jebkādus naudas daudzumus. Paši parēķiniet kas ir tā pati vecā zeļonka? Tas ir spirts 96% un nedaudz zaļā krāsa. Cik maksā 1 l spirta? Kapeikas, bet 5 grami zeļonkas jau ap 3 eiro. Cenas precīzi nepateikšu. Visa Lv farmācija ir pāris žīdu rokās, un tam visam apakšā ir liela daļa Lv veselības centri.No tā arī tā dārgā medicīna. Ir tablete, lai nav purkšķis, tabl., lai iziet vēders. Mīlīši tak apēd bietīti ar kefīriņu vēders izies dziedādams. Un pirms randiņa neēd olas, zirņus un jo sevišķi spinatus (no spinātiem ir visskaļākais un smirdīgākais purkšķis). Nav sliktas pārtikas, bet ir slinki cilvēki. Un tas ka bieži pastāvīgie fitnesa zāles apmeklētāji kļūst par savas figūras vergiem tā ir taisnība. Taču tā ir tikai neliela daļa. Protams stulbi ir celtniekam, velokurjeram iet uz fitnesu, bet biroja planktonam pat ļoti ieteicams. Un tomēr man patīk cilvēki kuri seko savai veselībai, stājai, dzīves veidam un izskatam neatkarīgi no vecuma vai dzimuma.
Homoseksualitāte rodas bērniem kurus mammas par maz mīl, glāsta, bučo. Tad nu rodas novirze smadzenēs.
2018-12-28 20:04

coldlands  4 7 Johaidi, tu salīdzināji fitnesu ar homoseksualitāti, pēc tam iejaucot tur farmāciju.
Tāpēc uzskatu tādu tekstu par idiota cienīgu.
2018-12-28 20:14

AivarsN  1 2 Ģenētiku var izmainīt ne tikai fiziski iejaucoties. Šūnas spēj apmainīties ar informāciju arī bez tiešas saskares. Tāpat ar speciāliem ģenētiskās informācijas ģeneratoriem var ne tikai izārstēt jeb kuru slimību,bet arī radīt hibrīdus. Tāpat ģenētisko informāciju no pirmā vīrieša,sievietes ķermenis saglabā visa mūža garumā,lai nodotu to saviem pēcnācējiem,kaut vai tie būtu no cita vīrieša. Vēl ģenētisko informāciju var saņemt no nemateriālām būtnēm,kuras tiek pieaicinātas ar speciālu rituālu palīdzību. Pat mūzika,noskaņojums un daudzi citi ārējie faktori ietekmē bērna attīstību,tam atrodoties mātes ķermenī. Zinātne pagaidām ir ielikta materiālās pasaules uztveres rāmjos,tāpēc tā var operēt tikai ar 10 procentiem no visas eksistējošās matērijas. Tāpēc daudzas teorijas ir kļūdainas,vai vispār absurdas. Valdošajai elitei nav izdevīgi cilvēkus izglītot smalkajā sfērā,jo tieši caur to notiek kontrole. 2018-12-28 20:26

Līdzīgi jautājumi
Kontakti: [email protected] | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu