Muskuļi

Muskuļi - jautājumi un diskusijas

Kā ātrāk uzkačāt grudaku un spārnus? (7)
Gribu uzkačāt grudaku un spārnus, bet nezinu kā to ātrāk izdarīt. ceru varēsiet palīdzēt!
Špricē sintolu. Izskatās debili. Toties ātri, gan. Un nav jēgas no muskuļiem, gluži tāpat, kā no kačāšanas jā, nosūtu uz sporta zāli. vienīgais veids, kā uzlabot savu figūru, ja tā neapmierina jakaca-,...
sastadi proggr.,vairakas pieejas diena
muskulu gruppas noslogo vairakos piegajienos
kompleksos,ar maks atdevi palielinot to skaitu!

ed to kas audze musk.masu..gala,olbaltus
vitam.,aminsk.,

var kompleksos pulv.padzert-,kacokiem(proteina,vit.,amsk.kompl.)!
Smailjoshana kä gludüdens tä pa krächainäm upeem plus zemüdens distanchu peldeeshana. maryclain - sporta zale nav vienigais veids ka uzlabot figuuru..

topika autors - ir 3 zelta sturakmeni
1) ikdiena ieverot sim merkim pareizi sabalansetu uzturu (bez pareiza uztura neka pratiga nebus)
2) regulari un pareizi treninji
3) pilnvertiga atpuuta
··· Muskuļi: Kā ātrāk uzkačāt grudaku ... lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Presīte - efektīvākie vingrinājumi vēdera preses nostiprināšanai (25)
Kādi ir efektīvākie vingrinājumi, lai nostiprinātu presīti?
Pamēģini minūti pagulēt šādi:D Ja gadijuma merkis ir dabut ta saucamos kubikus jeb sespaku - tad, pirmkart, ir jasak un jasakarto dieta un jarekinas, ka ir jaiegulda smags darbs, pasatdeve un jabut pareizai attieksmei ! Preses vingrinajumi ir tikai maza dala no darba !
Bet ja merkis ir tikai stiprinat vedera muskulus - tad der jebkuri preses vingrinajumi ! Veiksmi ! :)
Nogulies uz griidas, paliec peedas zem gults, rokas zem galvas un celies seedus, tad laidies atpakalj. Säkumä, ja grüti, rokas gar säniem. Jo leenäk to dariisi, jo lieläka slodze. Veiksmi! http://www.kleoo.lv/sportazale.php http://neilarey.com/workouts/total-abs-workout.html ··· Muskuļi: Presīte - efektīvākie ... lasīt visu diskusiju (25 atbildes) –»
peec programmas

saakumaa, veesaa praataa uzstaisi maximaalo
peectam skaties peec programas un katru vakaru mauc
rezultaati neizpaliks....
tiekot valjaa no 20 kg liekaa spekja dziivsvara ,visupirms. ja jau esi iemantojis "alus vēderu"-bezceris! :D Lapsaacijs pareizi pateica - tev vajaga nomest ap 20kg. Svara nomeshana un presiites uzpumpeeshana laagaa kopaa neiet. Neesot speciaalistam, varu ieteikt tomeer nedaudz mazaak eest un, kameer labs laiks, nodarboties tik intensiivi, cik speej, ar ritenjbraukshanu un aireeshanu. Tad jau rudenii redzees, vai presiite tev veel buus aktuaala lieta:)) Ar vēderpreses kačāšanu diemžēl vēl nekas nebūs līdzēts. Tev vajag pareizu uzturu + kardio treniņus, lai nodzītu liekos taukus. Plus vēl presītes vingrinājumi, kurus var vāliem atrast jūtūbē. Man tagad tiešām negribas meklēt, bet es zinu, ka, pat īpaši nepiepūloties, var atrast labus video par šo tēmu. Nevajag izgudrot divriteni no jauna. ··· Muskuļi: Kā ātrāk uzkačāt presīti? lasīt visu diskusiju (19 atbildes) –»
Sāpes ikru muskulī (17)
Regulāri nodarbojos ar skriešanu, bet mani uztrauc ikru lielums. Lielāki ikri nekā vidusmēra meitenei man ir no mammas gēniem, tur nu neko nevaru mainīt, bet varbūt ar staipīšanos vai citām metodēm varētu "veidot" ikrus ...
Tāpat ja daudz staigā (man pieredze ir tikai bezpapēža apavos :) ) ikri diezgan strauji palielinās - varbūt par to ar var padomāt. 1) Sāpes varētu būt no a) pārslodzes b) nepareizas skriešanas manieres - visticamāk, skrienot uz prkstagaliem, neizmantojot visu pēdu;
2) Kā Tu pareizi esi sapratusi, atsevišķu muskuļu grupu lielums, izskats, reljefs lielā mērā ir ģenētiski noteikts, tā ka nāksies samierināties ar to;
3) Personīgi man ļoti patīk sieviešu kājas ar labi attīstītiem ikru muskuļiem :)))))) protams, veca vīra "patīk-nepatīk" Tev pie kājas, bet gan jau ir arī jauni puiši ar tādu pašu gaumi :))))))
4) Pastaipīt to muskuli var, - tas varētu neļaut muskulim stauji augt. Vislabākais vingrojums kung-čien-pu stāja no u-šu (skat. bildīti), tikai pēdām ideālā versijā jābūt perpendikulāri, rokas uz gurniem, nevis ar dūri uz priekšu kā bildē :)))) TIKAI UZMANĪGI - NEPĀRSTAIPI!
5) Piebremzēt ar olbaltumvielām uzturā - ja būs neliels deficīts, muskulim nebūs no kā augt.
Tas pamatā viss! Veiksmi skriešanā un visur citur ! :)))))
:) man peec skrieshanas parasti ikri taadi jaavelk kljoshenes... :D

komTev ieteikt... eed zaali un nesporto ja negribi sev taadus ikrus... :) iztiept tur nekaa nesanaaks... :) pret taam saapeem paliidz... peec treninja izkarseshanas pitii... ;)
sāpes muskuļos esot no neizvadītas pienskābes. ūdens par maz dzerts pēc trenniņa. Jo īpaši speciālisti apgalvo, ka pienskābe aktīvi muskuļos slodzes laikā veidojās tieši jaunā mēnesī. Sāpes muskuļos rodas no nepareizas slodzes izvēles. Īpaši, ja ilgi nav sportots, šķiet, ka ir spēks izdarīt visu līdz maksimumam un tā arī tiek radīts "šoks" muskuļiem. Pēc ilgas sportošanas pauzes palēnām ir jāpalielina slodze. ··· Muskuļi: Sāpes ikru muskulī lasīt visu diskusiju (17 atbildes) –»
Sāp sprandas muskuļi (13)
Ko lai dara,ka loti savilkti sprandas muskuli,domaju,ka no stresa un parslodzes,jo vienreiz ta bija.Meginu gan visadus kremus pretsapju,gan zales,gan pati pamaset,bet ka tur viss ir ka akmens ta ir.Un man loti sap vel zem uzacim,bet nevaru ...
Vajag labu pirtnieku un pirti. jāsāk vingrot.. Nu šo problēmu ļoti labi var atrisināt fizioterapeits. Pašai bija tādas problēmas, tagad ir daudz labāk. jāapmeklē ģimenes ārstu.. un sprandu pašai masēt noteikti nevajadzētu.. sevišķi, ja pastāv iespēja, ka tur ir problēmas.. MASĀŽA,man viena sporta masierīte izmocīja [gan mani,gan sevi],uz gadu pilnībā pazuda galvassāpes.Kakla muskuļi bija savilkti kā stieņi,stress un kreņķi bija galvenais iemesls visam. ··· Muskuļi: Sāp sprandas muskuļi lasīt visu diskusiju (13 atbildes) –»
Ko darīt ja jūtu saspringumu kaklā? (6)
Man jau kādu laiku ir problēma ar kakla aizmugurējo daļu, pielielākas slodzes man ļoti sāk sāpēt un uzreiz sāk sāpēt arī galva.Vai ir iespājams to kaut kā labot?Vabrūt jāvēršas pie manuālā terapeita?
ģimenes ārsts -> pārbaudes -> fizioterapeits omg...kam tev rokas dotas ? iemacies tacu pa$masazu vispirms jāvēršas pie ģimenes ārsta nevajag sasprindzināties, bet ja nopietni, tad vajag atslābināties Masāža palīdz, bet vispirms vajag ārstus un viņu secinājumus! ··· Muskuļi: Ko darīt ja jūtu saspringumu ... lasīt visu diskusiju (6 atbildes) –»
Sāpes mugurā, sapūsti muskuļi.. (32)
Kartigi saputa muskulus mugura, iespejams, ari kadu nervu aizkera. Sakuma sapeja tikai jostasvieta, bet nu jau sapes sak iet uz augsu, uz pleciem un uz kreiso kaju. Savu masazistu nevaru sazvanit, jo aizbraucis atyvalinajuma, bet iet [ie ...
Nu tad aartseejies dabiigi, lai laiks dziedee.. kaadu nedeelju pamokies, buus dabiski vismaz Nu ja jau iet saapes taalaak, tas noziimee, ka ir saacies visdriizaak iekaisuma process. Te jau vairs manupraat tikai ar smeereem cauri netiksi. Dereetu kaadas tabletes arii pariit, ne jau pretsaapju, bet arii pretiekaisuma.
Attieciigas smeeres arii jaalieto. un starp citu, pretsaapju tablates arii dereetu, jo censhoties tureeties taa, lai sapeetu mazaak, Tu slogo citus muskuljus, ienjem nedabisku kjermenja pozu utt, kas arii par labu nenaak. Taa kaa pretsapju terapija arii pasham ljaus justies labak.
Saapes arii ir pretdabiskas jo veselam cilveekam nesaap.Taas signalizee, ka Tev kaut kas nav kaartiibaa. Ja signaalu esi uztveeris tad dari kaut ko lietas labaa, un atljaujies dziivot bez saapem.
Man arī gadījās problēma ar muguru. Gāju pie ģimenes ārsta, lai nozīmē masāžu, bet viņš vispirms aizsūtīja uz magnētisko rezonansi (jāguļ kādas 20 min. tādā kā tunelī un kompjūters zīmē katru skriemeli, ko vēlāk izsniedz ierakstītu CD). Tad arī bija skaidrs, kas par vainu, cik nopietna, kā jāmasē, kā jāvingro un par kādiem vingrinājumiem svaru zālē vispār jāaizmirst. Kāds masieris!!!! Nu gan! Sāpošu muguru nemaz nedrīkst masēt. Kamēr netiec līdz normālai izmeklēšanai, ieņem miera stāvokli. Un apēd ko pret sāpēm, citādi tak prātā var nojukt. Cik mana pieredze, tad vispirms ir "jāizkomjuterizē" tā mugura, kas tur īsti ir. Ir ārstēta ar tabletēm, siltas jostas turēšanu uz muguras, tad ir fizioterapija un vingrošana....regulāra, apnicīga līdz bezsamaņai, bet ļoti labi palīdz. Un to nosaka ārsts. Man bija darīšana ar sporta ārstu, kaut kā man viņi labāk patīk.:) audemus veselības centrs, sakarīgi fizioterapeiti (-es) ··· Muskuļi: Sāpes mugurā, sapūsti ... lasīt visu diskusiju (32 atbildes) –»
Vai ir labi būt lokanam? (7)
Vai ir labi būt lokanam? Tipa joga. Lasīju, ka uz vecumu muskuļi atmirst un paliek tikai saites, un ja izstaipītas? tad var taču gadīties špagatā pakrist un sāpīgi?
Ar jogu nodarbojusies neesmu.Esmu bijusi mākslas vingrotāja un špagatu vēl šodien varu nodemonstrēt!Un vingrošana,kas dažai labai jaunai meitenei sagādā grūtības,man joks!Secinājums-ja treneti muskuļi no bērnības,arī ne tik jaunai problēmu ar nomiršanu špagatā nebūs!:DDDDDDVingrojiet,peldaties,pozitīvi domājiet-netrūks ne dzīvesprieka,ne lunkanības! pirmo reizi dzirdu shitaadas moljkiibas... tad jau visi tie trakie indieshi sen jau butu kaulu mudzekljos sapinushies, kas bezmaz ar sirmaam baardaam mezglos sevi sasien. Bet kalaneetikai un jogai ir vairaaki pozitiivi aspekti, kautvai tas, ka Tu iemaacies savu kermeni paarvaldiit, atbriivojies no mugras saapeem, un stiivuma, un regulaari vingrojot.. ieguusti slaidaakas aprises. Es maz ko zinu par shaadaa veidaa sadedzinaataam skastumriepinjaam... to gan nemaaceehsu pateikt. Paga, paga, tas var notikt lielaa vecumaa, un taadu jogu shie tur piekopj, kas tev pat praataa neienaak:) Nedraud tev naave shpagataa:) Protams labi,večiem tak patīk kustīgas beibes,bet špagatu gan es jau labu laiku uztaisīt nevaru,tātad muskuļi sāk atmirt:))))) Ir labi būt lokanam. Jo tāda lokanība kā indiešiem tev nedraud. Es reizēm eju pavingrot pie fizioterapeites (tā arī lasīt - pavingrot) un arī uzdevu glupo jautājumu par to vai ir vērts, atmirst taču...Uzzināju, ka muskuļus nostiprināt var jebkurā vecumā, bez tam savā mīļžurnālā izlasīju, ka atjaunojas gan muskuļu, gan nervu šķiedras un arī 90 gados var ko šai lietā darīt. Cilvēks ir dzīvs, tāpēc tā, ka izstiepjas un viss... hmmm..... ··· Muskuļi: Vai ir labi būt lokanam? lasīt visu diskusiju (7 atbildes) –»
Kontakti: info@jautajums.lv | Lietošanas noteikumi
jautajums.lv sadarbojas ar iepazīšanās portālu oHo.lv.
© 2010
Lietojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas. Sapratu