Špagats

Kuri meginajusi spagatu? Un vai izdodas?

reached    4 Kas tas tāds- spagats ir? Varbūt spagetti domāts?

joga    1 Man nesanāk...:(

Viliendi    6 Man neizdodas kājas atlikt atpakaļ vietā.

Discreta    2 Neesmu mēģinājusi. Meituks salika divas čupas ar grāmatām priekš ciskām un pa virsu taisīja špagatu.

coldlands    1 Galvenais iesildīties, lai saitēm kirdig neiestājās, tad vieglāk padodas.

Paula6    2 Lai to viegli izdarītu, ir jātrenējas, citādi būs kā Viliendi :D

marselis    2 Spagatu jatrenne,velams no bernibas.Daziem, lai iesestos pilniga sp.paiet visa dzive,izmanto dietas,tehniskas paligierices,dazadas metoses utt.
Sava prakse nezinu ne vienu, kurs ilgstosi netrennejies iesestos spagata.

coldlands    2 Es zinu daudz kas ir iesēdusies špagatā pāris nedēļu laika, bet tas ir jaunība, kad saites elastīgākas. Par diētām dzirdu pirmo reizi, un kāds sakars tam ar špagatu?

adamsone  3 1 Kam tas ir vajadzīgs? Nu nav cilvēkiem ko darīt, būtu vismaz grāmatu kādu palasījuši.

Kristine_78      Trenniņš, labāk pie trennera iet lai pakoriğē, es jaunībā uz izjūtām špagatojos 2017-08-16

dogs      1. Apzinies savu mērķi un tiecies uz to. Jāvelta pietiekoši daudz laika iesildīšanās procesam,jānodarbojas ar sportu-piemēram brīvajā laikā skrien. Veic pietupšanās vingrinājumus,lec ar lecamauklu vismaz ar vairākiem atkārtojumiem kopsommā vismaz 3. atkārtojumi pa 50.lecieniem. Universalu recepšu nav. Tas ir kā( pašapliecināšanās mērķis pašam sev) ne draugiem,ne lielīties meiteņu,vai kāda cita cilveka priekšā.
2. Saišu stiepšanas vingrinājumiem jāvelta laiks vismaz 3.-4. stundas dienā. Paies ilgstošs laika posms līdz būsi gandarīts ar sasniegto rezultātu. Vairaki mēneši. 85% Jāvelta siepšanās vingrinājumiem. Man tā bija Taekwondo meistara rokasgrāmata kas tika pārtulkota no Japāņu uz Krievu valodu. Autors uzsver,ka īpaša jāpievērš Gurnu,ceļgalu un potīšu iesīldīšanai. Autors veltīja savu brīvo laiku trenniņiem . Un savu pirmās pakāpaes melno jostu viņš saņēma 7. gados. Grāmatiņa tika izlaizta 122 000 eksemplāru tirāžā pēc pasūtījuma. Es mērķi sasniedzu mācoties proftehniskās skolas laikā,brīvajā laikā vakaros kopmītnēs visu savu brīvo laiku veltot iesildīšanās vingrinājumiem iesildot saites Uz tūlītēju rezultātu neceriet,bet ir jāaprobežojas ar zvērīgu pacietību.Kamē citi pavadīja savu brīvo laiku dzerstoties,smēķējot utt.Pagaidām pašam ir veselības problēmas-jāmācās no jauna staigāt pēc pēkšņas ķermeņa lejas daļas paralīzes,grūti pagaidām pateikt vai vēl spēšu to nākotnē vēl realizēt pēc gaidāmās pēdu operācijas.Bet ja spēšu tuvākajā laikā pilnvērīgi staigāt un atjaunot kāju motorisko funkciju,tad viss iespējams vēl nav zaudēts. Vienīgais uz kādas plānas segas var katrā pusē dem pēdām palikt lai jautrāk iesēstos,Kāda ir sajūta pēc stiepšanās vingrinājumu izpildes-kājas ejot cilājas viegli,tik gurnos tāda neparasta atslābuma sajūta. Galvenais nesteigties maigi -lēnām izpildot iesildīšanās un saišu stiepšanas vingrinājumus .Loti svarīgi ir noturēt savu ķermeni atslābinātā stāvoklī ilgstoši-no grāmatas autora vā
2019-03-16

Halsey90      Spagatu jamacas berniba, pec 20 gadiem to praktiski nevar vairs iestiept, ipasi puishi. Treneties, sameklet fitnesa treneri, varbut sanaks. Reali vispar viriesi lokaniba talu atpaliek no sievietem, kuras bez treniniem nereti spej iesesties spagata. Puisiem ceribas mazas. 2019-05-03 23:35

Līdzīgi jautājumi
Kā iemācīties taisīt špagatu? (8 atbildes)Iesildīšanās pirms špagata (1 atbildes)Špagats (2 atbildes)Vai ir labi būt lokanam? (7 atbildes)
Uzdot jautājumu
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Twitter Draugiem Facebook uz e-pastu
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu